Студентам
Головна / Студентам / Архів новин клубу "Лідер"
Контактна інформація:
вул. Коваля, 3, Полтава, 36014
 
Приймальня ректора:
Тел./Факс.: (0532) 50-91-70
 
Ректор:
Тел.: (0532) 56-13-48
 
Канцелярія:
Тел./Факс.: (0532) 50-02-22

Архів новин клубу "Лідер"

 

Студентський клуб "ЛІДЕР" відкрив новий сезон

17 вересня відбулося відкриття нового сезону роботи студентського клубу «Лідер». Традиційно зустріч розпочали  із формулювання колективних «Правил» співпраці впродовж засідання: доброзичливість, активність, вміння слухати одне одного, толерантність, взаємоповага. У атмосфері розкутості пройшло привітання, під час якого, кожен розповів «Що саме привело його до Клубу?». Цікавою презентацією про враження від засідань у Клубі минулого року поділилися іноземні студенти: Ханкишиев Хангусейн (гр. ЕК-21) та Амрахлі Ельмір (гр. ТЕМС-21). А гімн «Лідер ХХІ ст.», який хлопці запропонували аудиторії налаштував усіх присутніх на бадьорий та піднесений настрій.

Лідер може вразити послідовників, повести їх за собою, якщо він хороший оратор. А тому у лідера мусить бути хороша дикція. Відтак, члени клубу постійно вдосконалюють свою майстерність у виголошенні скоромовок. Не всім вдається з першого разу відтворити швидко і чітко: «Карл у Клари украв корали, Клара у Карла украла кларнет». Але народна мудрість стверджує: «Дорогу здолає той, хто йде». І ми тренуємось.

  

Студенти, які завітали вперше на засідання клубу «Лідер», мали нагоду в цікавій презентаційній формі дізналися про його започаткування, про натхненників та почесних членів клубу, серед яких ректор університету, професор О.О. Нестуля, проректор з навчально-педагогічної роботи доцент О.Ю. Марченко, декан факультету іноземних студентів Ю.О. Дзекун, завідувач кафедри хімії доцент О.Д. Іващенко.

Темою засідання цього разу студенти обрали «Асоціативне мислення». Як без нього бути творчою людиною? А лідер має бути саме таким: креатив і натхнення – це його кредо.

Оригінальний інформаційний матеріал про види і форми  асоціацій повідомили студенти Микульський Сергій (гр. ГРС-51) та Хахель Олеся (гр. МЕ-11), які спробували себе у якості тренерів.

А далі були оригінальні завдання, рольові ігри, групові презентації. Кожна група проявляла зібраність, командну роботу, творчість і оптимізм. 
Як завжди, заняття закінчилося «Рефлексією» за чашкою чаю. Студенти змогли оцінити ті зміни, які відбулися у їхній свідомості за останні дві години. Кожен з нас на «Трохи» виріс над собою вчорашнім, а це найважливіше, тому що : «Ріст – найголовніша ознака життя», - стверджує незмінний куратор і організатор клубу «Лідер» доцент кафедри управління персоналом та економіки праці Нестуля Світлана Іванівна. До нових зустрічей. Запрошуємо усіх бажаючих, небайдужих до себе людей: «Приєднуйтесь! Спробуйте! І вам це сподобається».   

 

ТРЕНІНГ «НОВЕ МИСЛЕННЯ У БІЗНЕСІ» ВІД КЛУБУ «ЛІДЕР»

17 жовтня 2012 року у Полтавському університеті економіки і торгівлі відбулося перше у цьому навчальному році засідання  клубу «Лідер», який гостинно відкрив свої двері для всіх, хто прагне здобувати нові знання, реалізовувати власні ідеї, змістовно проводити вільний час у колі своїх однодумців та розвивати свої організаційні здібності і лідерські якості, які неодмінно знадобляться кожному студенту у його майбутній професійній діяльності. 

На початку засідання з привітальним словом до присутніх звернулася Нестуля Світлана Іванівна, кандидат історичних наук, доцент кафедри управління персоналом і економіки праці, засновник і незмінний керівник студентського клубу «Лідер».

Весь захід пройшов у теплій і дружній атмосфері.

Студенти із великим задоволенням брали участь у виконанні різноманітних тренінгових завдань, які запропонував їм Роман Широких, студент третього курсу напряму підготовки «Управління персоналом і економіка праці».

Під час тренінгу «Нове мислення у бізнесі» кожен присутній мав змогу ознайомитися з історією життєвого успіху таких відомих особистостей, як Лі Якокка, Стів Джобс, Білл Гейтс, Соітіро Хонда, Наталія Нетовкіна (президент компанії «Zarina Group S.A.», засновник бренду «Ювелірний Дім Zarina», випускниця нашого університету).

 

Повчальні історії та мудрі вислови великих людей минулого і сучасності, зрештою, змусили студентів ще раз замислитися над своїм власним життям і переглянути плани на майбутнє. 

Наприкінці тренінгу неабиякий інтерес у всіх присутніх викликала гра «Колесо життя», під час якої студенти навчилися правильно розподіляти свої сили, життєву енергію і час.

30 жовтня 2012 р. у ВНЗ Укоопспілки «Полтавський університет економіки і торгівлі» відбулося чергове засідання клубу «Лідер», учасники якого продовжили вивчення теми«Нове мислення в бізнесі».

Студенти, які зібралися цього дня в аудиторії 519, самостійно сформулювали основні правила роботи під час тренінгу, поділилися своїми ідеями і побажаннями щодо подальшої роботи клубу із його засновником і керівником – Нестулею Світланою Іванівною, кандидатом історичних наук, доцентом кафедри управління персоналом і економіки праці. 

Перед тим, як розпочати виконувати тренінгові вправиза концепцією Колін Тернер «Секрети нового мислення в бізнесі», модератор тренінгу Роман Широкихзапропонував усім присутнім об’єднатися у п’ять команд.

Кожна команда отримала певне завдання, яке потрібно було обов’язково вирішити і представити одержаний результат на розгляд аудиторії.

Під час такого креативного змагання студенти мали змогу продемонструвати свої найкращі особисті, професійні, організаторські і ділові якості.

 

Учасники першої команди, розглянувши можливі переваги і недоліки SWOT-аналізу, зрештою, переконали усіх присутніх у тому, що у бізнесі не варто постійно думати про проблеми. Потрібно навчитися визначати свої сильні сторони. 

Друга команда презентувала переваги методу SOM-аналізу у сучасному бізнесі. З огляду на те, що цей метод посилює продуктивність мислення, учасники команди зробили висновок про те, що після визначення сильних сторін необхідно максимально сконцентрувати увагу на їхньому розвитку.

Третя команда презентувала важливість ідеї «Знайти своє покликання».

Учасники четвертої команди ознайомили всіх присутніх з правилами правильного розподілу своєї енергії. 

П’ята команда довела, що потрібно бути наполегливим у досягненні своєї мети, якою б вона не була.

Підсумком тренінгу було обговорення того, що організаційне лідерство починається із персонального лідерства. Для того, щоби повести за собою оптимістично налаштованих послідовників,  лідеру самому варто бути оптимістом, адже «двері, що ведуть до успіху відкриваються всередину, а не ззовні». 

 

За традицією, наприкінці зустрічі всі учасники клубу «Лідер» мали змогу вільно поспілкуватися між собою на актуальні теми, що їх цікавлять, за чашкою чаю чи кави.