Eng
155

Черговий тренінг проєкту Допомога в реабілітації і налагодженні повноцінного життя для ВПО в Україні

Бухгалтер-це професія, що вимагає таланту і терпіння. Це людина, в якої особливий дар бачити за цифрами складний світ економіки у її взаємозв’язках і гармонії.

27.09.2023 – середа, 581-й день війни в Україні, розпочався з наступного тренінгу нашого проєкту “Облік та оподаткування”. Наші учасники незламні і завдяки нашим донорам продовжують навчатися і розвивати свої “soft skills”. 

Так дійсно, ринок праці в Україні не великий і ми впевнені, що учасники зможуть швидше адаптуватися до змін на ньому, а тимпаче бухгалтери, які постійно слідкують за зміною правил ведення бухгалтерського обліку.

Учасників тренінгу привітала виконавча директорка ГО “Центр освіти дорослих Полтавщини” Нестуля Світлана Іванівна та познайомила з тренером паном Любімовим Миколою. Не змінюючи традиціям учасники переглянули фільм “І зацвіте сакура…”

Впевнено працюємо задля перемоги ГО “Центр освіти дорослих Полтавщини” на базі Полтавський університет економіки і торгівлі #ПУЕТ за підтримки SVA по проєкту Допомога в реабілітації і налагодженні повноцінного життя для ВПО в Україні продовжують навчати наших ВПО.

Посилання на фільм:

https://youtu.be/RzZDVp8zE9c?si=pm2W3NFECNYqrqQq

БІЛЬШЕ НОВИН