Eng
34

Новий набір на програму «Молодь змі(ц)нює Україну»!

Програма понад 10 років надає системні знання з проєктного менеджменту для старту власного проєкту та створює майданчик для ефективної взаємодії між молодими змінотворцями.

Запрошуємо до участі українців/ок віком 18-35, котрі активно працюють, волонтерять, взаємодіють в одному з напрямів: освіта та молодіжна робота в часі війни, студентське самоврядування, відновлення культурних/архітектурних пам’яток, робота з закордонною молоддю, розвінчування ворожої пропаганди, робота з ВПО, ветеранами, сім’ями військовослужбовців, підтримка місцевого бізнесу, розвиток місцевого врядування у своїй громаді тощо.

Реєструйтеся на програму до 30 травня включно у цій формі:   https://forms.gle/thkQbWaUiFh48oaY8

Зверніть увагу, що для участі потрібно зняти коротке відео (до 1 хв) на тему «Що я роблю для змі(ц)нення України» та прикріпити посилання на нього в реєстраційній формі.

Детальніше про умови участі на сайті програми mzu.bhfamily.org

Програму «Молодь змі(ц)нює Україну» реалізовує Фонд родини Богдана Гаврилишина в рамках Програми сприяння громадській активності «Долучайся!», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та здійснюється Pact в Україні. Зміст програми є винятковою відповідальністю Pact та його партнерів і не обовʼязково відображає погляди USAID або уряду США.