Eng
25

Соціальна допомога студентам з сімей ВПО та УБД

Безкоштовні перевезення для сімей постраждалих від російської агресії

Полтавський університет економіки і торгівлі з радістю повідомляє про нову соціальну ініціативу від компанії-перевізника Грузар. Ця програма спрямована на підтримку студентів з сімей внутрішньо переміщених осіб (ВПО) та учасників бойових дій (УБД), які постраждали від російської агресії.

Деталі програми

Компанія Грузар, яка працює в Україні з 2012 року, започаткувала соціальний проект, що передбачає безкоштовне надання послуг перевезення та переїзду для сімей ВПО та УБД. Програма діє з 2024 року і вже знайшла підтримку у понад 400 територіальних громад та громадських організацій, включаючи Слов’янську міську військову адміністрацію, Тернопільську міську раду та Вільне Радіо.

Як отримати допомогу

Для того, щоб скористатися безкоштовними послугами перевезення, необхідно заповнити онлайн-форму на сайті компанії Грузар: Заповнити анкету.

https://gruzar.com.ua/social-programs/besplatnaya-perevozka

Зверніть увагу, що заповнення анкети не гарантує отримання допомоги. У разі великої кількості заявок, компанія буде надавати допомогу найбільш нужденним сім’ям.

Контактна інформація

Якщо у вас виникли питання або потрібна допомога у заповненні анкети, звертайтеся за номером підтримки: +380 93 990 18 91 (Пн-Пт, 10:00-18:00).

Цей проект дасть змогу людям, які були змушені залишити свої домівки, безкоштовно скористатися послугами вантажного таксі та перевезти цінні речі або переїхати у безпечне місце.

Полтавський університет економіки і торгівлі закликає всіх студентів з сімей ВПО та УБД скористатися цією можливістю та отримати необхідну підтримку.

Разом ми подолаємо всі труднощі та відбудуємо нашу країну!

Контактна особа

Руденко Михайло,
Менеджер соціальних проектів Грузар
Все буде Україна!

БІЛЬШЕ НОВИН