Eng
83

Стратегічна сесія зі створення Дієвого плану реінтеграції ветеранів та їх родин у Полтавській громаді

Члени команди проєкту Реінтеграція ветеранів/Ветеранок війни через створення освітніх можливостей (керівник проєкту Лілія Матвійчук, асистент ветерана Володимир Шкребела ), що реалізується ГО «Центр освіти дорослих Полтавщини» на базі Полтавського університету економіки і торгівлі доєдналися до участі у стратегічній сесії  зі створення дієвого плану реінтеграції ветеранів та їх родин у Полтавській громаді.

Командою проєкту Реінтеграція ветеранів/ветеранок війни через створення освітніх можливостей 06 та 07 лютого долучилися до стратегічної сесії зі створення Дієвого плану реінтеграції ветеранів та їх родин у Полтавській громаді.

Разом із учасниками заходу працювали над визначенням структури та наповненням дорожньої карти, яка сприятиме позитивній та якісній реінтеграції ветеранів та ветеранок до цивільного життя.
Маємо надію, що спільні зусилля та реальні справи стануть рушієм для ефективної реалізації цих напрацювань у Полтавській громаді

Дякуємо Ветеранський простір Плюс Плюс Полтава та всім дотичним за сприяння, організацію та проведення такої важливої стратсесії!

БІЛЬШЕ НОВИН