Eng

20

Студенти-юристи вивчали польський досвід дерматоскопії у криміналістиці

20 жовтня 2020 року на дистанційній платформі WSZOP (ВШУОП – Вища школа управління охороною праці, м. Катовице) студенти груп ПР б-21, ПР мб-21, ПР б інт-11 Полтавського університету економіки і торгівлі та студенти Полтавського кооператив-ного коледжу, викладачі Балтрушитє А. О. та Стрілець Б. В., узяли участь в онлайн-лекції «Дерматоскопія у криміналістиці – вибрані аспекти» польською мовою.

Лекційне заняття проводив пан Аркадіуш П. Шайна (Arkadiusz P. Szajna), доктор юридичних наук, криміналіст, кримінолог та викладач ВШУОП.

Заняття супроводжувалося презентацією, де були висвітлені окремі аспекти дерматоскопії у криміналістиці, зокрема, поняття дерматоскопії, особливості хейлоскопії (ототожнення людини за губами) та отоскопії (за вушними раковинами), методи для виявлення та захисту хейлоскопічних та отоскопічних слідів, характеристики спеціалізованих валиків у хейлоскопії та отоскопії.

У ході лекції демонструвалося спеціалізоване обладнання із криміналістичної лабораторії Вищої школи управління охороною праці в Катовіце.

Пан Аркадіуш П. Шайна і пані Олена Кощенко, спеціалістка з питань міжнародної співпраці ВШУОП, щиро відповіли на питання присутніх, які стосувалися, зокрема, теми лекції та особливостей навчання в Польщі як на бакалавраті, так і на магістратурі.

БІЛЬШЕ НОВИН