Eng
29

СВЯТО ВСІХ ЗАКОХАНИХ РАЗОМ З ПУЕТ ТА ТРЦ «КИЇВ»

Традиційно студентська громада ПУЕТ організовує, в цей неймовірно казковий та романтичний день, феєричну розважальну програму для студентів і викладачів університету. Цього року свято всіх закоханих пуетівці відзначали разом із Торговельно-розважальним центром «Київ», який цими днями відзначає 10-річчя  своєї успішної діяльності.

Зона ART City гостинно відкрила свої двері для студентської молоді та гостей ТРЦ «Київ», де відвідувачі могли символічно скріпити свої романтичні союзи офіційними клятвами під час феєричної та емоційної «шлюбної церемонії», зробити миттєве фото в тематичних фотозонах, переглянути фотовиставки закоханих пар.

Кульмінацією Дня закоханих стала розважальна святкова концертна програма «Містер + Міс ПУЕТ–2019». У конкурсі брали   участь неперевершені красуні та  справжні мачо, які утворили 7 цікавих, талановитих пар. Змагалися вони у чотирьох номінаціях: інсценізація, хореографія, вокал та конкурс на кращий креативний костюм.

Перемоги та дипломи у номінаціях здобули:

«Найграціозніша пара» – Золотар Руслан та Йосипенко Анна.

«Найромантичніша пара» – Цап Павло та Сербін Віталіна.

«Наоригінальніша пара» – Іщенко Микола та Окуа Ніколб

«Найартистичніша пара» – Блізнєцов Олександр та Мукомел Аліна

«Найкреативніша пара» – Мих Володимир та Юрчишина Катерина

«Найспівучіша пара» – Іванов Владислав та Цатурян Карина

«Найорганічніша пара» – Носаль Олег та Мироненко Наталія

За результатами оцінок компетентного журі титул «Містер + Міс ПУЕТ 2019» вибороли Іванов Владислав та Цатурян Карина.

Переможці, номінанти та учасники отримали подарунки та вітання з Днем закоханих від почесних гостей заходу – ректора університету Олексія Нестулі та ідейного натхненника створення Тогровельно-розважального центру «Київ» – Григорія Дашутіна.

Щирість емоцій, командна робота та взаємодопомога студенів-учасників і самовідданість організаторів святкового дійства створили романтичну, доброзичливу атмосферу свята.

В черговий раз вітаємо славну команду ТРЦ «Київ» з 10-ти річним ювілеєм та дякуємо за роки плідної співпраці.

БІЛЬШЕ НОВИН