Eng
324

У ПУЕТ відбулися студентські дебати до Дня Філософії

22 листопада 2023 року в ПУЕТ з нагоди Дня філософії, який офіційно відзначається у світі кожного третього четверга листопада. Студенти самі обрали надзвичайно гостру та актуальну тему «Багаті шкодять довкіллю більше, ніж бідні».

У команді «За» грали Данилейко Максим Олександрович (М ім б-11), Сенатор Денис Андрійович (КН б-11) і Деркач Олександр Олександрович (М ім б -11). У команді «Проти» грали Олійник Дмитро Сергійович (Пр б-41), Гаврильєв Сергій Сергійович (Пр м-11) і Терпак Артемій Євгенійович (ФБСС б-11). Кожна із команд представила свої аргументи та намагалася спростувати точку зору суперника. Хоча обидві вони були на дуже достойному рівні, у результаті дебатів переможцем визнали команду «Проти».

А визначитися із переможцем допомогло журі у складі Нестулі Світлани Іванівни, професора, доктора педагогічних наук, директора Навчально-наукового інституту лідерства, Гнітій Надії Володимирівни, старшого викладача кафедри товарознавства, біотехнології, експертизи та митної справи, і Стефанюк Ольги Дмитрівни, кандидата економічних наук, доцента кафедри управління персоналом, економіки праці та економічної теорії. Окрема вдячність Студраді ПУЕТ і її голові Філіпповському Антону, за допомогу в організації. Модераторкою заходу виступила викладачка Пивоварська Ксенія Каринівна, а таймкіпером, який ретельно слідкувала за часом – Шестопал Єлизавета Володимирівна (ГРС б-11). Дякуємо усім учасникам та запрошуємо приєднуватися до наступних дебатів!

БІЛЬШЕ НОВИН