Університет

Оздоровлення дітей працівників університету

Протягом червня-серпня 2013 р. в дитячих оздоровчих таборах оздоровлено 32 дітей працівників університету.

Найбільшим попитом користувалися дитячі оздоровчі заклади:

- ДОТ «Молода гвардія» (с.Терешки);
- ДОТ «Орлятко» та Новосанжарський санаторій профілакторій «Антей» (смт. Н.Санжари);
- ДОТ «Супутник» і «Сонячний» (с. Михайлівка);
- ДОТ «Еколог» (с. Н. Млини);
- СДЗОВ «Олімпійські надії» (с. Соснівка)
та інші.

Відгук асистента кафедри фінансової політики, грошового обігу і кредиту ПУЕТ Захарченко Олени Миколаївни.

Улітку 2013 року в ДОТ «Молода гвардія» на 3-му турі відпочивав мій син Захарченко Євген. Табір, що є закладом вищої категорії, розташований у с. Терешки Полтавської області в лісовій місцевості. На території табору знаходяться 8 корпусів, у кожному з яких є душ, туалет, телевізор. Проживання в кімнатах – по 8–10 осіб. Харчування – 5-разове. Також територія включає футбольну, волейбольну, баскетбольну площадки, басейн, ігрові майданчики, тренажерну зону на свіжому повітрі, спорткомплекс, кіноконцертну залу та літню концертну площадку, на якій проходять цікаві розважальні заходи.

Значна увага в таборі приділяється фізичному вихованню дітей. Щодня проводиться ранкова зарядка. Систематично відбуваються різноманітні спортивні змагання: турніри із шахів, шашок, настільного тенісу, більярду, футболу, волейболу, піонерболу, баскетболу. Переможцям і призерам вручаються пам’ятні грамоти та призи.

Моєму синові дуже сподобався відпочинок у таборі «Молода гвардія». Він із нетерпінням чекає наступного літа, аби знову приїхати до табору, що вже багато років дарує своїм мешканцям добрий настрій, радісні дружні зустрічі й незабутні враження.

 

Відгук доцента кафедри товарознавства продовольчих товарів ПУЕТ Кайнаш Алли Петрівни

Два роки поспіль мій син улітку відпочивав у дитячому оздоровчому таборі «Молода гвардія» територіально-профспілкової організації Південної залізниці  (с. Зінці Полтавської області).
Наші загальні враження від відпочинку тільки позитивні! Адміністрація і педагогічний склад табору повністю віддаються своїй роботі. Кожний день відпочинку в таборі розпланований так, щоб діти були максимально задіяні та не нудьгували. День у дітей починався о 8-30 і закінчувався о 22-30. За цей час вони встигали позайматися спортом на спеціально облаштованих спортивних майданчиках і пограти в теніс, більярд, настільний футбол, шашки, шахмати у спортзалі «Олімпії», поспівати в караоке, сходити на прогулянку до лісу, вивчити табірні пісні або підготуватися до конкурсів, які проводилися кожного дня. Також діти могли двічі на день поплавати в басейні, увечері сходити на дискотеку чи подивитися фільм і при цьому мали 5-разове харчування.

У кожному житловому корпусі, де жили діти, – чисто, охайно (прибирає прибиральниця), є душова кімната з гарячою водою. Кожні три дні діти обов’язково ходили в баню.

У таборі протягом туру проходили Малі Олімпійські Ігри з таких видів спорту: футбол, баскетбол, піонербол, легка атлетика, армреслінг, дартц, шахи, шахмати, плавання.

Команда третього загону (в якому відпочивав мій син) зайняла перше місце з баскетболу, футболу та виграла перехідний кубок директора табору з футболу, за що, у кінці туру, отримала грамоти й солодкі призи.

Художньою самодіяльністю в таборі «Молода гвардія» займаються всі – і діти, і вожаті; що допомагає дітям розкритися та знайти в собі таланти. Цього року в таборі проводилися конкурси: «День акторської майстерності», «Міс та містер табору», «День Південної залізниці», «Майданс», «Битва хорів» та ін.

Літо 2014 року діти домовились провести в таборі «Молода гвардія»!

 

Відгук Божко Світлани, доньки начальника відділу розвитку та інновацій ПУЕТ Божка Віктора Івановича

«Антей» – чудовий табір, у якому я із задоволенням провела 3 тижні. Там я знайшла багато нових друзів і знайомих, розвивалася як особистість, беручи участь у різних конкурсах, які відбувалися щодня. Незабутні дискотеки й безсонна тиха година супроводжували нас протягом відпочинку. Такі чудові свята, як Веселі перегони, День Нептуна назавжди залишаться в моєму серці.

 

Відгук професора документознавства та інформаційної діяльності в економічних системах Колєчкіної Людмили Миколаївни.

Мої двоє дітей (син – Сергій та донька – Єлизавета), цим літом, завдяки профспілковому комітету Полтавського університету економіки і торгівлі, відпочивали в різних таборах. Донька Єлизавета відвідала табір «Еколог», що знаходиться в с. Міські Млини, Сергій – табір «Антей», що в Нових Санжарах. У цих таборах діти були вперше. Можна написати багато, але хочу сказати, що і діти, і батьки були дуже задоволені відпочинком.

Мене дуже приємно здивувала організація таборів, усе було продумано, інструктори з бейджиками, привітні, культурні. Атмосфера в таборах була дуже доброю, розпорядок – добре продуманий, жодної хвилини без діла діти не були, кожен знайшов заняття на свій смак. Були й гурток танців, і секція футболу, кожного дня організовувались вечірні розважальні програми. Що стосується харчування, а це є одним з основних моментів у таборі, то діти були задоволені (завжди було вдосталь фруктів, овочів, а також, хто хотів, більше, міг отримати добавку).

Ще раз дякую профспілковому комітету нашого університету й рекомендую всім співробітникам відправити свої дітей на відпочинок у літні табори.

 

Відгук доцента кафедри готельно-ресторанної та курортної справи Дубової Г.Є.

Мій син, Щедрін Даніїл, уперше провів 21 день за межами дому. Ми придбали путівку в оздоровчий табір «Молода гвардія». Під час зборів до табору хвилювались, чи зможемо витримати розлуку без звичного маминого догляду. З перших хвилин, які ми провели в таборі, стало зрозуміло, що все в ньому зроблено для найкращого відпочинку дітей. Чудові кімнати відпочинку, душові й туалетні кімнати, ігрові, басейн, тренувальні комплекси – усе це неповний перелік розвиненої індустрії дитячого відпочинку в таборі «Молода гвардія». Повноцінне та якісне харчування, здоровий мікроклімат, вечори дозвілля  в таборі справили незабутнє враження. Окрім гарних умов, слід відзначити сумлінну роботу вожатих і вихователів, які відносились до дітей із любов’ю та повагою. Мій син повернувся з табору із приємними спогадами і новими друзями. Ми щиро вдячні профкому ПУЕТ за надану можливість чудового відпочинку дитини в таборі «Молода гвардія».