Родинний альбом подій

Газета "ВІСТІ" №12 (1293) 

ОЛЕКСІЙ НЕСТУЛЯ: "НАШЕ КРЕДО - УНІВЕРСИТЕТ ДЛЯ СТУДЕНТІВ" 

 

 

 

 

 

 

 

З нагоди Всесвітнього дня захисту прав споживачів BetterDigitalWorld


21 березня 2017 р., в Полтавському університеті економіки і торгівлі кафедрою експертизи та митної справи проведено конкурс інтелектуалів «IQ споживача» серед студентів усіх спеціальностей/освітніх програм університету. 
В конкурсі взяли участь по дві збірні команди у вищій та першій лігах. 

 

Випуск магістрів

Сьогодні в стінах рідного університету відбулась щаслива та водночас хвилююча подія! Вручення дипломів магістра 2017 року. До вітального слова були запрошений ректор Полтавського університету економіки і торгівлі О.О.Нестуля, декани факультетів та інститутів. З словами вдячності виступили кращі з кращих студентів О. Завойчинська, О. Федорович та О. Бай. 

 

 

Вітаємо найкращих студентів університету і бажаємо подальших здобутків!

Студенти спеціальності «Економіка підприємства» Полтавського університету економіки і торгівлі Горбунова Дарія та Сухорада Анна (майбутні магістри з економіки) посіли перше місце у проекті «Бізнес для студентів», що проводився національною мережею «Товари від А до Я» та Полтавським університетом економіки і торгівлі! 

 

 

 

Сезон наукової студентської весни 2017 яскраво відкрито! 

Щиро вітаємо переможців ІІ туру Всеукраїнського конкурсу наукових робіт студентів

 

 

 

Вітаємо!!!!

Переможець ІІ туру Всеукраїнського конкурсу наукових робіт студентів з напряму «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа» Тетяна Тесля, студентка групи ДіД-51 (диплом 2-го ступеню) з науковим керівником Людмилою Миколаївною Колєчкіною, д. ф.-м. н., професором кафедри документознавства та інформаційної діяльності в економічних системах, завідувачем тієї ж кафедри, д.е.н., професором Макаровою М.В., провідним фахівцем, керівником НДРС, д.і.н., професором Оніпко Тетяною Володимирівною.

 

 

 

 

 

 
 
Закінчується зимовий святковий цикл – три великі релігійні свята зігрівають добром і злагодою наші серця, вселяють надію на те, що майбутнє буде щасливим, завтрашній день буде радісним, а Україна вільною й єдиною.

Чи не символічно, що саме по завершенню цих величних свят, понад 90 років тому відбулась важлива подія для всього українського народу – 22 січня 1919 року дві суверенні українські держави - Українська Народна Республіка й Західно-Українська Народна Республіка – об'єдналися в самостійну соборну державу.
Адміністрація та Студентська рада інституту економіки,управління та інформаційних технологій щиро бажає,щоб День Соборності та Свободи України назавжди був джерелом надії на наше краще майбуття, і ця надія живилась зі споконвічної героїчної історії нашого народу.
В єдності – наша сила! Тож слава Україні та її народові!

 

21 січня у всьому світі відзначається одне з самих незвичайних свят - Міжнародний день обіймів.

Згідно з традицією свята, обійняти в цей день можна навіть незнайому людину. Зігріти оточуючих своїми обіймами вирішила і студентська рада Інституту економіки,управління та інформаційних технологій.

Ми вирішили поділитися частинкою любові, тепла та позитиву з кожним. Можливо, незабаром людям не потрібен буде особливий день, щоб зупинитися і обійняти незнайому людину. І тоді з'явиться набагато більше радості і щастя в очах оточуючих.

 

Студенти Інституту економіки, управління та інформаційних технологій ініціювали привітально-розважальну програму з нагоди новорічних свят для дітей комунального закладу «Обласний притулок для дітей» Полтавської обласної ради.

Щирість емоцій, відкритість, теплота людського співпереживання і взаєморозуміння...

Після зустрічі залишились лише приємні враження та тверде переконання продовжувати робити добрі справи!

 

ПУЕТ привітав всіх з новорічними святами незабутнім концертом.

27 грудня студенти ПУЕТ перевтілились в казкових, новорічних героїв. Традиційно першим поділився щирими словами з колегами та студентами - ректор Полтавського університету економіки і торгівлі О.О. Нестуля.
ПУЕТ – це сімейні цінності та традиції, будь разом з ПУЕТ.

 

Тепло емоцій та дитяча щирість не залишили байдужими нікого!

Спільними зусиллями студентів Інституту було вирішено відвідати Гадяцький спеціальний дитячий будинок Полтавської обласної ради (для дітей - сиріт та позбавлених батьківського піклування).
Тепло емоцій та дитяча щирість не залишили байдужими нікого!
Непідробна дитяча радість від подарунків, які були придбані студентами за рахунок благодійних коштів, залишили незабутні враження.
Творити добро легко...

 

Благодійний ярмарок

15 грудня в ПУЕТ відбувся благодійний ярмарок

Такий захід вже є традиційним для нашого університету. В цьому році все нагадувало справжній Сорочинський ярмарок. Чого і кого тільки не було!

Ароматні смаколики, до приготування яких студенти підійшли досить креативно. Холом університету мандрували таємничі циганки-гадалки у яких так вдало перевтілилися студенти. Весь захід відбувся для однієї головної мети – благодійності.

Скільки в людині доброти, стільки в ньому і життя.

 

Відвідали Центр соціально-психологічної реабілітації дітей Полтавської обласної ради.

21 листопада 2016 року студенти ПУЕТ за ініціативи волонтерського руху студентського самоврядування Інституту економіки, управління та інформаційних технологій відвідали Центр соціально-психологічної реабілітації дітей Полтавської обласної ради.

 

 

Конкурсу арт-проектів «Моя перша осінь в ПУЕТ…»

Вже традиційно, 17 листопада, в Міжнародний день студента, проходить підбиття підсумків креативного конкурсу арт-проектів «Моя перша осінь в ПУЕТ…». Першокурсники, як завжди, проявили неабиякі таланти та творчий підхід в презентації своїх робіт. Емоційні, яскраві, сповнені почуттями роботи не залишили нікого з присутніх байдужим. 

 

 

Пізнавально-розважальний квест

16 листопада 2016 року для першокурсників Інституту економіки, управління та інформаційних технологій було організовано і проведено пізнавально-розважальний квест, який був присвячений Міжнародному дню студента. У заході взяли участь представники спеціальностей ДІД, ПР, ФІЛ, ОА, УПЕП, МЕ, ЕК, МО.

 

 

Якісна освіта, кар'єра, сім'я: як знайти компроміс?

Студенти Інституту ЕУІТ ініціювали проведення публічної дискусії на тему "Якісна освіта, кар'єра, сім'я: як знайти компроміс?" Було цікаво, пізнавально, емоційно. Учасниками висловлено спільне бажання і пропозиція проводити подібні заходи систематично.

 

Публічна дискусія успішних випускників

Студенти інституту взяли активну участь у публічних лекціях та дискусіях, які були організовані за ініціативи успішних випускників, представників великого бізнесу. Студенти отримали унікальну можливість спілкування і діалогу з успішними бізнесменами, громадськими діячами та політиками. 

 

«Територія успіху. Бізнес та освіта: стратегічне партнерство»

Результатом тісної співпраці науково-педагогічного складу й адміністрації вузу з представниками бізнесу стало проведення 6 жовтня 2016 року в Полтавському університеті економіки і торгівлі міжнародного бізнес-форуму «Територія успіху. Бізнес та освіта: стратегічне партнерство». Цей захід приурочений до 150 років з дня заснування першого споживчого товариства в Україні та 45 річниці товарознавчо-комерційного факультету.

 

«Дебют першокурсника» Інституту економіки, управління та інформаційних технологій 2016

Талановиті і самобутні, креативні й відверті першокурсники Інституту гучно заявили про себе на «Дебюті першокурсника». Феєричність і унікальність свята оцінили на високому рівні, викладачі, старші курси, гості.

 

"Полтава вишивана": патріотично-мистецька та громадянська єдність з полтавською громадою

24 вересня 2016 р. студенти Вищого навчального закладу Укоопспілки «Полтавський університет економіки і торгівлі» традиційно взяли участь у щорічному міському арт-проекті «Парад «Полтава вишивана». Національне вбрання, символіка та народна творчість на Соборному майдані поєднувались із невимовним почуттям національної гордості й піднесеним патріотичним духом. Таке самобутнє поєднання вкотре продемонструвало єдність українського народу, непідробну толерантність і громадянську відкритість. 

 

Пам’ятаємо героїчну історію Полтави

23 вересня 2016 року студенти та викладачі Інституту економіки, управління та інформаційних технологій прийняли участь в офіційних заходах, що присвячених святкуванню Дня звільнення міста від німецько-фашистських загарбників. Студентський актив разом з викладачами віддали шану воїнам, героям-визволителям, поклавши квіти до Меморіалу Слави. Об’єднанні повагою до героїчної історії міста та, будучи частиною великої, дружньої громади студентська родина ПУЕТу ще більше зміцнили командний дух та активну громадянську позицію.

 

Перші кроки в ПУЕТ

15 вересня о 12.30 в актовому залі ВНЗ Укоопспілки «Полтавський університет економіки і торгівлі« відбулося знайомство студентів 1 курсу з працівниками та студентським самоврядуванням Інституту економіки, управління та інформаційних технологій, під час якого були підняті і обговорені питання.

 
 
Тепло душі дітям Полтави!
Ділитися частинкою своєї доброти й допомагати ближнім – це вже гарна традиція для студентів і працівників Інституту економіки, управління та інформаційних технологій.
 
 
 
 
20 травня 2016 року, у рамках святкування 55-ї річниці із Дня народження Полтавського університету економіки і торгівлі, активісти студентського самоврядування та адміністрація Інституту економіки, управління та інформаційних технологій відвідали з подарунками воїнів АТО в Полтавському військовому госпіталі. 
 
 

Досягаємо спільних цілей разом!

13.05.2016 року о 15:40 за ініціативи Студентського активу Інституту економіки, управління та інформаційних технологій та за підтримки Інституту лідерства  до Дня Матері та Дня сім'ї відбувся тренінг на тему − "Ефективна робота командних лідерів студентського самоврядування ІЕУІТ".

 
 
«Від сесії до сесії живуть студенти весело» - це і десятки інших виразів з лишком характеризують спосіб життя студентів навчальних закладів у кожному місті нашої величезної країни. Але й для студентів є своє свято, яке особливо виділяється навіть на тлі і без того бурхливих буднів і вихідних. Свято це відзначається  25 січня і називається він днем студента. Є й друга назва - Тетянин день. Саме в цей день, 25 січня, Єлизавета Петрівна, імператриця Росії, підписала указ про заснування в Москві першого університету. Так з'явилося друге свято, що випадає на один і той же день. Всі порахували, що подібний збіг не може бути випадковим і святу Тетяну проголосили покровителькою всіх студентів. Звідси і подвійна назва, День Тетяни та День студента.
Шановні студенти, майбутня еліта  України!
 

 

Студенти ПУЕТ відвідали Гадяцький дитячий будинок
Напередодні дня святого Миколая студенти Вищого навчального закладу Укоопспілки «Полтавський університет економіки і торгівлі» завітали у гості до маленьких мешканців Гадяцького дитячого будинку Полтавської обласної ради, привітавши їх зі святом виставою та подарунками.

 


 
Благоднійний ярмарок
Сьогодні, 14.12 з одинадцятої години в холі ПУЕТ проходив благоднійний ярмарок.
Учасники акціі мали змогу завдяки своїм знанням та вмінням зібрати чималу сумму коштів. Всі зібрані гроші підуть на благодійність, а саме на допомогу дітям-сиротам з Гадяцького дитячого будинку.
Ярмарок відбувся завдяки зусиллям ради студентів та аспірантів університету, але головним ініціаторам заходу був інститут економіки, управління та інформаційних технологій.
 

 

День пам'яті жертв голодоморів 

В Україні сьогодні, 28 листопада 2015 року, відзначають День пам'яті жертв голодоморів, який спрямований на вшанування пам'яті постраждалих від Голодомору 1932-1933 років, а також голодоморів 1921-1922 та 1946-1947 років.
День пам'яті жертв голодоморів відзначають в Україні щорічно у четверту суботу листопада. У 2015 році цей день випадає на 28 число.

 

 

Наша єдина студентська родина

На передодні святкування Міжнародного дня студента молодь ПУЕТ взяла участь у фіналі обласного проекту «Наша єдина студентська родина». Це стало найбільш яскравою і феєричною подією студентського життя, основна мета якої – привернути увагу громадськості до проблем нашої країни та привітати всіх студентів із Міжнародним днем студента.

 

 

Військово-патріотична гра «Заграва»

10 жовтня на базі табору активного відпочинку «Сенегал» (с. Нижні Млини Полтавського району) відбувся обласний захід із військово-патріотичного виховання молоді «Заграва», у якому взяла участь студентська команда Полтавського університету економіки і торгівлі «Нащадки козацької слави» та команди студентів вищих навчальних закладів ІІІ – ІV рівнів акредитації Полтавської області.


 

Вибори нового голови Ради студентів, аспірантів і докторантів Полтавського університету економіки та торгівлі

Сьогодні, 07.10.2015 року, відбулися вибори нового голови Ради студентів, аспірантів і докторантів Полтавського університету економіки та торгівлі. Я вітаю з перемогою Олександра Оноприєнка. Бажаю наснаги, терпіння, а головне і надалі перемог. Бажаю, щоб ти зміг модернізувати студентське самоврядування в університеті та вивів його на якісно новий рівень. Успіхів тобі та терпіння.

 
 

 

Нагородження кращих студентів ПУЕТ
22 вересня в Палаці дозвілля “Листопад” міський голова Олександр Мамай привітав студентів із Днем міста й нагородив активну молодь грошовими винагородами та грамотами.

Найактивнішими студентами ВНЗ Укоопспілки «Полтавський університет економіки і торгівлі» стали  Онопрієнко Олександр (група ТХ-41), Сєдаков Максим (група МО-41),  Філічкіна Катерина (група МЕ-31), Федорович Олег (група ГРС-51м) та Завойчинська Ольга (група ТЕМС-51м).

Сюрпризом для всіх присутніх став виступ співака Олега Винника.


 

Вибори голови студентської ради Інституту економіки, управління та інформаційних технологій!
17 вересня відбулися вибори голови студентської ради Інституту економіки, управління та інформаційних технологій. Захід розпочався с зустрічі з директором – Педченко Наталією Сергіївною, та обговоренням таких питань:
- умови проживання студентів в гуртожитку;
- шляхи розвитку студентського самоврядування інституту;
- обговорення студентського дозвілля;
- оголошення для студентів першого курсу.
Сам захід відвідали представники всіх напрямів підготовки, викладачі та кілька випускників нашого університету, які виступили в ролі наглядачів виборчого процесу. За результатами голосування перемогу одержав Максим Седаков, який вже встиг добре себе зарекомендувати як голова факультету Економіки та менеджменту. Після оголошення результатів, новий голова, не витрачаючи часу, призначив нових заступників та секретарів. Бажаємо плідної та злагодженої праці новому складу студентської ради!


 

Спортивне свято  «Цікаве дозвілля – запорука здоров’я студента» з нагоди Дня працівника фізичної культури і спорту 

Із року в рік по всій Україні проводиться низка святкових заходів, приурочених до Дня фізичної культури і спорту. У містах влаштовують легкоатлетичні забіги, естафети, змагання, турніри, чемпіонати з окремих видів спорту. Лунають поздоровлення зі святом і побажання нових тріумфальних перемог нашим спортсменам від перших осіб держави. У меріях міст проводяться урочисті  прийоми в яких беруть участь спортсмени, ветерани спорту, тренера, призери і переможці різних міжнародних спортивних змагань.


 

«Парад «Полтава вишивана»

Вишиванка – символ здоров'я, краси, щасливої долі, родової пам'яті, любові, святості. Вишиванка на грудях захищає душу людини від руйнування та занепаду. Й досі побутує вислів: «Народитися в сорочці» – бути щасливою й успішною людиною.