Університет

Асоціація випускників

Полтавський університет економіки і торгівлі добре знаний на теренах колишнього Радянського Союзу як Полтавський кооперативний інститут, своїми випускниками, науковими дослідженнями та вагомим внеском у розвиток вищої освіти, розпочав свою діяльність у 1961 р. За 58 років свого існування університет підготував понад 90 тисяч фахівців із різних регіонів України та із-за кордону. Серед його випускників — яскраві особистості, життя яких пов’язано з наукою, бізнесом, торгівлею, правом, економікою, фінансами, управлінням, інформаційними технологіями, сферами харчування та виробництва, політичною діяльністю, громадською роботою або військовою службою тощо. Вихованці університету стали успішними особистостями та кваліфікованими спеціалістами в різних куточках світу.