Eng

Слово випускника

Делегація Спілки споживчих товариств Черкаської області  в складі 15 осіб, на чолі з головою правління Боїним Віктором Олександровичем, взяла участь у презентації книги «Випускники ПУЕТ: історії успіху», форумі «Тереторія успіху» і святкових заходах, приурочених до 150-річчя заснування першого споживчого товариства в Україні та 45-річчя створення товарознавчого факультету.

До складу делегації увійшли декілька кооперативних династій Черкащини, а також ряд керівників і головних бухгалтерів організацій Споживспілки – випускників ПУЕТ.

Всі учасники заходів висловлюють щиру вдячність Ректору ПУЕТ Нестулі Олексію Олексійовичу, декану факультету товарознавства, торгівлі та маркетингу Тягуновій Наталії Михайлівні, всім організаторам заходів за проведену роботу, організовану зустріч з викладачами, колегами, одногрупниками, випускниками ПУЕТ, які успішно працюють в усіх сферах народного господарства, за можливість завітати до своїх юнацьких спогадів і зустріти рідний ВНЗ оновленим, потужним, сучасним.

Надзвичайно приємно було дізнатися про міжнародну діяльність ПУЕТ, адже наявність студентів з різних країн світу свідчить про високий рівень кооперативної освіти та про її визнання.

З повагою,

Делегація Спілки споживчих товариств Черкаської області

Годунок Анастасія,
випускниця спеціальності «Біотехнології та біоінженерія» (2023 р.)

Після закінчення університету не можу не поділитися своїми враженнями. ПУЕТ – це один з найкращих закладів вищої освіти міста Полтава. Тут я знайшла друзів та однодумців. Наш куратор Людмила Валеріївна  була нам другом, наставником та ментором, вона справжній професіонал своєї справи. Всі викладачі ставилися дружньо, доступно пояснювали найскладніший матеріал, ділилися своїми знаннями і навичками. Бажаю університету процвітання, добра, добробуту та гармонії. Щиро дякую усім викладач за ваш професіоналізм

Чугуй Катерина,
випускниця спеціальності «Біотехнології та біоінженерія» (2023 р.)

У 2023 році я закінчила навчання у ПУЕТ. Я дуже люблю свій університет і ніколи його не забуду. Роки навчання були захоплюючими та результативними. З великою повагою ставлюся до викладачів нашої випускової кафедри, які ділилися  своїми знаннями. Я багато чому навчилася, отримала неперевершений досвід та завела нових друзів. Навчальний матеріал подавався у доступній формі з легким і зрозумілим поясненням.  Я знаю, що зробила вірний вибір щодо ПУЕТ! Щиро дякую Вам!

Бондарець Тетяна,
випускниця спеціальності «Біотехнології та біоінженерія» (2022 р.)

Навчатися на спеціальності Біотехнології та біоінженерія було дуже цікаво. Дякую викладацькому складу за всі знання, що я отримала, за сучасний та інноваційний підхід до навчання. Всі викладачі завжди з розумінням ставляться до студентів. Навчання було насиченим і цікавим, часто проводилися різноманітні конференції, круглі столи, цікаві зустрічі зі спеціалістами у даній сфері. Чудово налагоджене дозвілля студентів, сумувати було ніколи. Знання, що я отримала в подальшому стануть міцним фундаментом у моєму подальшому кар’єрному шляху.

Зюбан Єлизавета,
випускниця спеціальності «Біотехнології та біоінженерія» (2022 р.)

Навчатися на спеціальності Біотехнології та біоінженерія було дуже цікаво. Дякую викладацькому складу за всі знання, що я отримала, за сучасний та інноваційний підхід до навчання. Всі викладачі завжди з розумінням ставляться до студентів. Навчання було насиченим і цікавим, часто проводилися різноманітні конференції, круглі столи, цікаві зустрічі зі спеціалістами у даній сфері. Чудово налагоджене дозвілля студентів, сумувати було ніколи. Знання, що я отримала в подальшому стануть міцним фундаментом у моєму подальшому кар’єрному шляху.

Залогіна Софія,
випускниця спеціальності «Біотехнології та біоінженерія» (2021 р.)

За час навчання в Полтавському університеті економіки і торгівлі можу виділити такі вагомі переваги: в університеті працюють висококваліфіковані викладачі, з їх допомогою освіта здобувається якісніше; викладачі дружні і мають якісний підхід до студентів; університет проводить багато заходів, які не можуть не зацікавити; вдале місцерозташування університету, оскільки університет знаходиться майже у центрі міста, поряд зупинки громадського транспорту, магазини, кафешки тощо. На випускові кафедрі працюють класні викладачі, проводиться багато кафедральних і загально університетських заходів, які дають неоціненний досвід, можливості й знайомства з успішними людьми. Бажаю університету розвиватися і бути таким же прогресивним, а викладач бути відданими своїй роботі! Успіхів!фундаментом у моєму подальшому кар’єрному шляху.

Хурса Олег
076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність»
Випуск 2021 року, ОП «Експертиза та митна справа», бакалавр
Випуск 2024 року, ОП «Товарознавство та експертиза в митній справі», магістр

Мною була обрана спеціальність «Товарознавство та експертиза у митній справі». Я довго вагався чи йти на цю спеціальність, чи ні. Однак наразі не шкодую про свій вибір. Коли я почав навчатися, я зрозумів наскільки важлива та цікава ця спеціальність, які можливості майбутнього вона розкриває. Викладачі компетентні у своїх предметах. Тут я навчився розрізняти товари, розумітися на штрих кодах та маркуванні, зрозумів як здійснюються митні процедури. Інформація, яку подавали під час навчання, була дуже розширеною з нахилом на отримання професійних навичок. Нас знайомили зі всіма тонкощами нашої професії. Узагальнюючи, можу з точністю сказати – всі отримані мною знання використовую навіть у повсякденному житті. Якщо Вас цікавить різна продукція, ви бажаєте розумітись у складі, створенні та повних характеристиках товарів, в такому разі рекомендую вступати саме на мою спеціальність. Людям, які бажають в майбутньому відкрити власну справу, також необхідна буде інформація, яку подають протягом всього навчання.

Панайотова Тамара, випуск 2021 року
076 Підприємництво, торгівля та біржова діяльність
ОП «Товарознавство та експертиза в митній справі», магістр

Я, Панайотова Тамара, випускниця ПУЕТ за спеціальністю «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність», освітня програма «Товарознавство та експертиза в митній справі». За роки навчання в університеті здобула знання, які обов’язково застосовую в реальному житті, адже теоретичні знання завжди повинні інтерпретуватися на практиці і життєвому досвіді. Постійне залучення нас, як студентів, до круглих столів, наукових конференцій, практичних занять давали можливість розвивати такі особисті якості, як кмітливість, стресостійкість, впевненість у власних силах та навичках. Постійно формувало в нас жагу до нових звершень і в подальшому створення майбутньої кар’єри за рахунок фундаменту здобутих знань. На власному прикладі можу зазначити, що приймала участь від університету в літній школі бізнесу «Епіцентр К», де зайняла призове місце. Багато інформації мені було вже знайомо так як мала значну базу знань ще при навчанні в університеті, тому можна зазначити, що перед проходженням літньої школи вже вміла складати бізнес-план та знала основи підприємництва і всі ці знання нам надав саме університет! Тому я дуже вдячна своєму університету за ті знання і роки, проведені в ньому, адже цей час пройшов нажаль швидко, але залишив у пам’яті лише найкращі спогади на все життя.

Випускник Несен Артур
Полтавського університету економіки і торгівлі (ПУЕТ) у 2024 році
за спеціальністю 072 Фінанси, банківська справа та страхування

Протягом тривалого періоду навчання на кафедрі фінансів та банківської справи в Полтавському університеті економіки і торгівлі мої дні були наповнені неймовірними враженнями та корисними знаннями. Викладачі та керівники (практики, наукових досліджень, кваліфікаційної роботи) демонстрували високий рівень професіоналізму, поєднуючи навчання з цікавими заходами, щоб зробити процес навчання не лише ефективним, а й захоплюючим. Ці роки стали для мене одними з найважливіших у житті, де я не лише здобував фахові навички в області фінансів, банківської справи та страхування, але й розвивався як особистість та покращував свої таланти. Я щиро вдячний всім викладачам за їхнє розуміння, підтримку та відданість протягом усього періоду мого навчання. Переконаний, що отримані знання стануть невід’ємною частиною мого успішного майбутнього в обраній галузі!

Криворучко Анастасія
076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність»
Випуск 2021 року,
ОП «Експертиза та митна справа», бакалавр
Випуск 2024 року,
ОП «Товарознавство та експертиза в митній справі», магістр

Я навчалась на освітніх програмах «Експертиза та митна справа» і «Товарознавство та експертиза в митній справі». Освітній процес від самого початку був досить насиченим. Крім лекцій та практичних завдань, нас знайомили з особливостями нашої майбутньої професії на прикладі різних фірм та підприємств. Кожен новий курс поглиблював мої знання. На практичних заняттях викладачі доступно та цікаво подавали всю інформацію. Чому я обрала саме дану спеціальність? Нас оточує безліч різної продукції, речі, в яких ми ходимо. Їжу, яку ми вживаємо, навіть телефони, які постійно тримаємо в руках. Моя спеціальність дає можливість розумітися не лише у складі чи загально доступній інформації. Я отримала розширені навички розрізнювати підробку від оригіналу. Можу з легкістю розібратися чи якісна продукція та чудово розуміюся на нормативній документації. Загалом моя спеціальність розширила мій кругозір, я здобула навички експерта в митній справі та можу обіймати широкий спектр різних спеціальностей. Обрана спеціальність була виваженим рішенням. Можу новим студентам рекомендувати вступати саме на дану спеціальність.

Карпенко Аня, випуск 2021 року
076 Підприємництво, торгівля та біржова діяльність
ОП «Товарознавство та експертиза в митній справі», магістр

Я здобула вищу освіту з відзнакою за спеціальністю Підприємництво, торгівля та біржова діяльність, освітня програма «Товарознавство та експертиза в митній справі». Згідно з програмою навчання, я мала змогу виконувати наукові праці присвячені дослідженню якості продукції (визначення кислотності, вмісту сухих речовин, жирності продукції тощо) та їх відповідності стандартам та іншим товаросупровідним документам. Товарознавство харчових товарів і нехарчової продукції надає багато цінних знань щодо товарів, котрі стануть у нагоді навіть у повсякденному житті. Навчаючись митній справі, мала змогу працювати над створенням митних декларацій і вивчати законодавство України. Я з одногрупниками мала досвід проходження практики на виробництві одягу «Ворскла» та на брокерській фірмі «KM group», де отримала цінні знання і усвідомлення роботи в цих структурах. Мої одногрупники, котрі мали бажання, були на закордонному стажуванні, отримали новий досвід.

Також хочеться відзначити наявність активного студентського життя: конкурси, конференції, концерти, гуртки та спорт. У ПУЕТ сучасний ремонт та меблі у приміщенні самого університету й у гуртожитках також. За період мого навчання у приміщеннях завжди було тепло та комфортно.

У студентські роки я мала активне життя і ґрунтовне навчання. Велика кількість заходів урізноманітнило студентський час. Більшість викладачів ПУЕТ – це висококваліфіковані професіонали. Люди – то головна цінність, а студентам нашої кафедри пощастило спілкуватися не просто з викладачами, а й з приємними людьми. Я згадую викладачів з теплотою і щиро радію зустрічам з ними. З посмішкою згадую конкурс «IQ споживача» і чаювання з викладачами після цього. Вдячна ПУЕТ за щасливі студентські роки!!!

Довбня Анжела, випуск 2023 року
076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність»
ОП «Товарознавство та експертиза в митній справі», магістр

Дуже вдячна ПУЕТ за мої чудові роки навчання. Викладачі дають знань більше, ніж достатньо, головне хотіти вчитись та приймати цю інформацію. Є можливість проходити практику в будь-якій організації, що запропонує університет або можливість особистого вибору. ТБЕМС – це кафедра самих чудових викладачів, які завжди допоможуть чим можуть (Рачинська Зоя, Кириченко Олена та Горячова Олена ван лав).

Також університет робить все можливе, щоб була можливість дистанційного навчання, не зважаючи на тимчасові умови. В університеті під час повітряної тривоги всі спускаються до укриття, дбаючи про безпеку студентів. Під час навчання мені дистанційне знадобилось для того, щоб я могла поєднувати навчання та материнство. Завдяки цій можливості я закінчила магістратуру із дипломом з відзнакою.

Також мені дуже подобалося, коли навчалась, що можна розвиватися творчо: співати в хорі, виступати на різних заходах, хореографія з професійним наставником. Також для розвитку запроваджено різні курси. І що саме цікаве, що на майбутній семестр, окрім дисциплін за планом, можна обрати ще 2 за вашим смаком.

Чи знадобилось мені моє навчання зараз? Безумовно! Я працюю в найбільшій логістичній компанії України – NOVA, де мої знання допомагають в обслуговуванні клієнтів щодо відправки посилок закордон, митних платежів та інше.

Максим Діденко, випуск 2024 р.
Спеціальність 072 Фінанси, банківська справа та страхування
Кафедра фінансів та банківської справи

Вітаю! Навчався в ПУЕТ з 2020 по 2022 рр. на освітній рівень «бакалавр»; з 2022 по 2024 рр. на освітній рівень «магістр» за спеціальністю 072 Фінанси, банківська справа та страхування. Задоволений навчанням в університеті: майже на всіх лекціях доповіді викладачів супроводжувалися презентаціями, які дозволяли більш зручніше законспектувати та засвоїти отриману інформацію. Рівень фахової підготовки викладачів університету є дуже високий: завжди можна швидко отримати повну відповідь на поставлене запитання.

Окремо хочу виразити вдячність викладачам кафедри фінансів та банківської справи: Соколовій Альоні Миколаївні, Яріш Олені Валентинівні та Тимошенко Оксані Валеріївні за отримані знання та допомогу протягом усього навчання в ПУЕТ!

З повагою, Діденко Максим.

Деркач Тетяна, випуск 2022 року
076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність»
ОП «Експертиза та митна справа», бакалавр

Навчання в університеті промайнуло швидко. Я почувалася досвідченою студенткою, так як уже мала диплом коледжу. У нас була невелика група, тому одразу відчула індивідуальний підхід та орієнтованість на потреби студентів. За роки навчання спробувала і навчання в аудиторіях, і онлайн. Особливо вдячна викладачам за підтримку з початку повномасштабного вторгнення, регулярні заняття були як заспокійливе, щось стабільне. У пам’яті залишаться усі здобуті знання, спогади про конференції, викладачів.

Брихачко Ілона, випуск 2023 року
076 Підприємництво, торгівля та біржова діяльність
ОП «Експертиза та митна справа», бакалавр

Хочу з Вами поділитись своєю історією студентського життя, адже це важливий етап на стежці до успіху, який на Вас теж чекає! Після закінчення школи, я не вагаючись обрала ПУЕТ, бо саме в ньому була мною омріяна професія «Експертиза та митна справа».

Цей заклад не лише про навчання, він про чотири моїх роки життя. На першому курсі я ринула в студентську раду, де хороша нагода відчути у повній мірі потік та енергію ПУЕТ.

Закінчивши бакалаврат, я впевнено можу сказати, що викладачі сформували мене як особистість. Навчаючись на освітній програмі «Експертиза та митна справа», ми повинні себе готувати до відповідальності, ініціативності, кмітливості та саморозвитку.

Після отримання диплому, я наважилась на реалізацію себе, як спеціаліста, та отримала посаду «Митний декларант». Дякую ПУЕТ!!!

Випускник: Бондарь Денис Андрійович
Рік випуску: 2024
Спеціальність: Комп᾿ютерні науки

Велика подяка всім викладачам за те, що надали нам свої знання та досвід. Ваші поради та підтримка були невід’ємною частиною мого успіху. Також хочу висловити велику вдячність за створення комфортних умов для навчання та розвитку. Ваші ініціативи зробили цей час навчання ще цікавішим та ефективнішим. Період мого життя в ПУЕТ був неймовірним відрізком, який допоміг мені зрости як фахівець та як особистість. Закінчуючи спеціальність Комп’ютерні науки, я відчуваю величезну вдячність за все, що я отримав. Бажаю всім нашим випускникам успіхів у подальших зусиллях та впевненої дороги до досягнень та мрій!

З повагою, Денис

Маляренко Ірина
Випускниця спеціальності “Міжнародні економічні відносини”
Рік випуску 2020

Навчання в університеті залишиться однією з найяскравіших сторінок в нашому житті! Ми приїхали в цей ВУЗ з різних куточків країни і знайшли тут друзів. Кажуть, що саме в студентські роки народжується найміцніша дружба. Ми разом вчилися долати труднощі, допомагали один одному порадою і справою, розвивалися і ставали кращими. Цінний досвід, отриманий в Університеті, стане опорою для мене в майбутньому. Тут я оволоділа однією з найбільш захоплюючих професій і тепер готова зробити свій внесок у процвітання і розвиток суспільства. Університетські роки, без сумніву, займають величезну сторінку в житті кожної людини. Будучи випускницею ПУЕТ, я розумію, що п’ять років тому, вступаючи в Полтавський  університет економіки і торгівлі на факультет Міжнародної економіки, я зробила правильний вибір. Я вдячна Університету за високу якість класичної освіти, яку він забезпечує. Ні для кого не секрет, що у нас панує особлива атмосфера. Атмосфера дружелюбності, поваги, єдності, коли ти з задоволенням, в хорошому настрої йшов до університету, а навчання не вбачалося якимось тягарем. Причому творцями даної атмосфери, думаю, в однаковій мірі є і ректорат університету, і викладачі та самі студенти. Хочу подякувати Університету, за можливість міжнародної, закордонної практики, за можливість творчо розвиватися на професійній сцені університету, за можливість відчути  себе частиною великої та дружньої родини ПУЕТ.

Макарська Ольга
випускниця спеціальності “Фінанси і кредит”

Закінчила своє навчання в 2016 році і випустилася з червоним дипломом! Я хочу подякувати кафедрі фінансів і всім виклалачам ПУЕТ за ці прекрасні роки. Ви зробили все, щоб ми отримали якісну і професійну освіту. Завжди були уважні до нас, пробачали нам наші помилки і іноді невиконані завдання. Ви давали нам не тільки професійні навички, а й життєві поради. Ви спонукали нас ретельно працювати над собою, розвивали наші уміння і не давали зійти з обраного шляху. Щиро дякую Вам за цей чудовий період мого життя! Я буду пам’ятати ПУЕТ завжди!

Шутко Ольга, магістр спеціальності «Туризм», 2018 р.
Туроператор Pegas Touristik

Вступ до ПУЕТ на спеціальність «Туризм» зробили моє життя цікавішим та насиченішим. Адже розпочалися не лише лекції та семінари, але і студентські розваги, подорожі та завжди щось нове, цікаве, захоплююче. Робота за отриманою спеціальністю дозволила познайомитися з різними країнами світу, зокрема Таїланд, Єгипет, Туреччина та різними країнами Європи. Роки студенства з ПУЕТ – це було круто!

Неборак Віталій, магістр спеціальності «Право», 2019 р.
Козельщинський РС ГУ ДСНС України в Полтавській області, провідний інспектор

За період навчання на кафедрі правознавства ПУЕТ, мною був здобутий диплом ступеня магістра за спеціальністю  281 “Публічне управління та адміністрування”. Протягом всього навчального процесу, який  на перший погляд здавався мені якимось новим, невідомим та ”тернистим” шляхом до вищої освіти, я постійно рухався вперед, поступово пізнаючи основи спеціальності. Насамперед, це безумовно заслуга викладацького складу, який заслуговує особливої поваги. Майстерність і високий професіоналізм наших викладачив-правовиків буквально на кожній лекції, семінарі чи практичному занятті змушував мене сприймати навчальний матеріал на одному подисі! Також найвищої оцінки заслуговує сам підхід до студентської аудиторії, де у відносинах викладач-студент спостерігається більш партнерство, взаєморозуміння, допомога, діалог та рівність. Тому я переконаний, що саме якісна освіта, її модель та спосіб подання значною мірою впливають на подальший розвиток нашого суспільства. Підводячи підсумок хочу сказати, я дійсно пишаюсь тим, що мені пощастило навчатися в ПУЕТі. Цей досвід важко переоцінити. Насамперед, після навчання, у нашому ВУЗі я перед самим собою почуваю себе на дві голови вище.

Давидович Анна
Рік випуску 2019 р.
Спеціальність «Фінанси, банківська справа і страхування»
Спеціаліст документального обігу Полтавської регіональної дирекції, АТ «Страхова компанія «Країна».

Хочу висловити величезну подяку викладацькому складу, вони дійсно люблять свій предмет і Університет. Лекції в університеті проходять на високому рівні, тому що аудиторії забезпечені якісним обладнанням. Тут можна не бояться висловлювати свою думку, позицію, Вас завжди підтримають і зрозуміють.

ПУЕТ дає можливість пройти стажування за кордоном та реалізовує взаємні обміни студентами, викладачами і адміністративним персоналом з європейськими університетами-партнерами за суміжними спеціальностями.

Також в нашому вищому навчальному закладі Ви зможете отримати знання за найпрестижнішими, затребуваним і конкурентоспроможними на ринку праці професіями.

Хіміч Еліна
Випускниця спеціальності «Готельно –ресторанна та курортна справа»
Рік випуску 2017 р.

«Всім привіт! Навчаючись в університеті я почала займатися виготовленням тортів та тістечок на замовлення, дане хобі після випуску переросло в підприємницьку діяльність. Завдяки здобутим знанням та навичкам в університеті, я наразі є власницею яскравого кафе «Feeling happy», яке позиціонує себе як кафе з інтернаціонального кухнею.

Готельно-ресторанний бізнес – це професія майбутнього, де при великому бажанні можна досить швидко зробити успішну кар’єру, починаючи від офіціанта і до топ-менеджера. Готель та ресторан можна цілком порівняти з невеликим містом. І це місто генеральному менеджеру потрібно обійти щодня не один раз. Для цієї роботи необхідно щось більше, ніж любов до екстриму.»

Саковець Анна
Рік закінчення університету – 2004,
Спеціальність «Менеджмент організацій»
Магістр з менеджменту, диплом з відзнакою.

Посада: Директор з управління персоналом та організаційного розвитку ЛІГА:ЗАКОН.

ЛІГА:ЗАКОН – інноваційна українська компанія, яка 29 років здійснює повноцінну правову підтримку бізнесу, влади, суспільства. Найбільший в країні розробник інформаційно-правових та сервісних рішень.

Час навчання в ПУЕТ вважаю «золотим» часом, адже за цей період я здобула ґрунтовні знання з менеджменту, економіки, інформаційних технологій, маркетингу тощо. Всі ці знання дуже знадобилися мені у житті. А курс «Управлінням персоналом» Шимановської Людмили Михайлівни взагалі докоріннім чином вплинув на мене та сформував мою професійну кар’єру. Вже 16 років я працюю у сфері  управління людським капіталом та організаційного розвитку у провідних українських компаніях, таких як Група Компаній «ЛІГА», телеканал « ICTV», Корпорація «Артеріум». Останні 10 років обіймаю посаду Директора з управління персоналом. Зони моєї відповідальності – розробка й запровадження системних HR-процесів, створення ефективних команд, оптимізація бізнес-процесів. За цей час реалізовано важливі проекти, які, окрім якісного впливу на бізнес-показники, були відзначені зовнішніми експертами. Зокрема, у Групі Компаній «ЛІГА», премією HR – Бренд 2019 у номінації «Соціальний проект року» та перемогою на конкурсі кейсів КСВ у номінації «Бізнес, що змінює країну».

Та головне, в університеті нас навчили людяності, відвертості, умінню донести та обґрунтувати свою точку зору. Щиро дякую усьому педагогічному складу та керівництву Університету!

Ми студенти випуску магістрів 2020 року, кафедри фінансів банківської справи та страхування!

Ми хотіли б висловити нашу щиру Вам подяку, за ці чудові і світлі студентські роки, Ви в нас вклали свою мудрість і допомогли нам визначитися в житті! Для нас університет за ці роки став другою домівкою куди ми ще не раз повернемося, але не як студенти, ми повернемося до вас як Ваші дітки, щоб побачити своїх любих і таких рідних викладачів!

Ваші дітки і студенти групи ФКм61!

З любов’ю і повагою!

Безмєнов Едуард Геннадійович,
магістратура “Комп’ютерні науки” випуск 2019 рік.

З перших днів навчання в університеті, я зрозумів, що не прогадав з вибором. Найголовніша цінність  – викладачі. Вони приємно вражали своїм умінням розкласти складну академічну мову, на прості і зрозумілі слова, працювати з асоціативним рядом. Це справжнє мистецтво.

Не менш важлива інтерактивність в навчанні, трішки свободи, а також підхоплення останніх трендів в методиці навчання. Особливо в спеціальності «Комп’ютерні науки» випускником якої я є. Бути не тільки викладачами, але й менторами.

Кафедра ММСІ настільки добре з цим впоралися, що як результат в стінах університету я зміг створити свій власний проект, завдяки якому я зміг оплачувати своє навчання сам, а також повністю окупити його вартість ще на етапі навчання. Мені здається, подібний результат це показник якості університету не потребуючи додаткових слів.

Бажаю і надалі бути такими ж прогресивними і відданими своїй роботі.

Заворотній Святослав,
випускник спеціальності
«Фінанси і кредит» (2014 р.)

Шановні випускники, друзі, батьки, викладачі!

Ось і настав той день, коли ми закінчили університет. Цю подію супроводжують розлуки й сподівання, смуток прощання і радість зустрічей із незвіданим майбутнім.

Саме сьогодні єдина для випускників нашого університету стежина, якою вони йшли упродовж п’яти років навчання, розведе нас у різні боки.

Дорогі випускники, завтра перед нами відкриється тисячі доріг, але кожен із нас обере свою. Я закликаю кожного пам’ятати нашу альма-матер.

Адже університет виконав свою високу місію: привів нас до вершин професійної досконалості та життєвого успіху.

Дозвольте також висловити вдячність нашим наставникам і нашим батькам.

Дорогі батьки, шановні викладачі, нехай успіх ваших дітей і ваших випускників буде вашою винагородою за терпіння, підтримку та вашу турботу.

Низький вам уклін!