Міжнародна діяльність
Головна / Міжнародна діяльність / Центри мов та культур / Азербайджанський культурно-освітній центр
Контактна інформація:
вул. Коваля, 3, Полтава, 36014

Приймальня ректора:
Тел./Факс.: (0532) 50-91-70

Ректор:
Тел.: (0532) 56-13-48

Канцелярія:
Тел./Факс.: (0532) 50-02-22

Азербайджанський культурно-освітній центр

8 вересня 2011 року у Полтавському університеті економіки і торгівлі відбулося урочисте відкриття Азербайджанського культурно-освітнього центру. Створення Центру стало результатом співпраці університету з Бакинським слов’янським університетом, який і виступив співзасновником центру.

Мета відкриття центру - полегшення адаптації іноземних студентів, які навчаються в ПУЕТ, до нових етнокультурних і лінгвістичних ситуацій, які можуть виникати в процесі вивчення іноземцями профільних дисциплін, та ознайомлення студентів та співробітників ПУЕТ з культурою та історією Азербайджану.

Центр організовує:

• курси російської мови для іноземних студентів
  • заходи, присвячені пам'ятним датам і святам Азербайджанської Республіки
  • консультації для викладачів та аспірантів за публікації статей у наукових виданнях Азербайджану
  • підготовку студентів-азербайджанців ПУЕТ до виступів на конференціях в Україні та Азербайджані

Директор Азербайджанського культурно-освітнього центру- к.пед.наук., доцента кафедри російської мови і методики її викладання Бакинського слов’янського університету  Яшар Алхасов.

Директор Азербайджанського культурно-освітнього центру:

доцент, доктор філософії Яшар АЛХАСОВ

36014, Полтава, вул. Коваля, 3 Кабінет №326, 333.

Тел.:

+38 (098) 870-02-02 - моб.

+38 (05322) 217-50 - роб.

Email: a-yashar@rambler.ru