Беляєва (Лєбєдєва) Ірина Юріївна
Головна / Беляєва (Лєбєдєва) Ірина Юріївна
Контактна інформація:
вул. Коваля, 3, Полтава, 36014
 
Приймальня ректора:
Тел./Факс.: (0532) 50-91-70
 
Ректор:
Тел.: (0532) 56-13-48
 
Канцелярія:
Тел./Факс.: (0532) 50-02-22

Історії успіху

Беляєва (Лєбєдєва) Ірина Юріївна

Беляєва (Лєбєдєва) Ірина Юріївна

.

У 1974 р. з відзнакою закінчила Полтавську філію Львівського торговельно-економічного інституту (майбутній Полтавський кооперативний інститут) за фахом «Економіка торгівлі» (денна форма навчання). У 1975 р. закінчила педагогічний факультет Московського кооперативного інституту.

З 1976 р. почала викладацьку діяльність на кафедрі політичної економії Полтавського кооперативного інституту на посаді асистента, а пізніше – старшого викладача і доцента. З 1979 р. по 1982 р. навчалась без відриву від виробництва в аспірантурі по кафедрі політичної економії Московського фінансового інституту, захистила дисертацію на здобуття вченого ступеня кандидата економічних наук. Пізніше очолила кафедру політичної економії Полтавського кооперативного інституту.

У 1996 р. вступила до докторантури при кафедрі політичної економії Фінансової академії при Уряді Російської Федерації, яку закінчила із захистом дисертації на здобуття вченого ступеня доктора економічних наук. Продовжила викладацьку діяльність у Фінансовій академії при Уряді Російської Федерації на посаді професора кафедри політичної економії.

В даний час очолює кафедру «Державне, муніципальне і корпоративне управління», яка була створена при її безпосередній участі в 2002 р.

Лауреат премії Президента Російської Федерації в області освіти (2000 р.). Голова Підкомітету по корпоративному управлінню і менеджменту Торговельно-промислової палати Російської Федерації. Член ради Навчально-методичного об'єднання вузів Росії в області менеджменту за фахом «Державне і муніципальне управління».