Проєкти
Головна / Проєкти / Проєктна діяльність / Новини та заходи / Британська рада в Україні провела серію тренінгів за програмою «Active Citizens»
Контактна інформація:
вул. Коваля, 3, Полтава, 36014

Приймальня ректора:
Тел./Факс.: (0532) 50-91-70

Ректор:
Тел.: (0532) 56-13-48

Канцелярія:
Тел./Факс.: (0532) 50-02-22

Британська рада в Україні провела серію тренінгів за програмою «Active Citizens» для представників молодіжних організацій у Полтаві. До навчання долучились співробітники Полтавського університету економіки і торгівлі: Інна Пахомова – директорка проектного офісу ПУЕТ, Ксеня Пивоварська - наукова співробітниця Навчально-наукового Інституту лідерства,  Анна Бичкова - завідувачка сектора з організації навчання та стажування за кордоном Міжнародного науково-освітнього центру ПУЕТ. Тренінг проводитили сертифіковані фасилітатори програми «Active Citizens» Британської Ради.

Під час роботи на тренінгу учасники :

• розвинули особисті якості, необхідні для продуктивних особистих змін
  • дізналися про можливості міжкультурного діалогу і соціального розвитку
  • отримали ефективні практичні інструменти проектного менеджменту
  • навчилися писати власні проекти локальної соціальної дії
  • отримали можливість взяти участь у конкурсі міні-грантів, що проводиться Британською радою

За результатами навчання слухачі отримали сертифікати міжнародного зразка від Британської Ради.

**

Під час одного з тренінгів відбулося неформальне спілкування представників молодіжних організацій  в рамках Market Place. Під час заходу ми мали змогу розповісти про наш університет, презентувати освітні продукти і проекти.