Міжнародна діяльність
Головна / Міжнародна діяльність / Центри мов та культур
Контактна інформація:
вул. Коваля, 3, Полтава, 36014
 
Приймальня ректора:
Тел./Факс.: (0532) 50-91-70
 
Ректор:
Тел.: (0532) 56-13-48
 
Канцелярія:
Тел./Факс.: (0532) 50-02-22

Центри мов та культур

Культурно-лінгвістичний центр Китаю Полтавського університету економіки і торгівлі - штатний навчальний підрозділ університету, що сприяє задоволенню культурно-освітніх потреб студентів університету.
 
 
 

 
Центр німецької мови і культури створено в Полтавському університеті економіки і торгівлі у лютому 2011 року. Створення Центру стало результатом багаторічної співпраці університету з навчальними закладами, установами, фондами Німеччини, серед яких Експортна академія (Ройтлінген), університети Берліну, Ляйпцігу, Касселю, Магдебургу, Саарбрюкену, Альбштадт-Зігмарінену, Фалькальдену, ДААД, Східний центр (Гоєнгайм), фонд Європейської історії та фонд імені Роберта Боша.
 

 
Мета відкриття АКОЦ - сприяти мовній та культурній адаптації студентів з Азербайджану, які навчаються в ПУЕТ, проводити заняття з вивчення азербайджанської мови для українських студентів, що навчаються за спеціальностями «туристичний бізнес» та «готельно-ресторанна справа», забезпечити функціонування Азербайджанської недільної школи. 
 

 
Грузинський культурно-освітній центр був урочисто відкритий у Полтавському університеті економіки і торгівлі 16 листопада 2012 року. Створення Центру стало результатом співпраці  університету з Громадською організацією «Полтавське територіальне грузинське братство «Георгія» (м. Полтава, Україна) та Університетом Сухішвілі (м. Горі, Грузія), які й виступили співзасновниками центру. 
 

 
Туркменський культурно-освітній центр був урочисто відкритий у Полтавському університеті економіки і торгівлі 7 жовтня 2013 року. Створення Центру було ініціативою студентів з Туркменістану, які навчаються у ПУЕТ, а також стало результатом співпраці університету та Посольства Туркменістану в Україні, яке і виступило співзасновником центру.
 
 
 
25 вересня 2008 року відбулося урочисте відкриття Полтавського центру євроатлантичної інтеграції на базі Полтавського університету економіки і торгівлі. Він утворений Інститутом трансформації суспільства за підтримки Міністерства закордонних справ України за участі Національного центру з питань євроатлантичної інтеграції України, Центру інформації та документації НАТО в Україні, Громадської Ліги Україна – НАТО, Асоціації керівників шкіл України, Полтавської обласної державної адміністрації, Полтавської обласної ради, Полтавської міської ради. Центр працюватиме на базі Полтавського університету споживчої кооперації України.
 
 
Центр французької мови та культури відкритий у січні 2012 року в Полтавському університеті економіки і торгівлі. Створення Центру стало результатом співпраці університету з французьким партнером Університетом Оверн (м. Клермон-Феран, Франція) в рамках проекту TEMPUS (PROGRAMME TEMPUS 144920 - TEMPUS - 2008 - FR.JPCR) - Транс'європейська програма мобільності для навчання в університетах.