Університет
Головна / Університет / Організаційна структура / Навчально-науковий інститут денної освіти / Cтуденти бакалаври які за результатами навчання отримали диплом з відзнакою
Контактна інформація:
вул. Коваля, 3, Полтава, 36014
 
Приймальня ректора:
Тел./Факс.: (0532) 50-91-70
 
Ректор:
Тел.: (0532) 56-13-48
 
Канцелярія:
Тел./Факс.: (0532) 50-02-22

Cтуденти бакалаври які за результатами навчання отримали диплом з відзнакою

Спеціальність 072 Фінанси, банківська справа та страхування освітня програма «Фінанси і кредит»

1. Карачковська Поліна Сергіївна
2. Колісник Вікторія Олегівна
3. Корнейчук Наталія Ігорівна
4. Курмишева Анна Єгорівна

Спеціальність 072 Фінанси, банківська справа та страхування освітня програма «Фінанси і кредит»

1. Гнатюк Анастасія Ігорівна

Спеціальність 292 Міжнародні економічні відносини освітня програма «Міжнародний бізнес»

1. Бесчетнікова Дарина Дмитрівна
2. Бублій Анастасія Сергіївна
3. Коробко Антон Вікторович
4. Котенко Анастасія Анатоліївна
5. Луб'янецька Анна Сергіївна
6. Мартинова Олена Вікторівна
7. Підгорна Катерина Олегівна

Спеціальність 035 Філологія 035.04 Германські мови та літератури (переклад включно), освітня програма Філологія (англійська, німецька мови)

1. Грач Жанна Анатоліївна
2. Зеленько Діана Валеріївна
3. Ільченко Еліна Олегівна
4. Караулова Анна Олексіївна
5. Нос Юліана Олегівна
6. Пеляк Вікторія Олександрівна
7. Прохоренко Тетяна Олександрівна
8. Жолубак Галина Вікторівна
9. Левошко Єлизавета Олександрівна
10. Олійник Євгенія Костянтинівна
11. Ошурко Олександра Олександрівна
12. Харченко Дар'я Миколаївна

Спеціальність 122 Комп’ютерні науки освітня програма «Комп’ютерні науки»

1. Пилипченко Віталій Сергійович

Спеціальність 122 Комп’ютерні науки освітня програма «Комп’ютерні науки»

1. Іжевський Дмитро Олегович
2. Клименко Микола Миколайович

Спеціальність 073 Менеджмент освітня програма «Менеджмент»

1. Гігашвілі Едуард Георгійович
2. Мокій Олена Олександрівна

Спеціальність 076 Підприємництво. торгівля та біржова діяльність освітня програма «Експертиза та митна справа»

1. Криворучко Анастасія Іванівна
2. Кудря Денис Тарасович

Спеціальність 076 Підприємництво. торгівля та біржова діяльність освітня програма

1. Топчій Денис Сергійович