Контактна інформація:
вул. Коваля, 3, Полтава, 36014
 
Приймальня ректора:
Тел./Факс.: (0532) 50-91-70
 
Ректор:
Тел.: (0532) 56-13-48
 
Канцелярія:
Тел./Факс.: (0532) 50-02-22

Дидактика (ННІЛ)

 

Навчання на курсах підвищення кваліфікації МІПК

У період із 31 січня по 04 лютого 2022 року працівники Тернопільського фахового коледжу харчових технологій і торгівлі, Київського національного університету будівництва і архітектури, Київського фахового енергетичного коледжу, Кропивницького фахового коледжу харчування та торгівлі пройшли навчання на дистанційних курсах підвищення кваліфікації в Міжгалузевому інституті підвищення кваліфікації та перепідготовки спеціалістів

Навчання на курсах підвищення кваліфікації МІПК

У період із 17 по 21 січня 2022 року працівники закладів освіти пройшли навчання на дистанційних курсах підвищення кваліфікації в Міжгалузевому інституті підвищення кваліфікації та перепідготовки спеціалістів за навчальними програмами «Розвиток професійних компетентностей сучасного педагога. Ключові компетентності XXI ст.», «Удосконалення майстерності викладача при застосуванні інтерактивних методів навчання», «Інноваційні методики навчання», автором яких є доктор педагогічних наук, директор навчально-наукового інституту лідерства Нестуля Світлана Іванівна

Вебінар з педагогами-організаторами шкіл Полтавської області

30.11.21 директор ННІЛ д.п.н., доцент С.І. Нестуля працювала в рамках вебінару з педагогами-організаторами шкіл Полтавської області. Світлана Іванівна ділилася методикою організацію командної роботи.

Участь науковців ПУЕТ у Міжнародній науково-практичній конференції

28.10.21 р. відбулася V Міжнародна науково-практична конференція «Лідери ХХІ століття. Формування особистості харизматичного лідера на основі гуманітарних технологій для управління соціальними системами».

Навчання на курсах підвищення кваліфікації МІПК

У період із 18 по 22 жовтня 2021 року відбулося навчання на дистанційних курсах підвищення кваліфікації в Міжгалузевому інституті підвищення кваліфікації та перепідготовки спеціалістів за акредитованою спеціальністю 011 Освітні, педагогічні науки, автором яких є доктор педагогічних наук, директор Навчально-наукового інституту лідерства Нестуля Світлана Іванівна.

День кар’єри ЄС в Полтавському університеті економіки і торгівлі

Полтавський університет економіки і торгівлі вже третій рік поспіль є офіційним партнером проведення «Дня кар’єри ЄС» в м. Полтава.

День кар’єри ЄС – це щорічний захід, де представники мереж Європейського Союзу, бізнесу, влади, освіти обговорюють впровадження стандартів та європейських практик в Україні, участь у програмах Європейського Союзу для розвитку нових бізнес- та освітніх можливостей.

Співробітниці ННІЛ взяли участь у воркшопі «Світ громад» у Києві

7-8 жовтня 2021 року наукові співробітниці Навчально-наукового інститут лідерства, викладачки кафедри педагогіки та суспільнх наук Верезомська Світлана та Пивоварська Ксенія взяли участь у воркшопі «Симуляційні ігри та гейміфікація для громадянської освіти: дизайн та розробка послуг у сфері неформальної освіти з використанням ігрового симулятора «Світ Громад: Акселератор ІІІ» у Києві

Співпраця ННІЛ зі стейкхолдерами. Тренінг для учасниць курсу «Власна справа»

Відкриття власної справи – важливий та відповідальний крок. Щоб допомогти жінкам розпочати свій бізнес, ГО «Ділові українські жінки» з якими співпрацює ННІЛ ПУЕТ, розпочали тренінговий курс «Власна справа».

Дистанційні курси підвищення кваліфікації для державних службовців

Розпочато навчання на дистанційних курсах підвищення кваліфікації для державних службовців за програмою «Прийняття ефективних рішень та впровадження змін у процесі виконання завдань Державної казначейської служби України»

Навчання на курсах підвищення кваліфікації МІПК

У період із 06 по 10 вересня 2021 року відбулося навчання на дистанційних курсах підвищення кваліфікації в Міжгалузевому інституті підвищення кваліфікації та перепідготовки спеціалістів за акредитованою спеціальністю 011 Освітні, педагогічні науки, автором яких є доктор педагогічних наук, директор Навчально-наукового інституту лідерства Нестуля Світлана Іванівна.

«Лідерство в публічному управлінні» 

«Лідерство в публічному управлінні» Нестуля Олексій, Нестуля Світлана. Дводенний вебінар  для  працівників органів державної служби та місцевого самоврядування 01 – 02.04.2021, 3 групи 73 особи, які проходять курси підвищення кваліфікації за обраними в індивідуальних програмах компетентностями в Полтавський ЦППК. Лариса Дорошенко, Осипенко Наталія. Дякуємо організаторам.

Лідерство в публічному управлінні

02-03 березня 2021 року  проведено серію вебінарів  для державних службовців та працівників органів місцевого самоврядування.  Доктор історичних наук, професор Олексій Нестуля та докторка педагогічних наук, директорка ННІЛ Світлана Нестуля ділилися досвідом  реалізації лідерської управлінської парадигми на основі цінностей служіння інтересам громади та розвитку територій. 

Навчання на курсах підвищення кваліфікації в Міжгалузевому інституті підвищення кваліфікації та перепідготовки спеціалістів за програмою «Розвиток професійних компетентностей сучасного педагогічного працівника»

У період із 22 по 26 лютого 2021 року 22 педагогічних працівників фахової передвищої та вищої освіти пройшли курси підвищення кваліфікації за дистанційною формою навчання в Міжгалузевому інституті підвищення кваліфікації та перепідготовки спеціалістів за акредитованою спеціальністю 011 Освітні, педагогічні науки за навчальною програмою «Розвиток професійних компетентностей сучасного педагогічного працівника».

Розвиток професійної майстерності сучасного педагога. Ключові компетентності ХХІ століття

Євроінтеграція як стратегічний напрям розвитку країни зумовлює процеси модернізації сучасної освіти. Важливими кроками до впровадження європейського освітнього виміру  можна вважати реалізацію державної політики щодо підвищення якості освіти, затвердження Національної рамки кваліфікацій (НРК) та створення стандартів освіти на підставі компетентнісного підходу. Метою впровадження НРК є: введення європейських стандартів і принципів забезпечення якості освіти з урахуванням вимог ринку праці до компетентностей фахівців.

СООР-Україна: 5 причин навчатися в будь-якому віці від освітянки Світлани Нестулі

Директор навчально-наукового інституту лідерства ВНЗ Укркоопспілки “Полтавський університет економіки і торгівлі” Світлана Нестуля як ніхто знає про те, що навчатися ніколи не пізно. Вона не тільки сама все життя віддала справі освіти, але й протягом останніх 11 років очолює студентський клуб, а нині “Школу Лідерів” ПУЕТ, є автором і розробником проекту “Полтавська обласна школа лідерів учнівського самоврядування”, а також ініціювала та створила громадську організацію “Центр освіти дорослих Полтавщини” та проекти Центр освіти дорослих м. Полтави та “Університету третього віку” в ПУЕТ.

Онлайн вебінар: “Learning Cities”

Представники 5 країн ділилися досвідом роботи в розвитку  освіти дорослих та перспективами реалізації стратегії: «Місто, що навчається».  Від України були представлені міста, які входять до Української Асоціації міст, що навчаються та подали документи до Глобальної мережі ЮНЕСКО міст, що навчаються: Нікополь, Мелітополь, Суми, Львів, Полтава. Бачення розвитку освіти дорослих в м.Полтаві представляла директор ННІЛ ВНЗ Укоопспілки «Полтавський університет економіки і торгівлі» , д.п.н., депутат Полтавської міської ради 7- 8 скликань Світлана Нестуля

День кар’єри Європейського Союзу в Полтаві 2020

Полтавський університет економіки і торгівлі є офіційним партнером проведення Днів кар’єри ЄС у 2019 і 2020 рр.

Так, сьогодні відбувся захід за підтримки Представництва Європейського Союзу в Україні в рамках проєкту «Інформаційна підтримка молодіжних мереж ЄС в Україні».

День кар’єри ЄС – це  щорічний захід, де представники мереж Європейського Союзу, бізнесу, влади, освіти обговорюють упровадження стандартів та європейських практик в Україні, участь у програмах Європейського Союзу для розвитку нових бізнес- та освітніх можливостей. «День кар’єри ЄС» успішно відбувається щорічно в 15 містах протягом останніх чотирьох років. У Полтаві День кар’єри ЄС проводиться вже вдруге.  Співорганізаторами заходу в Полтаві є Полтавський університет економіки і  торгівлі та Полтавський обласний центр зайнятості.

 

Участь у вебінарі «Ключові компетентності XXI століття» директором навчально-наукового інституту лідерства Світланою Нестулею

В дистанційному режимі директором навчально-наукового інституту лідерства, доктором педагогічних наук, професором кафедри управління персоналу економіки праці та економічної теорії Світланою Нестулею в рамках підвищення кваліфікації організаторів позакласної та позашкільної роботи шкіл Полтавської області на базі Полтавського обласного інституту післядипломної роботи ім. М.В.Остроградського проведено вебінар: «Ключові компетентності XXI століття».

Лідерство у сучасному просторі

28.01.2016 студенти Полтавського університету економіки і торгівлі відвідали тренінг "Лідерство у сучасному просторі", що проводився за сприяння Студентської ради м. Полтава, Управління у справах сім'ї, молоді та спорту Полтавської ОДА, КУ "Обласний молодіжний центр". 

«Випускники ПУЕТ: історії успіху»

75 000 – грандіозна цифра, а саме, це кількість випускників Полтавського університету економіки та торгівлі! У кожного з них свій життєвий шлях і своя історія успіху. Саме це надихнуло колектив університету створити свого роду посібник успішного життя, як приклад для наступних поколінь.

Вчимося добру, зичимо добра, даруємо добро

В переддень Нового року студенти Полтавського університету економіки і торгівлі разом з головою районної ради Київського району Синягівським Сергіієм Олександровичем та викладачами університету депутатами  міської ради Нестулею Світланою  Іванівною  та районної ради Чижевською Мариною Борисівною привітали раду ветеранів Київського району з новорічними святами. До ветеранів війни і праці, серед яких один із найстарших 95-річний,   учасник бойових дій і визволитель Полтави Заїка Олександр Федорович завітали дід Мороз, Снігуронька та символ Нового 2017 року Вогняний Півень.

Співпраця Навчально-наукового Інституту лідерства з національною мережею магазинів «Товари від А до Я»

1 лютого 2017 року Навчально-науковий Інститут лідерства та ГО «Асоціація випускників ПУЕТ» спільно з національною мережею магазинів «Товари від А до Я» презентували спільний проект «Бізнес для студентів». У рамках проекту та спільної співпраці був оголошений конкурс для студенів ПУЕТ, за результатами якого учасники зможуть представити власні  напрацювання-пропозиції в якості консультацій з маркетингу для національної мережі магазинів «Товари від А до Я». Переможці конкурсу отримають сертифікати на проходження тренінгу по PR технологіях у м. Києві. Інші учасники будуть нагородженні заохочувальними подарунками та можливістю пройти оплачуване стажування у національній мережі магазинів «Товари від А до Я».

Навчально-науковий Інститут лідерства продовжує співпрацю із випускниками університету

9 лютого 2017 р. Навчально-науковий Інститут лідерства, ГО «Асоціація випускників ПУЕТ» та кафедра «Туристичного та готельного бізнесу» провели зустріч з директоркою ТОВ «Гамма Холідей» Щегулою Н.В. (випускницею ПУСКУ 2009 року: фахівцем у туристичні сфері, власницею та директоркою туристичної агенції). Зустріч була проведена у рамках співпраці з випускниками університету та орієнтована на обмін досвідом практикуючих фахівців та студентів.

Навчально-науковий інститут лідерства розпочав Програму підвищення кваліфікації працівників міськвиконкому в рамках реалізації Проекту GIZ «Інтегрований розвиток міст в Україні» «Кваліфікація 2030»

23-24 лютого 2017 р. Навчально-науковий інститут лідерства розпочав Програму підвищення кваліфікації працівників міськвиконкому в рамках реалізації Проекту GIZ «Інтегрований розвиток міст в Україні» «Кваліфікація 2030».  Програму відкрили Юрій Левченко директор Інституту розвитку міста та керівник Проекту Ірина Брижань.  Початок реалізації Програми був покладений тренінгом «Комунікація», який провела тренер Світлана Нестуля.  Метою Програми є покращення комунікацій між основними підрозділами міськвиконкому та підвищення кваліфікації персоналу в галузі «Soft Skills».

ВІДКРИТТЯ ЦЕНТРУ ЛІДЕРСТВА ДОНДУУ

15 березня в корпусі Донецького державного університету управління за адресою Карпінського, 58 відбулося урочисте відкриття центру лідерства ДонДУУ. Захід став можливим завдяки проекту Tempus ELITE ”Освіта для лідерства, інтелігентності та розвитку таланту”. Також партнерами Центру лідерсва виступили Маріупольська міська рада, компанія Метінвест та Фонд розвитку Маріуполя.

Зустріч із випускником ПУЕТ Крамаренком Євгенієм Віталієвичем

30 березня 2017 р. у Полтавському університеті економіки і торгівлі відбулася важлива подія - зустріч із випускниками нашого вишу Крамаренком Євгенієм Віталієвичем та Тимофеєвою Ольгою Анатоліївною. Спільно із кафедрою фінансів ПУЕТ Навчально-науковий Інститут лідерства та Асоціація випускників ПУЕТ традиційно організували зустріч наших випускників зі студентами.

Майстер - клас на тему: "Особиста ефективність та впевненість у собі" 

13 квітня 2017 року Навчально-науковий інститут лідерства запросив для проведення майстер - класу на тему: "Особиста ефективність та впевненість у собі" професійного коуча, бізнес тренера Олену Анатоліївну Юрченко.

ПУЕТ продовжує співпрацю з виховання молоді України

У рамках співпраці Вищого навчального закладу Укоопспілки «Полтавський університет економіки і торгівлі» із середніми загальноосвітніми закладами освіти директор Навчально-наукового інституту лідерства Нестуля С. І. відвідала свято останнього дзвоника у ЗОШ №9. У будь-якого закладу є керівник, від мудрої організації якого залежить доля колективу. Такою й є директор цієї школи Годня Вікторія Іванівна, яка розуміє, що її сила в роботі цілої команди, якою дійсно є педагогічний колектив цього прекрасного навчального закладу.

Майстер-клас «Системна парадигма та процеси управління»

У рамках «Стратегії розвитку університету на 2017-2022 роки» згідно п.2.2. «Впровадження управлінської лідерської парадигми» розроблена довгострокова Програма розвитку лідерського потенціалу студентів та науково-педагогічних працівників університету. Програмою передбачено ряд майстер-класів та тренінгів, як досвідчених науково-педагогічних працівників, так і молодих креативних та небайдужих викладачів, які готові розвиватися самі і вести за собою студентську молодь задля реалізації спільної місії університету: «Разом до вершин професійної досконалості та життєвого успіху кожного».

Нові виклики для кооперативного бізнесу: у Чернівцях розпочав роботу щорічний семінар для всеукраїнських та регіональних лідерів

11 вересня у Чернівцях, на базі Споживспілки області, розпочав роботу семінар, у якому взяли участь керівники Укркоопспілки: Голова Правління І.Л.Гороховський, перший заступник Голови правління В.П.Левицький, заступник Голови Правління О.А.Лясковець, члени правління, голови обласних Споживспілок.

Емоційний інтелект – інструмент продуктивних  відносин та соціального успіху

22  вересня   директор навчально- наукового  Інституту лідерства  Вищого навчального закладу Укоопспілки «Полтавський університет економіки і торгівлі»  Світлана Нестуля провела тренінг «Емоційний інтелект – інструмент продуктивних  відносин та соціального успіху».  Тренінг, ініційований головою Миколаївської спілки споживчих товариств Білоусом Іваном Андрійовичем  для керівників Миколаївської спілки споживчих товариств, відбувся в бізнес-центрі готельно-ресторанного комплексу Одеської облспоживспілки «Velle Rossa» в рамках підвищення кваліфікації працівників системи споживчої кооперації України. Керівники досліджували, усвідомлювали та вдосконалювали складові власного емоційного інтелекту для ефективного розвитку системи як бізнес-процесу.

РОЗВИТОК ЕМОЦІЙНОГО ІНТЕЛЕКТУ ЯК ЗАПОРУКА ОСОБИСТОЇ ТА ПРОФЕСІЙНОЇ ЕФЕКТИВНОСТІ

Полтавський університет економіки і торгівлі – середовище формування принципово нових фахівців – лідерів у сфері економіки, підприємництва, менеджменту, харчових та інформаційних технологій. Одним із найважливіших факторів реалізації такого підходу до організації навчального, наукового та виховного процесу є наявність розвиненої внутрішньої корпоративної культури. Університетська команда професорсько-викладацького складу та студентів у своїй діяльності завжди керується найгуманнішими кооперативними принципами  співробітництва, взаємодопомоги й соціального партнерства людей – основи лідерської життєвої та професійної позиції.

Емоційний інтелект – інструмент продуктивних відносин та соціального успіху

Цими днями директор навчально-наукового інституту лідерства Світлана Нестуля провела тренінг для голів районних споживчих спілок Полтавської спілки споживчих товариств на тему «Емоційний інтелект – інструмент продуктивних відносин та соціального успіху». Керівники ознайомилися зі складовими емоційного інтелекту та вчилися ефективно його застосувати для розбудови бізнес-процесів.

Серія тренінгів з діловодства

10 та 16 листопада 2017 року в Полтавському університеті економіки і торгівлі відбулися тренінги з діловодства для Полтавської міської ради, провели завідувач канцелярії А. С. Бульченко  та завідувач архіву ПУЕТ В. Ф. Романчук.

Підвищення кваліфікації працівників міськвиконкому «Кваліфікація 2030»

Продовжуємо реалізацію програми підвищення кваліфікації працівників міськвиконкому «Кваліфікація 2030» у рамках програми співпраці Вищого навчального закладу Укоопспілки "Полтавський університет економіки і торгівлі" та німецькою неурядовою компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.

У ПУЕТ відбувся cемінар-тренінг «Ефективність діяльності керівника та управління командою»

За сприяння Департаменту економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій Полтавської обласної державної адміністрації у Вищому навчальному закладі Укоопспілки  «Полтавський університет економіки і торгівлі» 30 травня 2018 року відбувся cемінар-тренінг «Ефективність діяльності керівника та управління командою» (тренер – завідувач кафедри управління персоналом і економіки праці Вищого навчального закладу Укоопспілки «Полтавський університет економіки і торгівлі», д. е. н., проф. Костишина Т. А.).

Семінар-тренінг «Управління конфліктами» 

За сприяння Департаменту економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій Полтавської обласної державної адміністрації у Вищому навчальному закладі Укоопспілки  «Полтавський університет економіки і торгівлі» 05 червня 2018 року відбувся cемінар-тренінг «Управління конфліктами» (тренер – доцент кафедри управління персоналом і економіки праці Вищого навчального закладу Укоопспілки «Полтавський університет економіки і торгівлі», к. і. н., доц. Делія О. В.).

У ПУЕТ СТАРТУВАЛА СЕРІЯ ТРЕНІНГІВ «МЕТОДОЛОГІЯ ТА ПРАКТИКА ОСВІТИ ЛЮДЕЙ ПОХИЛОГО ВІКУ» для тренерів і викладачів Університету третього віку

З метою забезпечення високого рівня методичного та навчального забезпечення освітнього процесу в соціальному проекті «Університет третього віку» організовано серію тренінгів «МЕТОДОЛОГІЯ ТА ПРАКТИКА ОСВІТИ ЛЮДЕЙ ПОХИЛОГО ВІКУ» для тренерів і викладачів Полтавського університету економіки і торгівлі.

4-5 липня 2018 р. відбувся тренінг «Методологія та практика освіти людей похилого віку»

4-5 липня 2018 р. відбувся тренінг «Методологія та практика освіти людей похилого віку». Тренінг проводиться в рамках проекту «Розвиток громадянських та соціальних компетенцій людей похилого віку» ГО «Центр освіти дорослих Полтавщини» за підтримки DVV International в Україні та сприяння Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини.

Завершився курс підвищення кваліфікації науково-педагогічних працівників у Житомирському торгово-економічному коледжі за авторською Програмою директора навчально-наукового інституту лідерства С.І.Нестулі

Завершився курс підвищення кваліфікації науково-педагогічних працівників у Житомирському торгово-економічному коледжі за авторською Програмою директора навчально-наукового інституту лідерства С.І.Нестулі: «Інноваційні методики викладання у вищій школі: новітнє у європейській та світовій практиці». Нові реалії інформаційного середовища потребують нових підходів до навчання і виховання висококваліфікованих, компетентних та креативних фахівців, які будуть затребувані на ринку праці.

Під час відкриття школи студентського активу «Лідер УМСА» доцент кафедри управління персоналом та економіки праці (ПУЕТ). С. І. Нестуля, презентувала навчально-методичну літературу з розвитку лідерських якостей

29 січня у стінах Української медичної стоматологічної академії відбулося офіційне відкриття школи студентського активу «Лідер УМСА», яка створена за ініціативи ректора академії професора Вячеслава Ждана.

СПІВРОБІТНИКИ ПУЕТ НАВЧАЮТЬСЯ ПРОЕКТНОМУ МЕНЕДЖМЕНТУ

Із  грудня 2018 року співробітники Полтавського університету економіки і торгівлі проходять навчання за курсом із проектного менеджменту Київської школи економіки. Серед слухачів – директор Навчально-наукового інституту лідерства Світлана Нестуля, науковий співробітник Навчально-наукового інституту лідерства Ксенія Пивоварська, директор міжгалузевого інституту підвищення кваліфікації Інна Пахомова та заступник декана факультету товарознавства, торгівлі та маркетингу Ольга Стефанюк.

ПУЕТ вкотре став майданчиком для спілкування молодої лідерської еліти

«Життя — можливість. Молодість — життя повне можливостей» - саме під таким гаслом пройшов Форум мудрої молоді в Полтавському університеті економіки й торгівлі, який організовує Українська Академія Лідерства (УАЛ). Учасниками якого стала сучасна молодь з усіх куточків України.

СПІВРОБІТНИКИ ТА СТУДЕНТИ ПУЕТ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ У НІМЕЦЬКО-УКРАЇНСЬКИХ ЗУСТРІЧАХ

24.08–01.09.2019 р. співробітники та студенти університету брали участь у міжнародному грантовому проекті «Звернення уваги суспільства до спільного вирішення проблем сучасності» в межах програми «Meet up! Німецько-українські зустрічі молоді», який відбувався в місті Бамберг, Республіка Німеччина.