Cвяткуванню Нового року за східним стилем

Ви думали, що новорічні свята вже давно скінчилися? Тоді в нас є гарна новина! Культурно-лінгвістичний центр Китаю університету та Інститут Конфуція ХНУ імені В. Н. Каразіна запрошують на урочистості, присвячені святкуванню Нового року за східним стилем, які відбудуться 19 лютого 2018 року!

Об 11.00 запрошуємо на святковий міні-концерт (213 ауд.), під час якого Ви матимете можливість долучитися до культури та традицій Китаю (у програмі: гімнастика тайцзи, гра на інструменті хулуси та багато іншого).

О 12.20 чекаємо Вас на майстер-класах у холі університету. Саме тут Ви зможете пізнати тонкощі чайної церемонії, опанувати вузлове плетіння «Чжунгоцзе» (中国结), мистецтво вирізання з паперу «Цзяньчжи» 剪纸 та поринути в загадковий світ китайської каліграфії.

Місце проведення:
ПУЕТ (ауд. 213)