Finance.ua запрошує студентів до участі у грантовій програмі Scholarship

Що таке Scholarship?
Scholarship — це грант для студентів у вигляді часткової оплати навчання, який організовують комерційні і незалежні компанії. Щоб взяти участь у конкурсі, студентам потрібно виконати спеціальне завдання — написати статтю, есе або зробити невелике дослідження. Формат Scholarship став популярним в США і Європі, а зараз вже дістався і до України. 

Чому ми його проводимо?
Finance.ua — це інформаційний портал про фінанси та банки. Наша місія — сприяти підвищенню фінансової грамотності серед жителів України. Ми сподіваємося, що Scholarship допоможе заохотити інтерес до фінансів у перспективних журналістів, економістів, аналітиків та студентів інших напрямів, котрим цікава ця тематика. 

Хто може взяти участь
Для нас не важливі спеціальність і місце проживання конкурсантів — тільки їх бажання розібратися у фінансовій тематиці. До участі запрошують студентів усіх українських ВНЗ з 1 по 5 курс, денного, заочного і вечірнього відділення.

Завдання для конкурсу
Для участі конкурсант повинен:

1. Написати статтю на тему "Розвиток ринку кредитування в Україні у розрізі банків та мікрофінансових організацій". 

2. Надіслати її нам до 1-го листопада 2019 року. 


Роботи будуть оцінені професійним журі до 15 листопада. Правила кредитування в Україні — одна з обговорюваних і затребуваних тем, але інтернеті складно знайти про це якісну інформацію. Ми прагнемо це виправити. Як джерело інформації ви можете використовувати дані і статистику з сайту Finance.ua: ми регулярно оновлюємо рейтинги українських банківських і фінансових установ, які видають кредит онлайн і кредит готівкою.
 
Більш детально на сайті https://finance.ua/ua/scholarship

 

Місце проведення: 
Finance.ua
Дата проведення: 
П'ятниця, 1 Листопад, 2019 - 17:00