II Всеукраїнська науково-практична Інтернет-конференція "Модернізація економіки в умовах зростання суспільної свідомості: туризм, людиномірність, партнерство, кооперація"

Шановні колеги!

Кафедра туристичного та готельного бізнесу ВНЗ Укоопспілки «Полтавський університет економіки і торгівлі» запрошує Вас прийняти участь у ІІ Всеукраїнській науково-практичній Інтернет-конференції «Модернізація економіки в умовах зростання суспільної свідомості: туризм, людиномірність, партнерство, кооперація», яка відбудеться 14 грудня 2017 року.

Тематичні напрями конференції
  1. Європейська модернізація та реформи в Україні в умовах соціально-економічної асиметрії світового господарства.
  2. Соціально-економічні умови модернізації сфери туризму, гостинності та рекреації в Україні.
  3. Модернізація кооперативного сектора національної економіки.
  4. Модернізація та університетська освіта: фундаментальність і практико-орієнтоване навчання.

Контактна особа
Карпенко Юрій Вікторович, к.е.н., заступник завідувача кафедри туристичного та готельного бізнесу ВНЗ Укоопспілки «Полтавський університет економіки і торгівлі» - тел. (05322) 2-16-87.
Місце проведення:
ПУЕТ