Конкурс підтримки проектів соціальної дії від Британської Ради в Україні

Шановні активні громадяни!

Міжнародний науково-освітній центр повідомляє, що стартував черговий конкурс підтримки проектів соціальної дії від Британської Ради в Україні.

«Активні громадяни» – програма Британської Ради для молоді в галузі міжкультурного діалогу та соціального розвитку.

Проект стартував у 2009 році та реалізується більше ніж у 54 країнах Близького Сходу, Північної Африки, Європи, Південної та Східної Азії, Північної та Південної Америки.

Мета проекту полягає у сприянні соціальним змінам і забезпеченні сталого розвитку шляхом створення й розбудови мережі молодих лідерів із залученням молодіжних організацій, які є рушіями реформ у своїх громадах та надання їм знань і навичок, що сприятимуть побудові відносин між людьми на засадах рівності та рівних можливостей, поваги до різноманіття, уміння вести безконфліктний діалог.

В Україні проект розрахований на розвиток серед молоді знань і навичок, які б сприяли міжкультурному діалогу й розв’язання конфліктів у масштабі всієї України, насамперед, на Сході України.

До 27 травня 2019 року надсилайте проектні заявки на

e-mail: active.citizens.pnpu@gmail.com

Форму заявки Ви можете завантажити у прикріпленому файлі.

Якщо Ви вже подавали проект раніше, і він не отримав фінансування, можете його доопрацювати та надіслати для участі в цьому сезоні повторно.

Оголошення переможців конкурсу відбудеться в липні 2019 року.

У разі виникнення запитань звертайтеся за e-mail: activecitizens@britishcouncil.org.ua

Файл Аплікаційна форма

Місце проведення: 
ПУЕТ
Дата проведення: 
Понеділок, 27 Травень, 2019 - 17:00