Конкурсі соціальних відеопроектів «Чесність починається з тебе»

Вас вітає Unicheck – сервіс перевірки академічних та наукових робіт на плагіат.

Пропонуємо учням та студентам взяти участь у  II Відкритому всеукраїнському студентсько-учнівському конкурсі соціальних відеопроектів «Чесність починається з тебе» від наших партнерів «Проекту сприяння академічній доброчесності в Україні – SAIUP».

Мета конкурсу – інформування суспільства щодо поняття академічної доброчесності. Для участі необхідно створити мотивувальний соціальний відеоролик. Номінації можна переглянути за цим посиланням.

Участь у конкурсі мають право брати будь-які особи, які на момент проведення конкурсу навчаються в закладах освіти України (школах, коледжах, технікумах, училищах, інститутах, університетах та ін.) незалежно від форми навчання, віку, статі, гендера тощо.

Вимоги до відео:

• формати mkv, mov, mpg4;
  • якість зображення – HD або fullHD, 720 р або 1080 р;
  • хронометраж – до 90 секунд;
  • мова відео – українська та/або англійська.

Загальний призовий фонд конкурсу – 90 000 гривень.
Конкурсні проекти соціальної відеореклами приймаються з 22 лютого до 22 квітня 2018 року.
Оголошення результатів конкурсу з визначенням переможців відбудеться 23 травня 2018 року.

Детальніше за посиланням.

З повагою Unicheck.