КУРСИ З ПІДГОТОВКИ АГЕНТІВ З МИТНОГО ОФОРМЛЕННЯ ТА ДЕКЛАРАНТІВ

Часто оформлюєте вантажі за кордон?
Постійно стикаєтеся із проблемою митного оформлення?
Бракує досвіду та знань?
Тоді ці курси для Вас!

Ці курси для тих, хто ще планує або вже починає працювати в компаніях, що діють на міжнародних ринках. Для тих, хто професійно займається імпортно-експортними операціями, надає послуги з митного оформлення товарів.

Для чого? Сьогодні тисячі роботодавців України шукають фахівців на роботу декларанта.

Ми навчимо Вас усьому необхідному, аби Ви змогли впевнено конкурувати на ринку послуг із митного оформлення й отримувати гідну заробітну плату.

З нами Ви опануєте комп’ютерні програми, що використовуються для декларування товарів.

З нами Ви ознайомитесь з основами митної справи, правилами нарахування митних платежів, товарною номенклатурою зовнішньоекономічної діяльності та правилами оформлення товаросупровідних документів.

Хто навчає? Викладачі-практики Полтавського університету економіки і торгівлі за сприяння висококваліфікованих працівників Державної фіскальної служби України.

Коли починаємо? Набір слухачів на курси розпочато. Орієнтовна дата початку курсів ­ 15 листопада.

Де проходитимуть заняття? У приміщенні Полтавського університету економіки і торгівлі (м. Полтава, вул. Коваля, 3).

Скільки триває курс? 1 місяць.

Ви дізнаєтесь про:

• основи митної справи (правила, порядок, чинні інструкції)
  • товарну номенклатуру зовнішньоекономічної діяльності (супутні нормативні документи)
  • митну вартість і митні платежі (порядок нарахування та особливості)
  • нетарифні засоби регулювання зовнішньоекономічної діяльності (професійні рекомендації)
  • декларування товарів (вимоги, обмеження та рекомендації)

Розклад занять: за домовленістю із групою.

Який документ ви отримаєте? Свідоцтво про підвищення кваліфікації державного зразка.

Телефони для довідок:

0501477401 Аліна Ткаченко