МАМА АФРИКА – фестиваль африканської культури

4-6 серпня

Мистецький хутір Обирок

За підтримки Міністерства культури України та Африканської ради в Україні

Запрошуємо на перший фестиваль африканської культури під видкритим небом.

Українці мало подорожують (близько 70% не були за кордоном). Причин багато: відсутність грошей, мовний бар’єр, страх перед невідомим тощо.

Але навіть коли подорожують, лише деякі наважуються поїхати не у цивілізовану Європу, а у маловідому Африку.

Ми не можемо повезти всіх українців до Африки, тож привеземо Африку в Україну!

Учасники фестивалю зануряться у невідомий та захоплюючий світ африканської культури. Дізнаються про спільні та відмінні риси між нашими народами, відчують смак Африки та почують її голоси.

У програмі фестивалю:

• запальна музика та танці африканських артистів;

• документальні фільми, які покажуть кадри з «чорного» континенту, його життя та виклики;

• дискусії та діалоги для пропрацювання конфліктів «чорного» і «білого» світів;

• африканський живопис та фотографія;

• ярмарок аутентичних виробів від африканських майстрів та смаків різноманітної афро-їжі;

• кумедні й пізнавальні розваги для найменших гостей фестивалю;

• майстер-класи та дегустації.

Ми запрошуємо африканців представити свої країни! Ви можете бути артистами, волонтерами, представниками ярмарки. Адже лише ви знаєте справжню Африку!

Також ми запрошуємо українців та представників інших країн в якості гостей та волонтерів.

Якщо ви хочете бути гостем фестивалю (не волонтером/артистом/представником ярмарки), і ви є студентом чи викладачемПолтавського університету економіки і торгівлі, вартість квитків за пільговими цінами.

Щодо участі звертайтесь за контактами наведеними нижче.

Контакти:

Катерина Мізіна