ОДИН СЕМЕСТР В ІТАЛІЙСЬКОМУ УНІВЕРСИТЕТІ

Чудова звістка для наших студентів та викладачів!

Вищий навчальний заклад Укоопспілки «Полтавський університет економіки і торгівлі» спільно з Університетом м. Фоджа (Італія) отримав фінансування від Європейського союзу для реалізації програми Erasmus+ за напрямом KA1. Навчальна кредитна мобільність.

Отже, оголошується конкурсний відбір на отримання стипендії Еразмус + КА1. Навчальна кредитна мобільність для навчання та викладання в Університеті м. Фоджа (Італія), 2017-2018 н.р. 5 місяців – для бакалаврів (студентів 2-4 курсів), магістрів та викладачів.

Спеціальності:

• право
  • економіка
  • менеджмент (бізнес адміністрування)
  • харчові технології

Deadline: 5 липня 2017 року

Претенденти на стипендію мають подати такі документи англійською мовою:

1. CV у форматі EUROPASS.
  2. Мотиваційний лист.
  3. Рекомендаційний лист від завідувача кафедри/наукового керівника.
  4. Витяг з залікової (трудовоі) книжки.
  5. Сертифікат про знання англійської мови.

Увага!
Пакет документів подається в електронному вигляді та має бути зібраний в один файл у форматі pdf (виключно ПДФ, не фото). Крім цього, у документи файлі мають бути в тій послідовності, як вони зазначені вище в переліку. Назва файла має містити назву університету-партнера та прізвище претендента: UF2017_Ivanov.

Надсилати пакет документів електронною поштою на адресу:
international.puet@gmail.com
grant.puet@gmail.com

*Відбір кандидатів проходитиме на конкурсній основі, остаточний відбір претендентів проводить Італійський університет.
**Дату співбесіди буде оголошено окремо.
***Розмір стипендії становить 750-800 євро на місяць; передбачена виплата дорожнього гранту.

Місце проведення:
ПУЕТ, к. 309