Оплачуване стажування для студентів в аналітичних центрах

Міжнародний фонд «Відродження» у партнерстві з Ініціативою відкритого суспільства для Європи (OSIFE) за фінансової підтримки Посольства Швеції в Україні в рамках Ініціативи з розвитку аналітичних центрів в Україні оголошують набір на стажування.

Презентація Ініціативи з розвитку аналітичних центрів в Україні відбудеться в Полтавському університеті економіки і торгівлі 12 листопада 2018 року об 14.00 ауд. 306. Презентація відбудеться за участі представників Міжнародного фонду «Відродження» та Інституту аналітики і адвокації.

Аналітичні центри грають важливу роль у формуванні публічної політики держави. Саме тому в 2014 році, коли в країні розпочались реформи, була започаткована Ініціатива з розвитку аналітичних центрів в Україні. Формуючи ринок аналітики та потужних аналітичних центрів, була розпочата програма стажувань для студентів.

Для того, щоб стати учасником програми стажування в аналітичному центрі необхідно:

• мати освітньо-кваліфікаційний рівень бакалавра та вище;
  • на момент подання заявки бути студентом магістерської програми або аспірантури;
  • мати зацікавленість в аналітичних дослідженнях та бажання надалі працювати в аналітичному центрі;
  • бути не старше 35 років;
  • мати рівень знання англійської мови upper-intermediate і вище.

Стажування відбуватиметься у 13 аналітичних центрах, які є учасниками згаданої Ініціативи. Учасники самі обиратимуть організації, в яких проходитимуть стажування. При виборі організації особливу увагу слід звертати на напрямки роботи та проекти, до яких будуть залучені стажери.

Програма передбачає гнучкий графік, який дозволить поєднувати стажування з навчанням. Але при цьому стажуванню слід відводити щонайменше 12 годин на тиждень.

Тривалість стажування: 16 січня 2019 року – 16 липня 2019 року.

Стажери щомісяця отримуватимуть стипендію в розмірі 4 100 гривень (з урахуванням податків).

Для участі у конкурсі необхідно заповнити анкету та надіслати її до 22 листопада 2018 року.

Перевагою при відборі учасників програми стажування буде наявність аналітичних публікацій у науково-студентських виданнях, досвід волонтерства та членство в громадських організаціях.

Докладніше на сайті Ініціативи з розвитку аналітичних центрів:www.ttdiinterns.org.ua

Час проведення:
12 листопада 2018 року