Презентація програми стажування в готельно-ресторанному комплексі «Luoyang Xiushui Lily Hotel» (м. Лоян, Китай)

Маємо для Вас гарну новину! Уже 23 квітня 2019 року відбудеться презентація програми  стажування в готельно-ресторанному комплексі «Luoyang Xiushui Lily Hotel» (м. Лоян, Китай) та співбесіда для відбору кандидатів на стажування за участі арт-директора готельно-ресторанного комплексу «Luoyang Xiushui Lily Hotel».

Чекаємо на Вас в ауд. 302 о 14:10.

Для участі у співбесіді Вам необхідно:

1. Зареєструватися за посиланням: https://goo.gl/LcVAbV.
  2. Відправити CV-форму (анкету) на електронну пошту Міжнародного науково-освітнього центру.

* Кінцевий термін подання заявок – 15 квітня 2019 року

* Отримати анкету Ви можете, надіславши листа з текстом «Бажаю взяти участь у стажуванні в Китаї 2018–2019» на e-mail: internship.puet@gmail.com.

Нагадаємо, що на сьогодні четверо наших студентів уже більше 11 місяців перебувають у Китаї та продовжують своє стажування в готельно-ресторанному комплексі «Luoyang Xiushui Lily Hotel». Понад 20 студентів пройшли успішне стажування та отримали сертифікат міжнародного зразка, який затверджує проходження практики в готельно-ресторанному комплексі Китаю.

За детальною інформацією звертайтеся до Міжнародного науково-освітнього центру: ауд. 216, тел. 50-97-95

Місце проведення:
ПУЕТ (ауд. 302)