«Розумне батьківство: обираємо товари для новонароджених»

Перша вагітність – найвідповідальніша. Майбутня мама вперше відчуває тривогу та страх за дитину.  Проте кожна майбутня мама – це також і  споживач, якому необхідно орієнтуватися у широкому асортименті товарів для новонароджених. Різноманіття асортименту цих товарів настільки велике, що іноді навіть досвідченому експерту важко розібратися у тих чи інших нюансах. А особливої уваги потребують питання безпечності. Тому запрошуємо відвідати тренінг, програма якого включає:

• захист прав споживачів при купівлі дитячих товарів;
  • як обрати пляшечки  для годування, підгузки, дитячі косметичні засоби, засоби для прання дитячого одягу;
  • як уберегти  дитину від негативного впливу іграшок – обираємо безпечне;
  • товари для безпеки немовлят удома.

Під час тренінгу майбутні мами одержать теоретичні знання та практичні навички щодо  визначення якості дитячих товарів. Кожен слухач матиме можливість безпосередньо працювати із зразками.

Дата проведення: 30 березня об 11.00 в ауд. 542 у Полтавському університеті економіки і торгівлі.

Спікер: кандидат технічних наук, доцент кафедри товарознавства, біотехнології, експертизи та митної справи Людмила Губа.

Контактний тел.:  0507015859.

Вартість тренінгу: 200 гривень за одну особу.

Місце проведення:
ПУЕТ (ауд. 542)