Стипендії для програми «Культурний обмін досвідом» з Університетом Шарди в Індії

Раді повідомити вам, що Університет Шарди (н.с.р. Делі, Індія) пропонує 50 стипендій студентам з усього світу для участі у ІІ-му курсі програми «Культурний обмін досвідом» із 22 жовтня 2018 року по 28 жовтня 2018 року.

Стипендії покривають витрати на оплату навчання, проживання та триразове харчування (сніданок, обід, вечеря), 1-денну екскурсію історичною Агрою (Тадж-Махал, Червоний форт), огляд визначних пам'яток Нью-Делі (Індійські ворота, Червоний форт, Кутуб-Мінар, Ринок Ділли Хаат), участь у культурних заходах фестивалю «CHORUS 2018», а також трансфер з аеропорту та до нього.

Студенти, які бажають узяти участь у програмі, повинні:

• бути громадянами будь-якої країни, окрім Індії;
  • бути студентами одного з напрямів: економічні науки, інженерія, право, мистецтво та мови, фундаментальні науки, медичні науки, мистецтво, дизайн та засоби масової інформації, музика, архітектура, соціальні науки, освіта, ліберальне мистецтво;
  • мати середню оцінку як мінімум 7 і вище (за 10-баловою шкалою) або GPA (середній бал за 4-баловою шкалою): 3,00 і вище, або рівень B та вище;
  • володіти англійською мовою;
  • мати діючий закордонний паспорт.

Це унікальна нагода для студентів відвідати та побачити на власні очі неймовірну Індію, узяти участь у культурних заходах, приєднатися до майстер-класів і насолодитися екскурсіями.

Кінцевий термін подання заявок на участь – 30 вересня 2018 року.

Після закінчення програми Університет Шарди забезпечить студентів сертифікатом про участь.

Детальна інформація щодо змісту програми, вимог до кандидатів, подання заявок та фінансування стипендій наведена у прикріпленому файлі.

PDF icon Зміст програми, вимоги до кандидатів, подання заявок, фінансування

Місце проведення:
ПУЕТ