Увага! Останній тиждень відбору студентів на участь у літньому стажуванні в Туреччині у 2018 році

Шановні студенти!

Період відбору студентів на літнє стажування в Туреччині у 2018 році завершується 16 лютого 2018 року.

Якщо Ви бажаєте взяти участь у програмі літнього стажування в кращих  5-зіркових готелях Туреччині, заповніть реєстраційну Google-форму за посиланням: https://goo.gl/X8gEpD та надішліть нам свою заповнену анкету (CV-форму) на електронну пошту internship.puet@gmail.com до 12:00 години 16 лютого 2018 року.

Отримати анкету (CV-форму) для заповнення Ви можете, звернувшись до каб. 216 або на електронну пошту internship.puet@gmail.com з темою листа «Бажаю взяти участь у літньому стажуванні в Туреччині у 2018 році».

Не втрачайте свій шанс взяти участь у стажуванні в Туреччині! Ми чекаємо на Вас!

За додатковою інформацією звертайтеся до

Міжнародного науково-освітнього центру:

каб. 216, тел.:509795 або на електронну пошту internship.puet@gmail.com