X Міжнародна науково-практична конференція «Інституційний розвиток соціально-економічних систем: національна економіка у глобальному середовищі»

Шановні колеги!

Кафедра економічної теорії та прикладної економіки Вищого навчального закладу Укоопспілки «Полтавський університет економіки і торгівлі» запрошує Вас до участі у X Міжнародній науково-практичній конференції «Інституційний розвиток соціально-економічних систем: національна економіка у глобальному середовищі», яка відбудеться 15 – 17 травня 2018 року.

Мета конференції – теоретичне узагальнення наукових досліджень, з’ясування особливостей і закономірностей інституційного розвитку соціально-економічних систем в умовах глобалізації.

Організатори конференції запрошують до участі вчених, викладачів закладів освіти, докторантів, аспірантів, магістрантів, студентів, а також фахівців, які цікавляться проблемами інституційного розвитку економічних систем.

Деталі розміщено в інформаційному листі.

Інформаційний лист

Час проведення: