Запрошує Вас взяти участь у написанні колективної монографії на тему «Формування системи внутрішньої торгівлі України: теорія, практика, інновації»

ШАНОВНІ КОЛЕГИ, НАУКОВЦІ, ФАХІВЦІ, ПРАКТИКИ!

Кафедра підприємництва, торгівлі та біржової діяльності Вищого навчального закладу Укоопспілки «Полтавський університет економіки і торгівлі» запрошує Вас взяти участь у написанні колективної монографії на тему

«Формування системи внутрішньої торгівлі України: теорія, практика, інновації».

Передбачається формування розділів монографії з урахуванням таких напрямів наукових досліджень:

1. Сучасний стан, напрями та пріоритети розвитку системи внутрішньої торгівлі України. Регіональні аспекти розвитку внутрішньої торгівлі.

2. Інституційно-організаційне забезпечення та система регулювання розвитку сфери внутрішньої торгівлі України.

3. Торгівля системи споживчої кооперації України: стан, тенденції розвитку та напрями структурної переорієнтації.

4. Теоретичні та практичні засади інноваційного розвитку підприємств сфери внутрішньої торгівлі.

5. Організаційно-економічні та управлінські аспекти розвитку підприємств оптової та роздрібної торгівлі України.

6. Роздрібні торговельні мережі: стратегії, економіка, управління.

7. Сучасний стан, проблеми та перспективи розвитку електронної комерції в Україні та світі.

8. Тенденції розвитку товарознавства за сучасних умов формування системи внутрішньої торгівлі України.

9. Проблеми підготовки фахівців для сфери внутрішньої торгівлі.

Монографії присвоюється Міжнародний стандартний номер (ISBN), УДК. Рік видання монографії – 2020.

Прийом заявок та статей для публікації в монографії здійснюється до 1 червня 2020 року (включно).

Більш детальна інформація розміщена в інформаційному листі.

Контактні дані

Головна редакторка монографії:

Лісіца Вікторія Вікторівна, к.е.н., доцентка кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності ПУЕТ, тел. (+380509423625).

Контакти:

Місюкевич Валентина Іванівна, к.е.н., доцентка кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності ПУЕТ, тел. (+380664217414, +380676479309).

Михайленко Олена Миколаївна, к.е.н., доцентка  кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності ПУЕТ, тел. (+380501608484).

Сподіваємося на плідну співпрацю!

Інформаційний лист МОНОГРАФІЯ ПТБД

Информационное письмо МОНОГРАФИЯ ПТБД