Факультети
Головна / Університет / Організаційна структура / Факультети та інститути
Контактна інформація:
вул. Коваля, 3, Полтава, 36014
 
Приймальня ректора:
Тел./Факс.: (0532) 50-91-70
 
Ректор:
Тел.: (0532) 56-13-48
 
Канцелярія:
Тел./Факс.: (0532) 50-02-22

Факультети та Інститути

Деканат по роботі зі студентами заочної форми навчання та Полтавського локального центру дистанційного навчання

За якісним складом науково-педагогічні працівники та співробітники Полтавського базового заочного факультету здатні забезпечити реалізацію задач з підготовки бакалаврів та магістрів без відриву від виробництва.

Навчально-науковий інститут харчових технологій, готельно-ресторанного та туристичного бізнесу

Технологічний факультет Полтавського університету економіки і торгівлі створений в 1974 році. На кафедрах факультету працює близько 80 викладачів, з них 9 докторів наук, професорів; 37 кандидатів наук, доцентів. 

 

 

 

Навчально-науковий інститут міжнародної освіти

Детальніше про ІМО

Метою діяльності Інституту є забезпечення ефективного освітнього, наукового та виховного процесу іноземних студентів та залучення до навчання до університету іноземних громадян та осіб без громадянства.

Основними функціями Інституту, на який покладається вирішення комплексу питань пов’язаних з навчанням, вихованням та проживанням іноземних студентів в Україні, є:

  • розробка пропозицій щодо стратегій, пріоритетних напрямів розвитку і Програм заходів щодо освітнього, наукового та виховного процесу іноземних студентів та залучення до навчання в університеті іноземних громадян та осіб без громадянства;
  • підготовка пропозицій щодо формування контингенту іноземних студентів, розширення напрямів підготовки фахівців;
  • здійснення освітньої діяльності за певними напрямами, яка забезпечує довузівську підготовку іноземних студентів, а також відповідних ступенів і відповідає стандартам вищої освіти;
  • вивчення