Факультети
Головна / Факультети / Інститут заочно - дистанційної освіти / Деканат по роботі з іноземними студентами

Деканат по роботі з іноземними студентами

Іваннікова Марина Миколаївна
Декан по роботі з іноземними студентами
к.е.н., доцент кафедри маркетингу

Гусинська Наталія Іванівна
Завідувач підготовчим відділенням

Зароза Наталія Павлівна
Методист деканату

Павлова Анастасія Олексіївна
Інспектор деканату

Клочкова Юлія Олександрівна
Паспортист деканату
Головним напрямом роботи деканату є сприяння в підготовці висококваліфікованих та конкурентоспроможних фахівців, які повинні знати обрану спеціальність, мати фундаментальну та професійну підготовку, бути орієнтовані на досягнення високих особистісних результатів, вихованими в дусі кращих досягнень та надбань світової науки та культури.

Основними функціями деканату, на який покладається вирішення комплексу питань пов’язаних з навчанням, вихованням та проживанням іноземних студентів в Україні, є:
  • сприяння в наданні освітніх та інформаційних послуг іноземним студентам;
  • надання допомоги в адаптації іноземних студентів до системи навчання в університеті;
  • забезпечення всіх умов для отримання ними знань, що відповідають міжнародним вимогам та стандартам;
  • проведення виховної роботи серед іноземних студентів;
  • поселення в гуртожиток, реєстрація та продовження терміну перебування в Україні.

Наше щасливе життя в ПУЕТ
 Відео, Студенти про

Система навчання іноземних студентів відповідає вимогам тих держав, студенти яких навчаються в нашому вузі. Навчання здійснюється за єдиними навчальними планами та програмами для обраної спеціальності для українських і іноземних студентів. Викладання здійснюється українською, російською та англійською мовами.
Мову для навчання абітурієнт вибирає самостійно. При університеті діють постійні курси російської мови як іноземної. За допомогою викладачів студенти долають мовний бар’єр, а також знайомляться з історією України, традиціями університету, системою та формами навчання, опановують інформаційно-комунікативні технології навчання.
Іноземні студенти активно залучаються до спортивно-масової, культурної роботи та науково-дослідницькій діяльності університету.
Полтавський університет економіки і торгівлі надає повний спектр освітніх послуг, пов’язаних з отриманням вищої освіти на рівні кваліфікаційних вимог до бакалавра та магістра.
Для навчання в університеті необхідно подати наступні документи:
  • документ про освіту з оцінками та предметами, легалізований в установленому в Україні порядку і його нотаріально завірений переклад на українську мову;
  • медичний сертифікат про стан здоров'я, виданий не пізніше ніж за два місяці до в'їзду на навчання в Україну;
  • документ про народження, легалізований в установленому в Україні порядку, його нотаріально завірений переклад на українську мову;
  • 8 фотокарток розміром 3x4 см;
  • діючий паспорт і його нотаріально завірений переклад на українську мову;
  • оформлена в'їздна віза типу "D", яка дає право на навчання в Україні;
  • медична страховка (оформляється в Україні);
  • після вступу студент оформляє у нас посвідку на тимчасове проживання в Україні (термін оформлення 1 місяць).
Термін подачі документів: з 15 серпня по 01 листопада.

Наразі нема вмісту класифікованого цим терміном.