Університет
Головна / Університет / Організаційна структура / Навчально-науковий інститут денної освіти / Гордість Навчально-наукового інституту бізнесу та сучасних технологій 2 семестр
Контактна інформація:
вул. Коваля, 3, Полтава, 36014
 
Приймальня ректора:
Тел./Факс.: (0532) 50-91-70
 
Ректор:
Тел.: (0532) 56-13-48
 
Канцелярія:
Тел./Факс.: (0532) 50-02-22

Гордість Навчально-наукового інституту бізнесу та сучасних технологій 2 семестр

І курс

Іванніков Роман

Середній бал – 99,0

Туменко Юлія

Середній бал – 98,8

Демченко Богдан

Середній бал – 98,3

група М б - 11

спеціальність 075 Маркетинг

освітня програма Маркетинг

група МЕВ МБ б - 11

спеціальність 292 Міжнародні економічні відносини

освітня програма Міжнародний бізнес

група Е ЕК б - 11

спеціальність 051 Економіка

освітня програма Економічна кібернетика

     

Романюха Дар`я

Середній бал – 98,3

Мехеда Анастасія

Середній бал – 97,8

Ляшкова Наталія

Середній бал – 97,8

група МЕВ МБ б - 11

спеціальність 292 Міжнародні економічні відносини

освітня програма Міжнародний бізнес

група КН б -11

спеціальність 122 Комп’ютерні науки

освітня програма Комп’ютерні науки

група ФБСС б -11

спеціальність 072 Фінанси, банківська справа та страхування

освітня програма Фінанси, банківська справа та страхування

     

Тітенко Юлія

Середній бал – 98,7

Терещук Руслан

Середній бал – 89,5

Криворучко Валерія

Середній бал – 89,4

група ОА б інт -11 спеціальність 071 Облік і оподаткування 

скорочений термін навчання

освітня програма Облік і аудит

група ОА б інт -11 спеціальність 071 Облік і оподаткування 

скорочений термін навчання

освітня програма Облік і аудит

група ТТП (ТКД) б інт – 11

спеціальність 076 Підприємництво, торгівля та біржова діяльність 

скорочений термін навчання

освітня програма Товарознавство і торгівельне підприємництво

     

Солодовник Наталія

Середній бал – 88,0

Сичик Олексій

Середній бал – 87,0

Білюк Крістіна 

Середній бал – 93,4

група Е  УПЕП б інт - 11

спеціальність 051 Економіка

скорочений термін навчання

освітня програма Управління персоналом та економіка праці

група КН б інт -11

спеціальність 122 Комп’ютерні науки

скорочений термін навчання

освітня програма Комп’ютерні науки 

група ФБСС мб -11

спеціальність 072 Фінанси, банківська справа та страхування молодший бакалавр

освітня програма Фінанси , банківська справа та страхування

     
Бабир Валентин

Середній бал – 87,0

Богаєнко Вікторія 

Середній бал – 86,9

Алєксєєнко Дар`я 

Середній бал – 80,8
група ТТП мб - 11

спеціальність 076 Підприємництво, торгівля та біржова діяльність

молодший бакалавр

освітня програма Товарознавство і торгівельне підприємництво 

група ПР мб – 11

спеціальність 081 Право

молодший бакалавр

освітня програма Право

група ПР мб – 11

спеціальність 081 Право

молодший бакалавр

освітня програма Право
     
  Кратенко Анна

Середній бал – 80,3
 
  група Е мб - 11

спеціальність 051 Економіка

молодший бакалавр

освітня програма Економіка
 
     

ІІ курс

     
Авраменко Анна

Середній бал – 98,0
Бажул Альона

Середній бал – 97,6
Кісурін Владислав

Середній бал – 97,2
група ФБСС-21

спеціальність 072 Фінанси, банківська справа та страхування

освітня програма Фінанси, банківська справа та страхування
група Е ЕК б - 21

спеціальність 051 Економіка

освітня програма Економічна кібернетика
група М б - 21

спеціальність 075 Маркетинг

освітня програма Маркетинг
     
Корольова Оксана

Середній бал – 97,1
Бенюк Світлана

Середній бал – 97,0
 
група ФК-21

спеціальність 072 Фінанси, банківська справа та страхування

освітня програма Фінанси і кредит
група БА - 21

спеціальність 073 Менеджмент

освітня програма Бізнес-адміністрування
 
     
ІІІ курс
     
Шевченко Діана 

Середній бал – 98,8
Алексеюк Анастасія

 Середній бал – 97,5
Кислянський Богдан

Середній бал – 97,3
група МЕВ МБ-31

спеціальність 292 Міжнародні економічні відносини

освітня програма Міжнародний бізнес
група МЕВ МБ-31

спеціальність 292 Міжнародні економічні відносини

освітня програма Міжнародний бізнес
група Філ-31

спеціальність 035 Філологія

освітня програма 035.041 Германські мови та літератури (переклад включно), перша - англійська
     
Бреус Валерія

Середній бал – 97,2
Поливода Дарія

Середній бал – 97
Кавун Ірина

Середній бал – 97
група ПР – 31

спеціальність 081 Право

освітня програма Право
група ДІД – 31

спеціальність 029 Інформаційна, бібліотечна та архівна справа

освітня програма Документознавство та інформаційна діяльність
група ПР – 31

спеціальність 081 Право

освітня програма Право