Університет
Головна / Університет / Міжнародне співробітництво / Грантові проекти та програми
Контактна інформація:
вул. Коваля, 3, Полтава, 36014

Приймальня ректора:
Тел./Факс.: (0532) 50-91-70

Ректор:
Тел.: (0532) 56-13-48

Канцелярія:
Тел./Факс.: (0532) 50-02-22

Грантові проекти та програми

1. Співпраця за проектом TEMPUS MODEP (PROGRAMME TEMPUS 144920 - TEMPUS - 2008 - FR.JPCR) «Транс'європейська програма мобільності для навчання в університетах» (координатор – Університет Овернь-1, ІУП "Менеджмент і управління підприємствами" (Французька Республіка), фінансування – Європейський Союз).
  2. Співпраця за проектом TEMPUS ECOMMIS Plus «Дворівневі програми навчання з електронної комерції для розвитку інформаційного суспільства в Росії, Україні, Ізраїлі» (координатор – Вільнюський технічний університет ім. Гедимінаса (Литовська Республіка), фінансування – Європейський Союз).
  3. Співпраця в рамках Євро-Азіатського проекту «Програма розвитку транспортної інфраструктури Республіки Казахстан, яка дозволить прискорити вантажний потік з Китаю та країн Середньої Азії до країн Євросоюзу» (Федеративна Республіка Німеччина, фінансування – Європейський Союз).
  4. Співпраця за проектом Організації Об’єднаних Націй Азербайджанської Республіки (ООН АР) «Підтримка Бакинського туристичного професійно-технічного училища» (координатор – ООН АР, фінансування – ООН АР).
  5. Співпраця за проектом TEMPUS UNIVIA (543893-TEMPUS-1-2013-1-AZ-TEMPUS-SMGR) «Розвиток та поліпшення адміністрації університету з міжнародних справ» (координатор – Азербайджанський державний економічний університет (Азербайджанська Республіка), фінансування – Європейський Союз).
  6. Співпраця за проектом «Вся Європа в русі: Велика війна і біженці 1914 - 1918» / International Project «Europe on the Move: the Great War and its Refugees, 1914-1918» (координатор - Манчестерський університет (Великобританія), фінансування - Британська Академія наук).
  7. Співпраця за проектом TEMPUS ELITE (Education for Leadership, Intelligence and Talent Encouraging) «Освіта задля лідерства, інтелігентності та розвитку таланту» (координатор - Каунаський технологічний університет (Литовська Республіка), фінансування - Європейський Союз).
  8. Проект здійснення захисту інтересів студентів шляхом введення посади омбудсмена (561640-EPP-1-2015-1-AZ-EPPKA2-CBHE-JP)