Проєкти
Головна / Проєкти / Ініціатива академічної доброчесності та якості освіти (Academic IQ)
Контактна інформація:
вул. Коваля, 3, Полтава, 36014

Приймальня ректора:
Тел./Факс.: (0532) 50-91-70

Ректор:
Тел.: (0532) 56-13-48

Канцелярія:
Тел./Факс.: (0532) 50-02-22

Ініціатива академічної доброчесності та якості освіти (Academic IQ)

Діяльність проєкту Academic IQ спрямована на підтримку українських ВНЗ задля розвитку внутрішньої системи забезпечення академічної доброчесності та якості освіти.

Завдання Проєкту:

• надання навчальної та технічної підтримки персоналу центрів внутрішнього забезпечення якості освіти ЗВО у створенні ефективної моделі моніторингу якості освіти;
  • виявлення ключових проблем і причин порушень принципів академічної доброчесності учасниками освітнього процесу;
  • надання експертних рекомендацій з вдосконалення якості освіти в ЗВО.

Проєктна група Полтавського університету економіки і торгівлі:

Наталія Педченко

Перший проректор

Ксенія Вергал

Директор навчально-наукового центру забезпечення якості вищої освіти

Віта Сарапин

завідувач науково-організаційного відділу

Більше про Проєкт

Полтавський університет економіки і торгівлі було обрано для участі у проєкті “Ініціатива академічної доброчесності та якості освіти”

Полтавський університет економіки і торгівлі було обрано для участі у проєкті “Ініціатива академічної доброчесності та якості освіти (Academic IQ)». Виконавцем проєкту є Організація «Американські Ради з міжнародної освіти» за підтримки Посольства США в Україні, Міністерства освіти та науки України та Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти.