Факультети та інститути

Тел.: (0532) 56-13-48

Канцелярія:
Тел./Факс.: (0532) 50-02-22

Історія геральдики та герби сотенних і полкових міст Полтавщини

17 січня 2017 року студенти спеціальності «Туризм» першого та п’ятого курсів разом з викладачами кафедри туристичного та готельного бізнесу доцентами Логвином М.М. і  Литовченко І.В. взяли участь у презентації книги видатного полтавського краєзнавця, історика і громадського діяча Малика Миколи Васильовича «Історія геральдики та герби сотенних і полкових міст Полтавщини».

Захід був організований Управлянням інфраструктури та туризму Полтавської обласної державної адміністрації та проводився у приміщенні Полтавської обласної універсальній наукової бібліотеки імені І.П. Котляревського.

Крім того присутні мали можливість ознайомитися з новою поліграфічною продукцією Управління, яка буде корисною фахівцям туристичної сфери у ході екскурсій, під час проведення свят, фестивалів, виставок, ярмарок в містах і районах Полтавської області.