Факультети та інститути

Канцелярія:
Тел./Факс.: (0532) 50-02-22

Історія новин деканату

Участь у семінарі «Іноземні студенти в Україні»Участь у семінарі «Іноземні студенти в Україні»

24 березня 2016 року іноземні студенти ПУЕТ взяли участь у семінарі Українського державного центру міжнародної освіти (УДЦМО) при МОН України в м. Київ «Іноземні студенти в Україні».

У конференції взяли участь заступник начальника управління міжнародного співробітництва та європейської інтеграції Любов Щітка, директор Українського державного центру міжнародної освіти Олена Шаповалова.

Відбувся захід, присвячений святу Весни - Новруз байрамиВідбувся захід, присвячений святу Весни - Новруз байрами

22 березня 2016 року ПУЕТ святкував Новруз байрами.

На святковий захід були запрошені студенти та викладачі, завідувачі кафедрами та начальники відділів, декани ПУЕТ, а також представники азербайджанської діаспори Полтави.

Спочатку прозвучали гімни Азербайджанської Республіки і України. Потім директор Азербайджанського культурно-освітнього центру ПУЕТ Я.К.Алхасов проінформував учасників і гостей заходу про посадку двох дерев на честь свята Новруз байрами на території студентського містечка ПУЕТ, розповів про міжнародне значення цього свята в єднанні та згуртуванні людей різних країн заради миру та згоди на землі.

Вітаємо іноземних студентів зі святом весни – НОВРУЗ БАЙРАМИ!Вітаємо іноземних студентів зі святом весни – НОВРУЗ БАЙРАМИ!

Поздравляем Вас с праздником – НОВРУЗ БАЙРАМЫ!

Этот праздник символизирует весну, единение и мир.
Новруз – это пробуждение природы после долгой зимы, праздник обновления, нового года.
Пусть НОВРУЗ БАЙРАМЫ подарит Вам свет и добро,
Пусть сбудутся все Ваши надежды и мечты!
Мира, благополучия и процветания Вам и Вашим семьям!

ВІДБУВСЯ ЗАХІД, ПРИСВЯЧЕНИЙ ХОДЖАЛИНСЬКІЙ ТРАГЕДІЇВІДБУВСЯ ЗАХІД, ПРИСВЯЧЕНИЙ ХОДЖАЛИНСЬКІЙ ТРАГЕДІЇ

19 лютого 2016 року в актовій залі ПУЕТ відбулася зустріч-реквієм, присвячена Ходжалинської трагедії 25-26 лютого 1992 року. Захід був організований Почесним консульством Азербайджанської Республіки в м Харків та Азербайджанським культурно-освітнім центром (АКОЦ) ПУЕТ.  Виступаючи на зустрічі, Почесний консул Азербайджанської Республіки Афган Салманов зазначив, що в Азербайджані 26 лютого - це День національної скорботи в пам'ять про Ходжалинській геноцид - масове вбивство жителів азербайджанського міста Ходжали вірменськими збройними формуваннями, яке стало найбільшим і найжорстокішим кровопролиттям за час Карабахської війни. Щорічно 26 лютого азербайджанський народ вшановує пам'ять невинних жертв Ходжали.

СВЯТКУВАННЯ РІЗДВА І НОВОГО РОКУСВЯТКУВАННЯ РІЗДВА І НОВОГО РОКУ

23 грудня 2015 року деканат по роботі з іноземними студентами спільно з кафедрою ділової іноземної мови організував зустріч українських та  іноземних студентів ПУЕТ, яка була присвячена святкуванню Різдва та Нового року в різних країнах. У теплій атмосфері студенти розповідали про свої країни, традиції та звичаї, а також співали різдвяні пісні різними мовами.

16 грудня тренери Інституту лідерства провели тренінг для іноземних студентів «Ефективна комунікація». Команда студентів із Азербайджана ознайомилась із поняттям комунікації, рисами ефективного комунікатора та визначила, що заважає комунікації.

Учасники тренували комунікативні навики за цілями, практикувались у вправах з координації комунікаційного впливу, вправах із вербального та невербального спілкування.

17 листопада 2015 року науково-професійне об’єднання Клуб «Бухгалтер», що створене і функціонує при кафедрі бухгалтерського обліку і аудиту  ПУЕТ, провело засідання круглого столу для українських та іноземних студентів на тему «Бухгалтерський облік як мова бізнесу: досвід та перспективи підготовки фахівців для зарубіжних країн», присвячене Міжнародному дню бухгалтера та Міжнародному дню студента.