Контактна інформація:

Тел.: (0532) 56-13-48

Канцелярія:
Тел./Факс.: (0532) 50-02-22

«Гуртожиток – наш другий дім»

Конкурс на кращу кімнату гуртожитку

Згідно затвердженого плану виховної роботи 23 березня 2016 року  у гуртожитку факультету № 4 відбувся конкурс на кращу студентську кімнату. Основними критеріями для оцінювання кімнат визначено: раціональне розміщення меблів і обладнання; санітарний стан кімнат та санітарних блоків; художньо-естетичне оформлення;  умови для самопідготовки;  збереження майна в кімнаті;  підтримання порядку у місцях загального користування.

Визначити переможців було непросто, адже всі мешканці намагаються зробити свою кімнату найзатишнішою і найохайнішою. Та інакше і не може бути: гуртожиток для студентів – друга домівка, де вони проводять найяскравіші і незабутні роки свого життя.

Журі у складі: заступника декана факультету з навчально-методичної роботи В. Д.  Карпенка, заступника декана факультету з виховної роботи і соціального розвитку Ю. А. Мацук, інспектора деканату Н. І. Адаменко, завiдуючої гуртожитком Л. В. Майстренко та голови студентської ради гуртожитку Д. Г. Червяковим – виконало це непросте завдання.

За результатами конкурсу переможцями стали мешканці кімнати №502. Ця кімната і зручна, і затишна, і зі смаком оформлена - мешканці кімнати Тетяна Коровайна та Ірина Чаленко. Друге місце отримали студенти, які проживають у кімнаті № 219: Тетяна Бельман, Олена Федоренченко, Вікторія Дяченко. Третє місце здобули мешканці  кімнати № 314 Ліза Пустова, Олександра Кібальник, Анна Паламарчук.

Конкурс показав, що і в гуртожитку, якщо докласти старання і фантазію, можна створити затишок.  У такій кімнаті зручно працювати і приємно відпочивати. Адже гарним господарям і стіни допомагають!

Призом за перше місце став комплект нових меблів. А інші учасники були відзначені подяками та нагороджені солодкими призами.

Вітаємо всіх переможців і бажаємо зберегти затишок і тепло своєї оселі!!!