Мережа ресторанів

Дитячо-спортивний оздоровчий центр «Горизонт» (Полтавська область, Кременчуцький район, с. Запсілля)

ДСОЦ «Горизонт» - це невелике комунальне підприємство ,  створене з метою оздоровлення дітей. База практики лежить  на території лісової місцевості поблизу мальовничої річки Псьол, розмежована ярами та балками. ДСОЦ «Горизонт» розрахована приблизно на 350 чоловік, займає вигідне для відпочиваючих положення, поблизу житлового корпусу.

Студенти факультету харчових технологій готельно-ресторанного і туристичного бізнесу мали змогу працювати на виробництві, займаючи різні посади. В гарячому, холодному, овочевому, та борошняному цехах студенти працювали кухарями, в залах - офіціантами,барменами.

У вільний від роботи час студенти відпочивали на території бази, де кожного дня проводились різні спортивно - розважальні програми, в яких також могли брати участь.

В останні роки професійне стажування набуває усе більшої популярності серед студентів факультету. Тому постійно ведеться робота щодо розширення баз практики та професійного стажування.

Кафедра технології і організації ресторанного господарства запрошує до співпраці керівників баз відпочинку, лікувально-оздоровчих та готельно-ресторанних комплексів.

Наші контакти: 
(05322)2-07-40 – деканат технологічного факультету
(05322)2-48-60 – кафедра технології і організації ресторанного господарства
0955069242- Кущ Лариса Іванівна – майстер виробничого навчання кафедри ТОРГ
0668491691- Даниленко Марія Іванівна – асистент кафедри ТОРГ
В останні роки основними базами стажування та практики студентів факультету харчових технологій готельно - ресторанного і туристичного бізнесу були наступні підприємства:

Лікувально-оздоровчий комплекс «Содружество» (Херсонська область, Скадовський район, смт. Лазурне)

ЛОК «Содружество» знаходиться на березі Чорного моря в смт. Лазурне, Херсонської області. На території бази розташовано 12 будинків з найкомфортнішими умовами для відпочинку, адміністрація, мед. корпус, сауна, а також 3 басейни, волейбольний майданчик, тенісний корт, більярд. ЛОК розрахований на перебування 150 відпочиваючих.

Студенти факультету проходили в лікувально-оздоровчому комплексі стажування протягом 3-х місяців. Вони займали посади адміністраторів, кухарів, барменів, помічників кухаря, кухонних робітників та покоївок.

За час стажування проявили себе як працелюбні, дисципліновані, ввічливі працівники, про що свідчать сертифікати, отримані ними по закінченню  контракту, та неодноразові похвальні відгуки керівництва бази. При виконанні своїх обов’язків студенти набули навичок приготування та подачі страв, отримали практичний досвід теоретичних основ організації роботи підприємства ресторанного господарства, навчилися спілкуванню з найвибагливішими відвідувачами, а приємний морський клімат, комфортні умови проживання, ввічливий персонал сприяли їх оздоровленню та надали можливість набути професійний досвід, отримати матеріальну винагороду за свою працю та оздоровити свій організм.

 

База відпочинку «Багіра» (Запорізька область, смт. Кирилівка)

База відпочинку «Багіра» - це комплекс готелів, які розташовані на березі найтеплішого – Азовського моря. На базі створені усі необхідні умови для культурного і змістовного відпочинку. До складу бази входять: ресторан на 1000 місць, кафе-бар, кальян-бар, більярд, сауна, дитячий та танцювальний майданчики та автостоянка.

Студенти факультету проходили стажування на базі відпочинку протягом 3 місяців на посадах кухарів, помічників кухарів, барменів, офіціантів. За час проходження стажування вони здобули досвід роботи у готельно-ресторанному комплексі, відпочили та завели нові знайомства. Оскільки ГРК «Баріга» постійно влаштовує шоу-програми, то студенти мали змогу познайомитись із зірками українського та російського шоу-бізнесу. У вихідні дні вони також мали можливість відпочивати на пляжі та відвідувати екскурсії.

 

 Дитячо-спортивний оздоровчий центр «Горизонт» (Полтавська область, Кременчуцький район, с. Запсілля)

ДСОЦ « Горизонт »- це невелике комунальне підприємство ,  створене з метою оздоровлення дітей. База практики лежить  на території лісової місцевості поблизу мальовничої річки Псьол, розмежована ярами та балками. ДСОЦ «Горизонт» розрахована приблизно на 350 чоловік, займає вигідне для відпочиваючих положення, поблизу житлового корпусу.

Студенти факультету проходили виробничу практику і професійне стажування на базі протягом трьох місяців та працювали  самостійно на робочих місцях, характер яких встановлюється програмою виробничої практики.

Студенти мали змогу працювати на виробництві, займаючи різні посади. В гарячому цеху працювали кухарями, в залах - офіціантами, також працювали в холодному, овочевому, та борошняному цехах. У вільний час від роботи студенти відпочивали на території бази, де кожного дня проводились різні спортивно - розважальні програми, в яких також могли брати  участь.

База відпочинку «Соснова поляна» (Полтавська область, Великобагачанський район)

База відпочинку «Соснова поляна» знаходиться у сосновому лісі села Остап`є Великобагачанського району – 70 км від Полтави. Влітку це дитячий табір, розрахований на 150 чоловік. На її території знаходиться біля 20 одноповехових будиночків, спортивні поля для футболу баскетболу та волейболу, настільний теніс, медпункт та адміністративне приміщення.

Студенти факультету проходили стажування на базі протягом  2 місяців на посадах старшого кухаря, кухарів, кухонних працівників.  За час проходження стажування студенти мали можливість спробувати працювати на різних виробничих процесах, тому здобули корисний досвід. У вихідні відпочивали на пляжі, ловили рибу, їздили з дітьми на екскурсії у Полтаву та Чутово, ходили на дискотеки.

Взагалі, практика проходила досить успішно. Студенти набули багато навичок у роботі з приладами механізації, навчилися готувати страви та напої у великих кількостях, завели багато нових корисних знайомств, та незалежно від роботи досить добре та весело відпочили та набралися нових сил перед навчальним роком.