Наука

Монографія про методологію моделювання інноваційних інтелектуальних систем прийняття рішень в економіці

У 2017 році під загальною редакцією директора Навчально-наукового інституту інноваційних технологій управління, чл.-кор. НАНУ, доктора економічних наук, професора Ю. Г. Лисенка була опублікована монографія його докторанта Мінца О. Ю. «Методологія моделювання інноваційних інтелектуальних систем прийняття рішень в економіці».

У монографії систематизовано та розширено теоретико-методологічні дослідження процесів синтезу інноваційних інтелектуальних систем прийняття рішень. Визначено методологічні підходи застосування методів інтелектуальних обчислень, зокрема нейронних мереж, генетичних алгоритмів, нечіткої логіки для моделювання систем прийняття рішень. Запропоновано моделі і методи вдосконалення процесів прийняття рішень у контексті забезпечення життєздатності та конкурентоспроможності суб’єктів національної економіки.

Для науковців, викладачів, аспірантів і студентів економічних спеціальностей вищих навчальних закладів, представників органів державного управління, керівників і менеджерів підприємств та організацій.