Контактна інформація:
вул. Коваля, 3, Полтава, 36014
 
Приймальня ректора:
Тел./Факс.: (0532) 50-91-70
 
Ректор:
Тел.: (0532) 56-13-48
 
Канцелярія:
Тел./Факс.: (0532) 50-02-22

Наука (ННІЛ)

Результати роботи секції «Лідерство та особистісний розвиток»

Участь ННІЛ в XLV Міжнародній наукові студентській конференції «Актуальні питання розвитку науки та забезпечення якості освіти у ХХІ столітті» 13-14 квітня 2022 року представлена 13 науковими доповідями студентів.

ННІЛ. Участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції

29.11.21 відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція з міжнародною участю «Психологічна підтримка літніх осіб в період карантину» за ініціативи Інституту педагогічної освіти і освіти дорослих імені Івана Зязюна НАПН України та Національного фонду досліджень України.

Продовжуємо удосконалювати процес підготовки магістрів освітньої програми «Педагогіка вищої школи»: лідерство і дидактика

11-12 листопада 2021 року гарант магістерської освітньої програми «Педагогіка вищої школи» (спеціальність 011 «Освітні, педагогічні науки»), професор кафедри педагогіки та суспільних наук, д. пед.н., доцент Нестуля С.І., член проєктної групи, доцент кафедри педагогіки та суспільних наук, д.пед.н. Кононец Н.В. взяли участь у Х міжнародній науково-практичній конференції «SCIENTIFIC RESEARCH IN XXI CENTURY» (Ottawa, Canada).

Міжнародна науково-практичніа конференція: "Экономическое развитие и исследования" 

Вдячність організаторам  спорідненого ЗВО Республіки Молдова за можливість участі в Міжнародній науково-практичній конференції: "Экономическое развитие и исследования" (18-19 марта 2021 г.). 

В роботі конференції «Лідери XXI століття. Формування особистості харизматичного лідера на основі гуманітарних технологій для управління соціальними системами» взяли участь ректор ПУЕТ Олексій Нестуля та директорка Інституту лідерства Світлана Нестуля

29 жовтня 2020 року у Національному технічному університеті «Харківський політехнічний інститут» розпочала роботу IV Міжнародна науково-практична конференція «Лідери XXI століття. Формування особистості харизматичного лідера на основі гуманітарних технологій для управління соціальними системами». Співорганізаторами конференції виступили Інститути Національної Академії педагогічних наук (педагогічної освіти і освіти дорослих, інформаційних технологій і засобів навчання, проблем виховання, вищої освіти), заклади вищої освіти Латвії, Румунії, Білорусі, Фінляндії. В роботі конференції взяли участь понад 250 учених із семи країн. З доповіддю «Послідовники харизматичного лідера» на конференції виступив ректор ПУЕТ, професор Олексій Нестуля. Директорка Інституту лідерства нашого університету доктор педагогічних наук Світлана Нестуля представила доповідь «Дидактичні принципи формування лідерів на прикладі реалізації університетом проєкт «Полтавська обласна школа лідерів учнівського самоврядування».

Презентація унікальної книги - «Основи лідерства. Наукові концепції»

В рамках відзначення Дня місцевого самоврядування, 7 грудня 2016 року у Полтавському університеті економіки і торгівлі спільно з Полтавською міською радою  відбулася презентація унікальної книги - «Основи лідерства. Наукові концепції» О.О. Нестулі і С.І. Нестулі.

Міжнародна науково-практична конференція «Лідери ХХІ століття»

21 – 22 вересня 2017 року в НТУ «ХПІ» відбулася Міжнародна науково-практична конференція «Лідери ХХІ століття». Формування особистості харизматичного лідера на основі гуманітарних технологій». Захід об’єднав науковців з України, Естонії, Румунії, Словаччини, Білорусі, Австрії, Латвії, Молдови та інших країн. Це провідні спеціалісти в галузі психології, соціології, філософії, педагогіки, економіки, менеджменту та технічної сфери.

ПУЕТ ЯК УНІВЕРСИТЕТ ЛІДЕРСЬКОГО ТИПУ: ОБГОВОРЕННЯ СТРАТЕГІЙ СТАНОВЛЕННЯ

Лідерство як принципово нова, соціально орієнтована парадигма організації навчального, наукового та виховного процесу вже не перший рік реалізується в Полтавському університеті економіки і торгівлі. Такий підхід дозволяє створити унікальне середовище для професійного, особистісного та компетентнісного розвитку студентів та викладачів.

ЗВІТ  директора Навчально-наукового інституту лідерства  С. І. Нестулі  вченій раді університету про участь у  проекті «Інноваційний університет і лідерство» 

З 05.11.18 по 30.11.18  група українських науково-педагогічних працівників  брала участь у проекті «Інноваційний університет і лідерство. Фаза IV: комунікаційні стратегії та відносини університет – школа».

Вебінар «Інформаційна прозорість та відкритість закладів освіти Полтавщини»

Захід відкрив Голова Державна служба якості освіти України Руслан Гурак: «Вивчення інформаційної прозорості та відкритості шкіл стало логічним продовженням опитування щодо організації дистанційного навчання учнів. Адже вебсайт є тією платформою, за допомогою якої заклад освіти може зробити освітній процес ще більш прозорим та доступним в умовах карантинних обмежень. Тому необхідно популяризувати досвід тих шкіл, які змогли стати максимально відкритими перед батьками, учнями та громадою».