Головна / Наука / Науково-дослідний центр «Незалежна експертиза»

Науково-дослідний центр «Незалежна експертиза»

Начальник НДЦ «Незалежна експертиза» –

Наталія Володимирівна Омельченко к.т.н., професор.

Головним фактором підвищення конкурентоспроможності освітніх послуг вищого навчального закладу є органічне поєднання теоретичної підготовки фахівців із застосуванням отриманих знань на практиці. Саме для забезпечення цього напрямку освітньої діяльності ПУЕТ функціонує науково-дослідний центр (НДЦ) «Незалежна експертиза» кафедри експертизи та митної справи, в рамках наукових досліджень якого виконуються госпдоговірні теми з експертизи ПУЕТ.

ПРИНЦИПИ ДІЯЛЬНОСТІ НДЦ «НЕЗАЛЕЖНА ЕКСПЕРТИЗА»:

• об’єднання в єдину систему інтелектуального потенціалу, інформаційних і матеріально-технічних;
  • спрямування акценту на поєднання теоретичної та практичної підготовки фахівців;
  • створення умов для розвитку дослідницьких здібностей обдарованої молоді (бакалаврів, спеціалістів, магістрів, здобувачів, аспірантів);
  • розширення співробітництва та забезпечення взаємовигідних відносин з партнерами університету;
  • орієнтація на задоволення потреб замовників, споживачів, суспільства в цілому;
  • залучення до роботи в НДЦ «Незалежна експертиза» всього інтелектуального потенціалу університету;
  • запровадження інноваційних інформаційних технологій навчання та досліджень.

МЕТА ТА ЗАВДАННЯ

• створення умов для підготовки висококваліфікованих конкурентоспроможних фахівців на ринку праці;
  • максимальне наближення теоретичної підготовки до практичної діяльності фахівців;
  • забезпечення належного рівня науково-дослідної роботи на товарознавчо-комерційному факультеті;
  • створення умов для проведення експериментальних досліджень магістрами, здобувачами, аспірантами.

ЕКСПЕРТИЗА ТОВАРІВ

Наші експерти допоможуть Вам розібратися: хто винен у тому, що придбаний Вами товар несправний, послуги виявилися неякісними, чи такими, що не відповідають заявленим у рекламі чи договорі і що робити у такій ситуації.
Якщо у Вас виникли будь-які питання відносно Ваших прав споживачів, Вам потрібна експертиза товару або послуги – обов’язково напишіть, зателефонуйте нашим експертам чи задайте питання Експерту безпосередньо з сайту.

НАПРЯМКИ РОБОТИ НДЦ «НЕЗАЛЕЖНА ЕКСПЕРТИЗА»

ПРАКТИЧНА ПІДГОТОВКА НАУКОВА РОБОТА
ЕКСПЕРТИЗА МЕДІА-КОНСУЛЬТАЦІЙНИЙ ВІДДІЛ

ПАРТНЕРСТВО

ПІСЛЯДИПЛОМНА ОСВІТА

Підвищення кваліфікації фахівців шляхом навчання на:

• курсах з експертизи;
  • майстер-класах провідних фахівців;
  • курсах з правової підготовки, як складової підготовки експертів.

КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ

Начальник НДЦ «Незалежна експертиза» – Наталія Володимирівна Омельченко к.т.н., професор, завідувач кафедри експертизи та митної справи ПУЕТ (http://www.ems.uccu.org.ua).

+38(067) 978-21-81

+38(099) 930-70-97

natomen@gmail.com

Завідуюча ВЛ «ТЕСТ» – Наталія В’ячеславівна Лисенко, магістр з товарознавства та експертизи в митній справі, к.т.н.

+38(097) 279-64-25

+38(099) 720-48-83

Контактні телефони працюють з 9:00 до 17:00, окрім вихідних.

НДЦ «Незалежна експертиза» знаходиться в ауд. 534 Полтавського університету економіки і торгівлі, за адресою: вул. Коваля, 3, м. Полтава, 336014. Зупинка «Університет».