Факультети та інститути
Головна / Факультети та інститути / Факультет харчових технологій, готельно-ресторанного і туристичного бізнесу / Новини факультету ХТГРТБ / Науково-методологічний семінар, присвячений міжнародному року сталого розвитку туризму
Контактна інформація:
вул. Коваля, 3, Полтава, 36014

Приймальня ректора:
Тел./Факс.: (0532) 50-91-70

Ректор:
Тел.: (0532) 56-13-48

Канцелярія:
Тел./Факс.: (0532) 50-02-22

31 січня 2017 року  в університеті відбувся  науково-методологічний семінар, присвячений міжнародному року сталого розвитку туризму (у відповідності з рішенням ООН в 2016 році). В роботі семінару взяли участь: проректор з науково-педагогічної роботи ПУЕТ Манжура О.В., професор кафедри туристичного та готельного бізнесу Шуканов П.В.,  директора,   заступники з виховної роботи та вчителі загальноосвітніх шкіл Полтавської області. Захід був присвячений актуальним питанням взаємодії шкільної та  вищої освіти на основі стимулювання туристичної діяльності у відповідності з планом ПУЕТ  щодо реалізації рішення Колегії МОНУ  «Про екологізацію вищої освіти України з метою підготовки фахівців для сталого розвитку».