Університет
Головна / Університет / Організаційна структура / Інші підрозділи / Навчально-науковий інститут соціально-трудових відносин
Контактна інформація:
вул. Коваля, 3, Полтава, 36014

Приймальня ректора:
Тел./Факс.: (0532) 50-91-70

Ректор:
Тел.: (0532) 56-13-48

Канцелярія:
Тел./Факс.: (0532) 50-02-22

Навчально-науковий інститут соціально-трудових відносин

36014, вул. Коваля, 3, м. Полтава, Україна. № кабінету: 538 а

Телефон: +380505310086

КОСТИШИНА ТЕТЯНА АДАМІВНА

доктор економічних наук, професор, завідувач кафедри, голова Спеціалізованої вченої ради  К 44.877.03

Пріоритетні наукові інтереси: мотивація персоналу, оплата праці, кадрова політика, управління персоналом, якість трудового життя.

Загальна кількість наукових і науково-методичних праць: понад 170, є автором 11 наукових монографій.

Бере активну участь у міжнародних і всеукраїнських науково-практичних і науково-методичних конференціях, наукових семінарах, засіданнях круглих столів.

Очолює оргкомітет Міжнародних науково-практичних конференцій "Управління персоналом у ХХІ столітті: кадрова політика, мотивація, оплата праці", що щорічно традиційно проводяться кафедрою управління персоналом, економіки праці та економічної теорії ВНЗ Укоопспілки "Полтавський університет економіки і торгівлі".

Здійснює наукове керівництво підготовкою кандидатських дисертацій аспірантів і здобувачів кафедри. Підготовлено одинадцять кандидатів економічних наук.

Автор тренінгів та майстер-класів для різних категорій осіб, зацікавлених в ефективному управлінні командами, прийняттті ефективних управлінських рішень, формуванні ефективної діяльності в умовах змін.

Міжнародні стажування:

• 2017 р.  - програма міжнародної кредитної мобільності Erasmus +, Утенівська колегія/ утенівський університет прикладних наук, Литва, сертифікат
  • 2018 р. - програма підготовки науково-педагогічних працівників, за співпраці University of Malaga (Spain), the University of Santiago de Compostela (Spain), Isma University (Latvia), Poltava University of Economics and Trade (Ukraine), Рига, Латвія, (21.09.2018 р., 108 год), сертифікат.

Викладає дисципліни: Управління персоналом, Соціально-економічний розвиток, Управління командами, Маніпуляційна стійкість в ділових комунікаціях.

Науковий профіль:

SCOPUS