Контактна інформація:
вул. Коваля, 3, Полтава, 36014
 
Приймальня ректора:
Тел./Факс.: (0532) 50-91-70
 
Ректор:
Тел.: (0532) 56-13-48
 
Канцелярія:
Тел./Факс.: (0532) 50-02-22

Керівні органи університету

Нестуля Олексій Олексійович

Ректор, доктор історичних наук, професор

 

 

 

 

Контактна інформація:
Кабінет 300
Ректор:
Тел.: (0532) 56-13-48

E-mail: rector.puet@gmail.com
rector@puet.edu.ua
anestulya@gmail.com

Приймальня ректора:
Тел./Факс.: (0532) 50-91-70

Науковий профіль :

Google Академія

ORCID ID

SCOPUS 

Research Gate

 

Ректор університету, доктор історичних наук, професор

• заслужений працівник освіти України
• доктор історичних наук
• член Ради Центральної спілки споживчих товариств України
• професор
• академік Української академії історичних наук
• член правління Всеукраїнської спілки краєзнавців
• член Президії Науково-методичної комісії з торгівлі Міністерства освіти і науки України:
• голова ради ректорів та директорів ВНЗ споживчої кооперації України
• голова Полтавського навчального комплексу «Освіта»
• голова громадської ради при Головному управлінні Міндоходів у Полтавській області
• очолює наукову школу університету з дослідження пам’яток та культурних цінностей України

Указом Президента України № 1121/2008 «Про присудження Державних премій України в галузі науки і техніки 2008 року» за роботу «Система управління фінансами в галузі освіти і науки» ректора університету проф. О.О. Нестулю визнано лауреатом Державної премії – за впровадження інноваційних технологій у галузі менеджменту й управління навчальними процесами у вищих навчальних закладах країни.
Нагороджений: у 2007 році Орденом «За заслуги» ІІІ ступеню, у 2011 році Орденом «За заслуги» ІІ ступеню.

Має близько 200 опублікованих наукових праць, з них 9 монографій. Як науковий керівник підготував 10 кандидатів наук, двох докторів наук. Є головним редактором Наукового вісника Полтавського університету економіки і торгівлі, членом редакційних колегій наукових журналів “Археологічний літопис Лівобережної України”, “Історична пам'ять”.

Народився 25 березня 1957 року. В 1978 році закінчив Полтавський державний педагогічний інститут ім. В.Г. Короленка, за спеціальністю – історик. Працював протягом 15 років в ПДПІ, навчався в аспірантурі та докторантурі, в 1997-1999, 2003 роках – заступник голови Полтавської обласної державної адміністрації, з 2000 року – завідувач кафедри філософії та політології, з 2003 – ректор Полтавського університету споживчої кооперації України, який з квітня 2010 року набув назву ВНЗ Укоопспілки "Полтавський університет економіки і торгівлі" (ПУЕТ).

Вибір професії - один із найважливіших кроків у житті та творенні власної долі кожної людини. А тому здійснювати його потрібно досить виважено. І якщо перед Вами постали саме ці доленосні проблеми – “Ким стати?” та “Куди піти вчитися?”; - ми, спираючись на досвід фахової підготовки понад 50 тис. випускників Полтавського університету економіки і торгівлі, допоможемо Вам у цьому.

За допомогою інформації, розміщеної на сайті університету, Ви дізнаєтесь про багатогранну освітню діяльність нашого навчального закладу, співставите власні наміри, інтелект та вподобання щодо відповідності нашого університету Вашим уявленням та мріям про життєвий вибір. Думаємо, що Ви зробите правильний вибір, коли оберете для вирішення доленосних для себе проблем саме наш університет. Запевняємо, що зможемо надати Вам одну з найкращих наукових та професійних програм щодо гідного вступу в життя.

На цьому сайті Ви знайдете інформацію про Вищий навчальний заклад Укоопспілки "Полтавський університет економіки і торгівлі", його інститути, факультети, кафедри, спеціальності, технології навчання та умови прийому, про розвиток творчих талантів та дозвілля студентів університету, студентську наукову роботу, отримання наукових ступенів кандидата і доктора наук та другої вищої освіти.