Ректор університету
Контактна інформація:
вул. Коваля, 3, Полтава, 36014
 
Приймальня ректора:
Тел./Факс.: (0532) 50-91-70
 
Ректор:
Тел.: (0532) 56-13-48
 
Канцелярія:
Тел./Факс.: (0532) 50-02-22

Ректор університету


Нестуля Олексій Олексійович
Нестуля Олексій Олексійович

Шановні студенти вітаю вас із Днем студента !

Щиро й сердечно вітаю вас, молодих, енергійних, сповнених свіжих мрій та надій, із Днем студента – святом, що для кожного з нас є щасливою сходинкою до вершин знань і самоствердження!

Студентський вік – важливий етап розвитку особистості. У цей період відбувається становлення фахівця, формування світогляду, ідеалів, переконань.

Цей час – особливий, найбільш вирішальний, красивий і неповторний.

Це свято має особливе значення, адже об’єднує молодь усього світу. Наше майбутнє залежить саме від вас, сповнених надіями, оптимізмом та енергією людей. Студенство завжди було й залишається найбільш волелюбною частиною нашого суспільства, ваша думка завжди має значення. Я дуже щасливий, що маю змогу працювати серед молоді.

Переконаний, що студентство Полтавського університету економіки і торгівлі за роки навчання використає весь потужний науковий потенціал для здобуття знань і духовного зростання. В університеті ви можете взяти участь у справжній науковій діяльності, роботі поетичних, літературних, творчих об’єднань, а також різноманітних студій, театрів та гуртків художньої самодіяльності.

Ми хочемо бачити вас активними учасниками та творцями майбутнього нашої держави, палкими патріотами свого народу.

Нехай  у ваших серцях завжди буде місце для теплих спогадів про студентські роки, проведені у стінах нашого університету. Бажаю вам успіхів у навчанні, гарних оцінок, нових спортивних та наукових звершень, енергійного творчого життя, здоров’я, радості, щасливої студентської юності, вірних друзів, гарної долі!

 

17 Листопад 2020

З 59-ю річницею вітає ректор Полтавського університету економіки і торгівлі

10 Жовтень 2020

Привітання до Дня міста Полтави

Кожне місто має особливий колорит і шарм, віковічну історію та свої традиції. Свято Дня міста об’єднує всіх, незалежно від віку та професії, усіх, хто тут народився і виріс, хто приїхав колись, щоб залишитися назавжди.

Нині Полтава розвивається, змінюється її обличчя, стає комфортнішим проживання, зростає економічний та культурний потенціал. І все це завдяки її мешканцям, їхній щирості, працездатності, оптимізму та наполегливості.

Шановні друзі, студенти, колеги, одномістяни! Вітаючи вас із Днем міста Полтави, хотів би побажати вам щиро, від усього серця, міцного здоров’я, натхнення, родинного затишку та успіхів у всіх починаннях. Хай мир, добробут, суспільна злагода, взаємна повага та довіра панують у нашому місті.

Нехай це свято буде радісним, світлим і запам’ятається вам назавжди!

Із Днем народження, рідна Полтаво!

23 Вересень 2020

Шановні учні, студенти, батьки, колеги!

Звертаючись до вас із нагоди Дня знань, хотів би побажати, насамперед, міцного здоров’я, спілкування в режимі offline, добрих намірів і грандіозних планів, мрій та умов для їх реалізації. 

Нехай новий навчальний  рік принесе всім нам радість від живого творчого спілкування, продуктивного діалогу між учнями, студентами й наставниками! 

Взаємопорозуміння нам усім і так необхідної взаємопідтримки, усвідомлення того, що лише спільними зусиллями всієї численної родини ПУЕТ ми зможемо досягти омріяних кожним із вас мрій.

Успіхів вам у цій наполегливій і такій потрібній для нашої держави роботі!

З повагою ректор ПУЕТ О. Нестуля

 

01 Вересень 2020

Шановні колеги! Високодостойна університетська наукова спільното!

16 травня разом з усією Україною ми відзначаємо одне з молодих  професійних свят – День науки. Дата пречудово відповідає його суті: весна асоціюється з народженням нових ідей, початком шляхів до освоєння незвіданого. «Зупинися, мите, ти прекрасна!», – нагадуємо собі цей Фаустів вигук, сповнені спраги пізнання, віри в можливість і доцільність оновлення світу і людини завдяки науці.

Це наше свято, бо цього дня вшановуємо міцні наукові традиції та сміливі інновації, вкотре наголошуємо на досягненнях учених – маститих, знаних, досвідчених, якими пишаємося, і зовсім юних, на котрих покладаємо великі сподівання.

У реаліях сьогодення і перспективах майбутнього університетська наука стає важливим чинником формування інтелектуального набутку нації, складником культурного, економічного, соціального розвитку держави. І в тому набутку – наш істотний внесок. Уже традиційні і щойно започатковані наукові конференції, ґрунтовні монографії, фахові журнали, збірники наукових праць, сотні статей і тез в авторитетних вітчизняних і зарубіжних виданнях, патенти на винаходи, виконані науково-дослідні теми, упроваджені у виробництво результати роботи науково-дослідних лабораторій і науково-технічних центрів, розмаїття заходів з популяризації науки сприяють зміцненню репутації Полтавського університету економіки і торгівлі як осередку неперервного наукового пошуку, потужного інноваційного центру, сприятливого середовища для реалізації творчого потенціалу талановитих, креативних, працелюбних і відповідальних за плоди тієї улюбленої – сродної – праці людей.

Важливо, що виклики цьогорічної весни не пригальмували нашу наукову діяльність. Завдяки апробованим в освітньому процесі інформаційним технологіям науково-практичні конференції, семінари, круглі столи відбулися в режимі онлайн, а їхні результати вже вийшли друком чи готуються днями побачити світ. Студенти університету вкотре стали переможцями і призерами конкурсів студентських наукових робіт. Мовимо нині не про абстрактну науку для науки, а про науку для людини. Наприклад, спроєктовані науково-технічним центром ультрафіолетові опромінювачі для бактерицидного знезараження води, повітря, поверхонь уже служать споживачам. А скільки ще ідей та проєктів наших учених чекають на своє втілення!

Тож через терни – до зірок!

Шановні колеги! Щиро вітаю вас із Днем науки, бажаю доброго здоров’я, творчого натхнення і наснаги, невтоленної жаги до пошуку незнаного й нового!

 

З повагою

Ректор,

доктор історичних наук, професор                Олексій Нестуля

16 Травень 2020

Дорогі викладачі, співробітники та студенти!

Прийміть найщиріші вітання зі світлим Воскресінням Христовим!

Це свято спонукає кожного з нас ще раз замислитися над вічними цінностями християнської моралі, дає нам добру нагоду наповнити свої серця любов’ю й добротою, зміцнює кожного з нас духовно.

В умовах сьогодення весь світ цього року змінює традиції святкування Великодня.  Нині важливо пам’ятати про власне здоров’я та рідних, а головне -  залишатися вдома. Проведіть це свято в сімейному колі з найріднішими людьми поруч. Приготуйте смачну паску за сімейним рецептом та насолодіться теплою й затишною домашньою атмосферою! Свято Великодня нагадує нам про те, що кожна людина народжується для добрих справ і творіння.

У день найсвітлішого православного свята хочу побажати вам миру, спокою й благополуччя. Нехай Великодні свята принесуть у ваші домівки достаток, щастя і міцне здоров’я, наповнять серця добром та милосердям.

У торжестві Великоднього вітання «Христос Воскрес!» бажаю, щоб ваше життя було   чистим,  як  Святий  Благодатний  вогонь,   щедрим, як запашна Великодня паска,   яскравим, як колоритна українська писанка.

Миру вам, любові й надії в цей радісний день!

Великих і щасливих вам Великодніх свят! Христос Воскрес!

 

17 Квітень 2020

МИЛІ ТА ЧАРІВНІ НАШІ ЖІНКИ! ПРИЙМІТЬ НАЙЩИРІШІ ВІТАННЯ ЗІ СВЯТОМ НІЖНОСТІ ТА КРАСИ – МІЖНАРОДНИМ ЖІНОЧИМ ДНЕМ!

Дорогі, любі наші жінки! Від імені всіх чоловіків ПУЕТ та від себе особисто вітаю вас із весняним святом – Міжнародним жіночим днем 8 березня!

Цей день несе у світ ніжність і красу. Адже все найдорожче, що є в нашому житті – щастя, радість, надія, кохання, пов’язане із жінкою. Без вас, дорогі жінки, не було б стільки світла, любові й тепла. Ви наповнюєте будні яскравими фарбами, спонукаєте до шляхетних вчинків і добрих справ. 

У  цей святковий день хочу побажати всім жінкам  міцного здоров’я, невичерпної творчої енергії, добра й упевненості у своїх силах, розуміння, кохання та вірності ваших близьких. Будьте красиві, щасливі, даруйте усмішки, радійте й отримуйте чудові враження.

Нехай у цей березневий день посміхаються всі навколо, нехай всі дивляться на вас із захопленням і, яка не була б за вікном погода, хай у вашому серці буде світло та ясно від уваги й любові друзів, рідних і коханих. Відчуйте у свято 8 березня себе королевою і залишайтесь нею назавжди!

 

Зі святом!

05 Березень 2020

ДОРОГІ ВИКЛАДАЧІ, СПІВРОБІТНИКИ ТА СТУДЕНТИ!

Дозвольте від щирого серця привітати вас із Новим роком та Різдвом Христовим!

Новий рік – це завжди старт. Початок чогось непередбачуваного та незвіданого.

Бажаю залишити у старому році все, що вас обтяжує й непокоїть. А в новий взяти тільки ті емоції, що приносять справжнє щастя. Збережіть у душі любов, дитячу безпосередність, віру в щасливе майбутнє, атмосферу затишку та дружелюбності.

Нехай із вами завжди перебуває впевненість у власних силах, і успіх супроводжує в повсякденних справах! Нехай серця наповнюються щастям, у душі завжди горить вогонь любові, а в хаті панують затишок, мир, спокій та достаток.

Загадуйте швидше ваші бажання, адже в таку чудову пору вони просто зобов’язані здійснитися!

Щиро ваш Олексій Нестуля

 

З Новим 2020 роком! З Різдвом Христовим!

 

28 Грудень 2019

ШАНОВНІ ВИКЛАДАЧІ, СПІВРОБІТНИКИ ТА СТУДЕНТИ!

Прийміть найщиріші вітання із Днем святого Миколая!

Це одне з найочікуваніших свят і дітлахів, і дорослих, яке зароджує в наших серцях дух зимової казки, а домівки наповнює світлом і добрими сподіваннями!

Святий Миколай, якого здавна шанували українці, прославився своєю добротою і готовністю допомогти кожному, хто цього потребує. Саме до нього зверталися в молитвах для здійснення своєї найзаповітнішої мрії.

У День святого Миколая від чистого серця бажаю радості й добрих посмішок близьких, світлої надії душі та вірної удачі, казкових чудес і чарівних моментів! Нехай святий Миколай оберігає вас від бід та напастей, будьте завжди здорові, успішні й щасливі!

Щиро ваш Олексій Нестуля

19 Грудень 2019

Сердечно вітаю вас із нашим спільним святом – Днем Університету!

Шановні викладачі, співробітники та студенти Вищого навчального закладу Укоопспілки «Полтавський університет економіки і торгівлі»! Щиро вітаю вас із 58-ю річницею освітньої діяльності! Ми – велика дружна родина, яка любить свій університет, удосконалюючи його, завдяки чому він стає кращим в Україні.

 Роки існування ПУЕТ  були насичені знаковими подіями, здобутками, досягненнями. Наполеглива та самовіддана робота науково-педагогічного колективу,  постійний науковий і творчий пошук студентами, загальнонаціональне визнання успіхів десятків тисяч наших випускників – основні критерії ефективної освітньої діяльності ПУЕТ.

Колектив університету працює над розвитком потенціалу нашої держави, готує висококваліфіковані кадри,  що відповідають викликам часу, вимогам роботодавців та сподіванням студентів. Саме це робить нас унікальними й дає повне право називати себе лідером сучасної освіти в Україні. Переконаний, що ви й надалі будете зберігати та примножувати традиції нашої Альма-матер!

Нехай кожен день, проведений в улюбленому університеті, наповнює душі втіхою й натхненням, нехай завжди у вас будуть сили та впевненість для підкорення поставлених вершин, а ваша відданість і професіоналізм принесуть вагомі здобутки!

 Від щирого серця бажаю Полтавському університету економіки і торгівлі процвітання, успіхів у починаннях, примноження славних традицій, гідно тримати високу планку освітніх стандартів! Студентам, науково-педагогічному складу, співробітникам, ветеранам – міцного здоров’я, взаєморозуміння, злагоди та нових творчих звершень на благо України!

Щиро ваш Олексій Нестуля

 

11 Жовтень 2019