Ректор університету

Ректор університету


Нестуля Олексій Олексійович
Нестуля Олексій Олексійович

ВИСОКОПОВАЖНІ СТУДЕНТИ, ВИКЛАДАЧІ, СПІВРОБІТНИКИ І ПРИХИЛЬНИКИ ПУЕТ

Щиро вітаю вас із Днем знань і початком нового навчального року!

«Серце тоді насичується, коли воно освічується», – казав наш великий любомудр Сковорода. Правду казав, адже знання – це свобода мислення й діяння, бо освічена людина не піддається маніпулюванню; це майстерність володіння найпотужнішою зброєю, бо освічена людина здатна вщент розбити брехню чи розвінчати міф; це упевненість у майбутньому, бо освічена людина знає, як змінити світ на краще.

Дорогі студенти! Ми пишаємося вами, як найдорожчим скарбом, цінуючи ваш молодечий запал, творчу обдарованість, амбітність, індивідуальність та ініціативність. В університету тривала історія, але саме ви визначаєте його обличчя, характер, дух, потенціал і поступ. Нехай успіхи племені молодого в опануванні професійних знань, сміливість у досягненні накреслених цілей підтверджують правильність обраного шляху й перспективність багаторічної діяльності вишу.

Високодостойні викладачі! Вам властиві високий професіоналізм, любов і відповідальне служіння справі, котра стала життєвим сенсом, «сродністю». Тож хай ваші наукові осягнення і дослідницька вибагливість, педагогічний досвід та добрий приклад сприяють вихованню фахівців найвищої проби та істинних співгромадян.

Люба ПУЕТівська родино! Хай новий навчальний рік відкриє перед молоддю нові обрії пізнання себе і світу, викладачів і співробітників надихне успіхами студентів, а батьків – гордістю за своїх дітей. Бажаю кожному з вас щастя, здоров’я, відчуття повноти й радості життя, жаги пізнання й відкриття незвіданого, сімейного тепла і взаєморозуміння, кохання, яке вивищує над земним, буденним, щирої й діяльної підтримки друзів, колег, однодумців. Бажаю миру і згоди країні, в якій живемо, яку любимо, яку, за Шевченковим заповітом, творимо разом роботящими руками й роботящими умами. Хай світло науки і знання просвітить кожне серце і засяє над рідною Україною!

 

З повагою –

ректор Полтавського університету

економіки і торгівлі                                                    Олексій Нестуля

01 Вересень 2017

ШАНОВНІ ВИКЛАДАЧІ, СПІВРОБІТНИКИ, СТУДЕНТИ, ДІЛОВІ ПАРТНЕРИ, ПРИХИЛЬНИКИ ТА ВІДДАНІ ДРУЗІ!

Щиро вітаю вас із 56-ю річницею від Дня заснування Полтавського університету економіки і торгівлі!

Рік пройдешній, як і всі попередні, видався для нас складним і неповторним. У ньому ми багато чого пізнали, набули досвіду та отримали нагороди. Цей рік надихнув нас на нові мрії, плани, програми, дії. Ми училися, досліджували, працювали, здобували визнання, виборювали перемоги у сфері науки, освіти, спорту та культури. До нас приїздили відомі особистості, телеканали, видатні випускники. Цей рік став плідним на події – добрі й перспективні.

Усі ми розуміємо, що в ці складні економічні, соціально-культурні й політико-правові часи для громадянського суспільства нашої країни зростає інтерес із боку держави та бізнесу до нової хвилі сучасних висококваліфікованих фахівців, здатних вирішувати проблеми сьогодення, а саме: забезпечення інфраструктури товарного ринку країни, упровадження новітніх технологій у сферу торгівлі й виробництва. Беззаперечно, у країні зростає потреба на спеціалістів із певним досвідом роботи, комунікативними навичками та лідерськими якостями.

Усвідомлюючи повною мірою ту роль, яку відіграє наш університет у суспільному житті, вивчаючи досвід  діяльності університетів інших країн, ми дотримуємося гасла «Університет для студентів!». Практична реалізація його – складне, водночас почесне завдання, бо саме так можна підготувати фахівців майбутнього, успішних і цікавих особистостей. Адже ще Джон Хіббен, президент Прінстонського університету, педагог та філософ стверджував: «Освіта – це вміння правильно діяти в будь-яких життєвих ситуаціях». Саме тому останніми роками спільними зусиллями професорсько-викладацького складу нашого вишу й ділових партнерів активно впроваджується в освітній процес філософія практико-орієнтованого навчання, де кожен студент Полтавського університету економіки і торгівлі, починаючи з 1 курсу, навчаючись за сучасними технологіями, має можливість пройти цікаву практику або закордонне стажування, розширити свій світогляд, набути комунікативних навичок, стати фінансово незалежним.

Тож професіоналізм і сумлінна праця викладачів університету, наполегливе та творче навчання студентів дозволяє нам сподіватися на щасливе майбутнє.

Ми пишаємося тим, що спільними зусиллями ПУЕТ став для наших студентів центром життя. 


Дозвольте привітати нас усіх із Днем УНІВЕРСИТЕТУ! Побажати миру, злагоди, міцного здоров'я, енергії, натхнення, великих творчих здобутків, любові та добробуту. 

  Щиро ваш Олексій Нестуля 

20 Травень 2017

Шановні студенти та співробітники!

З нагоди великого свята Воскресіння Христового прийміть найкращі вітання і побажання Божого благословення, здоров'я і добробуту!

Сердечно бажаю, щоб переможний дух надії, радості, всепрощення і надалі супроводжували нас, давав сили, енергії, наснагу для добрих і корисних справ на добробут і процвітання нашої рідної України.

Нехай радісні Пасхальні дні покладуть благодатні початки нових перемог і звершень на Вашому життєвому шляху.

Христос воскрес!

14 Квітень 2017

Привітання з 8 Березня

08 Березень 2017

Дорогі жінки!

Від щирого серця вітаю Вас із прекрасним весняним святом - 8 березня!

Усе найсвітліше, що є в нашому житті, пов’язано з Жінкою - берегинею людського роду.

Низький Вам уклін за Вашу відданість, відповідальність, сумлінність!

Упевнений, що й надалі ми разом успішно долатимемо нові сходинки розвитку Університету.

Бажаю Вам, дорогі колеги, щастя в житті, родинного затишку та любові!

 

З повагою ректор ПУЕТ                    О. О. Нестуля

07 Березень 2017

Дорогі наші студенти!

Щиросердно вітаю вас, молодих, енергійних, сповнених свіжих мрій і надій, із Днем студента – святом, що для кожного з нас є щасливою сходинкою до вершин знань й самоствердження! Студентські роки – час сміливих ідей і надій. У вас є прекрасна мета – присвятити своє життя обраній професії! Цей час – особливий, найбільш вирішальний, красивий і неповторний. Нехай ці роки стануть для Вас стартовим майданчиком у професійній кар’єрі та громадянському становленні. Бажаю вам енергійного творчого життя, здоров’я, радості, щасливої студентської юності, вірних друзів, гарної долі! Нехай щастить вам на всіх життєвих дорогах!

Ректор ПУЕТ                               О.О.Нестуля

25 Січень 2017

Новорічне привітання ректора ПУЕТ Олексія Олексійовича Нестулі

27 Грудень 2016

Шановні колеги, студенти та співробітники!

Щиро вітаю вас із Днем Збройних сил України! Незважаючи на досить невелику офіційну історію українського війська, справжній вік Української армії сягає кількох століть, а її бойові традиції формувалися у важких кривавих війнах і конфліктах від Київської Русі до Великої Вітчизняної війни.

І сьогодні солдати й офіцери Збройних сил України гідно продовжують традиції своїх дідів і батьків. Не всі нині, на превеликий жаль, розуміють значення власної армії, призначення якої – захищати суверенітет і незалежність держави. Армія – це один з основних елементів стабільного та впевненого розвитку Української держави.

Щиро вітаємо всіх із Днем Збройних сил України та бажаємо незламної волі в подоланні труднощів буття, надійного родинного тилу, богатирського здоров’я та звершення всіх ваших мрій і побажань.

 

З повагою ректор                                О. О. Нестуля

05 Грудень 2016

Дорогі наші студенти!

Щиросердно вітаю вас, молодих, енергійних, сповнених свіжих мрій і надій, із Днем студента – святом, що для кожного з нас є щасливою сходинкою до вершин знань й самоствердження!

Студентські роки – час сміливих ідей і надій. У вас є прекрасна мета – присвятити своє життя обраній професії! Цей час – особливий, найбільш вирішальний, красивий і неповторний.

Переконаний, що студентство Полтавського університету економіки і торгівлі за роки навчання використає весь потужний науковий, творчий потенціал для здобуття знань і духовного зростання. 

Нехай ці роки стануть для Вас стартовим майданчиком у професійній кар’єрі та громадянському становленні.

Науково-педагогічний колектив університету бачить вас активними учасниками та творцями майбутнього нашої держави, палкими патріотами свого народу.

Бажаю вам енергійного творчого життя, здоров’я, радості, щасливої студентської юності, вірних друзів, гарної долі!

Нехай щастить вам на всіх життєвих дорогах!

 
Ректор ПУЕТ            О.О. Нестуля
17 Листопад 2016

Шановні колеги! Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята – Дня працівників освіти!

Ви вносите визначальний вклад у розвиток України, формуєте нове покоління її громадян, передаючи кожній молодій людині неоціненний скарб високої освіченості, багатої духовності та прагнення змінювати на краще своє життя і долю своєї країни.

Висловлюю щиру вдячність за творчу, самовіддану та подвижницьку працю, відповідальне ставлення до свого покликання, педагогічну майстерність і безкорисливе добро, які повсякчас Ви даруєте своїм вихованцям.
Переконаний, що спільними зусиллями ми повною мірою реалізуємо нашу мету – забезпечимо доступну та якісну освіту кожному громадянину, створимо належні умови для самореалізації особистості.
Натхнення вам, мудрості й терпіння в нелегкій справі навчання та виховання підростаючого покоління – майбутнього нашої Батьківщини.
Нехай Вам завжди всміхається доля, дарує міцне здоров’я, тепло, радість та затишок у Ваших родинах!

 

З повагою ректор                      О. О. Нестуля

30 Вересень 2016