Ректор університету

Ректор університету


Нестуля Олексій Олексійович
Нестуля Олексій Олексійович

Сердечно вітаю вас із нашим спільним святом – Днем Університету!

Шановні викладачі, співробітники та студенти Вищого навчального закладу Укоопспілки «Полтавський університет економіки і торгівлі»! Щиро вітаю вас із 58-ю річницею освітньої діяльності! Ми – велика дружна родина, яка любить свій університет, удосконалюючи його, завдяки чому він стає кращим в Україні.

 Роки існування ПУЕТ  були насичені знаковими подіями, здобутками, досягненнями. Наполеглива та самовіддана робота науково-педагогічного колективу,  постійний науковий і творчий пошук студентами, загальнонаціональне визнання успіхів десятків тисяч наших випускників – основні критерії ефективної освітньої діяльності ПУЕТ.

Колектив університету працює над розвитком потенціалу нашої держави, готує висококваліфіковані кадри,  що відповідають викликам часу, вимогам роботодавців та сподіванням студентів. Саме це робить нас унікальними й дає повне право називати себе лідером сучасної освіти в Україні. Переконаний, що ви й надалі будете зберігати та примножувати традиції нашої Альма-матер!

Нехай кожен день, проведений в улюбленому університеті, наповнює душі втіхою й натхненням, нехай завжди у вас будуть сили та впевненість для підкорення поставлених вершин, а ваша відданість і професіоналізм принесуть вагомі здобутки!

 Від щирого серця бажаю Полтавському університету економіки і торгівлі процвітання, успіхів у починаннях, примноження славних традицій, гідно тримати високу планку освітніх стандартів! Студентам, науково-педагогічному складу, співробітникам, ветеранам – міцного здоров’я, взаєморозуміння, злагоди та нових творчих звершень на благо України!

Щиро ваш Олексій Нестуля

 

11 Жовтень 2019

Високоповажні колеги!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята – Дня працівника освіти!

Ви – основа та початок усіх якісних перетворень у нашій державі на її шляху Євроінтеграційних прагнень і громадянських перетворень. З ваших лекцій, практичних занять та семінарів починається становлення й утвердження нового покоління українців – успішних, цілеспрямованих і натхненних громадян, які будуть розбудовувати та примножувати національні й громадянські цінності українського суспільства.

Саме ваш особистий і професійний приклад надихає вже не одне покоління наших випускників, які прославляють Університет, Полтаву та Україну в усьому світі! Завдяки педагогічній мудрості та професійній далекоглядності ви вмієте розгледіти й розкрити потенціал усіх студентів, мотивувати та надихати їх на особистісний і професійний розвиток, стверджуватися за рахунок своїх досягнень та успіхів!

Показником успіху та професіоналізму педагога, педагогічної майстерності й синергетичного наставництва завжди були, є і будуть здобутки його студентів! І наші студенти щоденно підтверджують це! Ми горді з того, що з іменами наших студентів справедливо закріпився статус успішних, креативних, професійних, самовідданих! Отже, ми йдемо правильним шляхом, повною мірою виправдовуємо сподівання студентів і суспільства, яке постійно вимагає фахівців та професіоналів принципово нового покоління!

Пишаюся своєю приналежністю до команди високопрофесійних педагогів наставників Полтавського університету економіки і торгівлі!

Бажаю вам не втрачати професійного запалу, можливостей підтримувати мотивацію до нових професійних та особистих звершень, наснаги й витримки перед професійними викликами!

 

03 Жовтень 2019

ДОРОГІ СТУДЕНТИ, ВИКЛАДАЧІ ТА СПІВРОБІТНИКИ ПОЛТАВСЬКОГО УНІВЕРСИТЕТУ ЕКОНОМІКИ І ТОРГІВЛІ!

Прийміть мої найщиріші вітання з нагоди Дня знань та початку нового навчального року!

Уже багато років поспіль ми входимо до рейтингів кращих закладів вищої освіти України. Таке визнання стало результатом кропіткої роботи не одного покоління професіоналів-педагогів, науковців, студентів та випускників нашої альма-матер. За роки освітньої діяльності університет пройшов складний шлях від навчально-консультативного пункту до потужної синергійної команди викладачів-науковців та студентів, яка працює на засадах національної гідності, професіоналізму й соціальної, громадянської відповідальності.

Шановні студенти ПУЕТ! Вдячний вам за вашу активну професійну, наукову та громадянську активність! Ми пишаємося вашими здобутками, перемогами та звершеннями в усіх сферах життєдіяльності. Вони є показником нашої ефективної співпраці в навчальних аудиторіях, виробничих практиках і стажуваннях, позанавчальній тренінговій роботі. Зі свого боку, гарантуємо продовження й подальше нарощування інтенсивності нашої взаємодії і співпраці, інноваційних підходів до особистісного та професійного зростання студентів – майбутнього нашої України!

Високоповажні викладачі, члени університетської команди! Ваш професіоналізм, наукові й фахові здобутки є безцінними та затребуваними студентською громадою нашого університету! Ви – яскраве втілення життєвої і професійної мудрості, далекоглядності та педагогічної майстерності! Під вашим наставництвом сформовані особистісні та професійні якості тисяч успішних випускників, які працюють на благо України та десятків країн світу!

Високошановна університетська родина! Хай новий навчальний рік відкриє перед нашою студентською молоддю нові освітні та професійні можливості, викладачів і співробітників надихне успіхами студентів, а батьків – гордістю за своїх дітей! Бажаю миру та злагоди кожному з нас, здоров’я та наснаги для нових звершень!

 

31 Серпень 2019

МИЛІ, ДОБРІ ТА ЧАРІВНІ ПАНІ ПУЕТ! ПРИЙМІТЬ НАЙЩИРІШІ ВІТАННЯ ЗІ СВЯТОМ НІЖНОСТІ ТА КРАСИ – МІЖНАРОДНИМ ЖІНОЧИМ ДНЕМ!

Дорогі, любі наші жінки! Від імені всіх чоловіків ПУЕТ та від себе особисто вітаю вас з весняним святом – Міжнародним жіночим днем 8 Березня! Без жінки уявити наш світ неможливо. Бо світ, у якому є жінка, – прекрасний. Вона є носієм вічних цінностей, без яких саме життя втрачає всякий сенс.

У  цей святковий день хочу побажати всім жінкам  міцного здоров’я, невичерпної творчої енергії, добра й упевненості у своїх силах, розуміння, кохання та вірності ваших близьких. Нехай весняний, квітковий і райдужний  день подарує багато загадкових і бажаних сюрпризів!

Від усієї душі бажаю вам із кожним днем весни ставати прекраснішими і щасливішими. Нехай у ваших серцях поселяться спокій і кохання, а в будинках – тепло і взаєморозуміння. Залишайтеся й надалі дороговказами та натхненням для нас, чоловіків!

 

З повагою ректор ПУЕТ О. О. Нестуля

 

07 Березень 2019

ШАНОВНІ ВИКЛАДАЧІ, СПІВРОБІТНИКИ ТА СТУДЕНТИ!

Сердечно вітаю з Новим Роком та Різдвом Христовим!

Зі святами, що здавна є найбільш світлими й урочистими, дарують радість спілкування з рідними і близькими, наповнюють серця вірою й любов’ю, несуть у кожну родину тепло, спокій та добро.

Нехай  новорічні свята будуть наповнені посмішками ваших близьких, теплотою сердець і радістю.  У ці дні ми завжди замислюємось над найзаповітнішими бажаннями,  новими життєвими надіями, плануємо нові кроки. Тож я щиро вірю, що все омріяне здійсниться в новому році, а ваша мудрість допоможе здолати всі негаразди.

Зичу вам, дорогі друзі, здоров’я та сил, творчого натхнення та духовної величі, подоланих рубежів та благополуччя. Позитивного мислення, відмінного настрою, невичерпного оптимізму й удачі. Нехай Новий рік і Різдвяна зоря принесуть  у ваші сім’ї затишок, добро та злагоду! Бажаю, щоб усі труднощі оминали вас, а душі сповнилися любов’ю й вірою у світле майбутнє!

З Новим Роком! З Різдвом Христовим!

 

27 Грудень 2018

ВИСОКОПОВАЖНІ ЗАХИСНИКИ УКРАЇНСЬКОЇ ДЕРЖАВИ!

Сьогодні ми будуємо для наших нащадків Нову Україну, засновану на принципах демократії, рівності, толерантності! Нелегкий шлях утвердження європейських політичних цінностей в українському суспільстві супроводжується складними випробуваннями для нашого народу. Історія перевіряла українців на міцність неодноразово, змушувала відстоювати своє право на самовизначення!

Ключову роль у історичному поступі України відіграли військові – славні хранителі національного духу, взірці непідробного патріотизму та самопожертви заради Батьківщини: військові традиції Київської Русі, звитяги Козацької доби, героїзм борців із фашизмом  у Другій світовій війні. Сьогодні ж українська армія проходить складаний етап становлення. Під тиском зовнішньої військової агресії, внутрішніх територіальних і політичних протиріч наші захисники відважно та самовіддано захищають національну єдність України!

Я щиро й безальтернативно вірю в те, що Збройні Сили України є національною гордістю, еталоном патріотизму, відваги та самовідданості в захисті національної безпеки, стабільності та територіальної цілісності!

Високоповажні захисники України! Прийміть найщиріші вітання з нагоди святкування Дня Збройних Сил України! Ви є уособленням українського національного та патріотичного духу! Від усієї душі хочу побажати міцних сил і незламної віри, сміливих ідей і добрих надій, впевнених планів та обов’язкової удачі, незгасимого оптимізму й відмінного виконання всіх поставлених завдань. Ніколи не припиняйте виховувати в собі силу волі та мужності, виявляти в будь-якій справі відвагу і свій героїзм.

Бажаю Вам та Вашим родинам здоров’я, миру та злагоди! Подальших успіхів в удосконаленні бойової майстерності, добра й достатку Вашим оселям!

 

06 Грудень 2018

ВИСОКОПОВАЖНІ СТУДЕНТИ!

Міжнародний день студента  найпопулярніше й довготривале свято, що об’єднує перспективних, креативних, та натхнених молодих людей всього світу.

Ви є частиною величезної родини Полтавського університету економіки і торгівлі, що нараховує понад 90 тисяч студентів. Саме у стінах нашого університету проходить один із найкращих періодів вашого життя: закладаються основи професійної компетентності, проходить становлення як особистості, розкриваються й отримують огранку таланти, народжуються дружні стосунки й кохання…

Майбутнє належить молодим. Саме вони здатні генерувати прогресивні ідеї, ініціативи та якісні перетворення в суспільстві.  Твердо переконаний, ваш досвід  та професіоналізм визначатимуть долю держави.  Ви будете славними продовжувачами університетських традицій та гідними синами та доньками України!

Сердечно бажаю нинішньому й наступним студентським поколінням бути на рівні високих вимог сучасного життя. Нехай здійсняться всі ваші мрії та назавжди збережеться у ваших серцях романтика студентських літ. 

Я впевнений, що свої творчі, наукові, професійні досягнення, будете спрямовувати на розбудову Полтавського університету економіки і торгівлі та нашої держави.

Від щирого серця бажаю вам успіхів в усіх починаннях, якими б амбітними і часом нереалістичними вони не були б! Нехай ваші мрії та сподівання завжди перетворюються на реалізовані життєві, особистісні та професійні цілі!

 

16 Листопад 2018

ВІТАЄМО З ДНЕМ ПРАЦІВНИКІВ ОСВІТИ

03 Жовтень 2018

ДОРОГІ СТУДЕНТИ, ВИКЛАДАЧІ ТА СПІВРОБІТНИКИ ПОЛТАВСЬКОГО УНІВЕРСИТЕТУ ЕКОНОМІКИ І ТОРГІВЛІ!

Щиро вітаю вас із Днем знань та початком нового навчального року!

Завдяки спільним зусиллям та кропіткій праці над постійним особистим і професійним удосконаленням ми змогли створити та утвердити в нашому регіоні, Україні та світі успіхи й досягнення нашого університету – сучасного закладу вищої освіти – сприятливий освітній, науковий, інноваційний простір, який здатен виявити і розвивати особистісні, професійні якості майбутніх фахівців, викладачів, співробітників. Наша команда ПУЕТ завдяки високому рівню консолідації та корпоративної єдності  завжди враховує тенденції й високі вимоги національного й світового ринку праці, здійснює підготовку професійних кадрів нового покоління – лідерів у сфері економіки, інформаційних технологій, готельно-ресторанного та туристичного бізнесу, здатних швидко та ефективно адаптуватися в умовах динамічного, а інколи й  агресивного зовнішнього економічного середовища.

Шановна студентська громадо ПУЕТ! Ми переконані в тому, що беззаперечним доказом ефективності діяльності будь-якого ЗВО є успіхи його студентів. Ваша активна життєва і громадянська позиція, професійні та творчі здобутки – це той універсальний доказ нашої ефективної освітньої роботи та ваших величезних зусиль та постійної роботи над собою! Ваш внесок у розбудову і благополуччя України був, є й буде беззаперечним! Ви – рушійна сила якісних змін в українському суспільстві!

Високоповажні викладачі! Ваші педагогічні таланти допомогли розкрити професійні, особистісні таланти не одного покоління наших випускників! Завдяки Вам слава про наш рідний університет впевнено крокує світом! Наполегливість, далекоглядність, стратегічне мислення, витривалість завжди допомагали нам долати важкі виклики долі, часу. Попри всі життєві й професійні перепони Ви продовжуєте передавати свої знання, досвід, професіоналізм спраглим до знань студентам в ім’я одвічного історичного прагнення українського народу – заможної та процвітаючої Батьківщини!

Дорога університетська родино! Хай новий навчальний рік відкриє перед нашою студентською молоддю нові освітні й професійні можливості, викладачів і співробітників надихне успіхами студентів, а батьків – гордістю за своїх дітей! Бажаю миру та злагоди кожному з нас, здоров’я та наснаги для нових звершень!

 

 

З повагою

ректор Полтавського університету

економіки і торгівлі                                                    Олексій Нестуля

 

01 Вересень 2018

Щиросердно вітаю Вас із нашим спільним святом – Днем Університету!

Сьогодні Полтавський університет економіки і торгівлі – сучасний науково-освітній центр нашого регіону – святкує 57-му річницю освітньої діяльності! Ці роки були насичені знаковими подіями, здобутками, досягненнями. Наполеглива самовіддана робота над собою, постійний науковий і творчий пошук студентів, загальнонаціональне та світове визнання успіхів десятків тисяч наших випускників – основні критерії ефективної освітньої діяльності команди ПУЕТ.

Спираючись на фундаментальні гуманістичні принципи, на яких був заснований університет, нам вдалося створити ефективну культуру лідерського типу, започаткувати нові корпоративні традиції, здійснити перехід на нову освітню парадигму, що відповідає викликам часу, вимогам роботодавців, сподіванням студентів. Саме це робить нас унікальними й дає повне право називати себе лідером сучасної освіти в Україні.

Команда університету пишається науковими школами, видатними вченими, педагогами, унікальними розробками, науковими та практичними досягненнями; однак, найпереконливішим доказом ефективної освітньої діяльності будь-якого закладу освіти є успіхи його випускників!

88-тисячна родина професіоналів своєї справи об’єднує відомих наукових, громадських і політичних діячів, керівників великих компаній, бізнесменів зі світовим ім’ям, які є потужним вкладом університету в розвиток інноваційного, інтелектуального, трудового й економічного потенціалу Полтавщини, України та світу. 

Я твердо переконаний, що наш університет і надалі залишатиметься флагманом упрова­дження інновацій, світових освітніх стандартів, зберігатиме високі позиції в рейтингах кращих українських вишів, а випускники завжди будуть лідерами в усіх сферах життя суспільства. 

Від щирого серця бажаю Полтавському університету економіки і торгівлі процвітання, успіхів у починаннях, примноження славних традицій, гідно тримати високу планку освітніх стандартів! Студентам, професорсько-викладацькому складу, співробітникам, ветеранам – міцного здоров’я й нових творчих звершень на благо України!

Щиро ваш Олексій Нестуля

 

18 Травень 2018