Ректор університету

Ректор університету


Нестуля Олексій Олексійович
Нестуля Олексій Олексійович

Щиросердно вітаю Вас із нашим спільним святом – Днем Університету!

Сьогодні Полтавський університет економіки і торгівлі – сучасний науково-освітній центр нашого регіону – святкує 57-му річницю освітньої діяльності! Ці роки були насичені знаковими подіями, здобутками, досягненнями. Наполеглива самовіддана робота над собою, постійний науковий і творчий пошук студентів, загальнонаціональне та світове визнання успіхів десятків тисяч наших випускників – основні критерії ефективної освітньої діяльності команди ПУЕТ.

Спираючись на фундаментальні гуманістичні принципи, на яких був заснований університет, нам вдалося створити ефективну культуру лідерського типу, започаткувати нові корпоративні традиції, здійснити перехід на нову освітню парадигму, що відповідає викликам часу, вимогам роботодавців, сподіванням студентів. Саме це робить нас унікальними й дає повне право називати себе лідером сучасної освіти в Україні.

Команда університету пишається науковими школами, видатними вченими, педагогами, унікальними розробками, науковими та практичними досягненнями; однак, найпереконливішим доказом ефективної освітньої діяльності будь-якого закладу освіти є успіхи його випускників!

88-тисячна родина професіоналів своєї справи об’єднує відомих наукових, громадських і політичних діячів, керівників великих компаній, бізнесменів зі світовим ім’ям, які є потужним вкладом університету в розвиток інноваційного, інтелектуального, трудового й економічного потенціалу Полтавщини, України та світу. 

Я твердо переконаний, що наш університет і надалі залишатиметься флагманом упрова­дження інновацій, світових освітніх стандартів, зберігатиме високі позиції в рейтингах кращих українських вишів, а випускники завжди будуть лідерами в усіх сферах життя суспільства. 

Від щирого серця бажаю Полтавському університету економіки і торгівлі процвітання, успіхів у починаннях, примноження славних традицій, гідно тримати високу планку освітніх стандартів! Студентам, професорсько-викладацькому складу, співробітникам, ветеранам – міцного здоров’я й нових творчих звершень на благо України!

Щиро ваш Олексій Нестуля

 

18 Травень 2018

Прийміть найщиріші та найтепліші вітання з нагоди Міжнародного Жіночого Дня!

Жінка – найпрекрасніший та найрозкішніший подарунок Долі для чоловіків! Багатовікова історія людства, знакові події в житті кожного народу, формування моральних й ціннісних орієнтирів не могли відбутися без Вашої мудрості, далекоглядності, чарівності та краси! Ваша життєдайна сила, натхнення, незломна віра у добро завжди були найкращою мотивацією для людства. Якщо правдивим є твердження про те, що краса врятує світ, я з впевненістю можу стверджувати, що це буде саме ваша краса!

В цей святковий день хочу побажати всім жінкам міцного здоров’я, благополуччя, щирого та самобутнього жіночого щастя, справжнього кохання! Нехай збуваються Ваші найзаповітніші мрії, втілюються в життя найсміливіші бажання! Залишайтеся і надалі дороговказами та натхненням для нас, чоловіків!

07 Березень 2018

Прийміть найщиріші вітання з Новим роком та Різдвом Христовим!

Шановні викладачі! Дорогі студенти!

Прийміть найщиріші вітання з Новим роком та Різдвом Христовим!

Можу з упевненістю стверджувати, що рік, який минає, був прожитий не дарма! Він був насичений знаковими подіями, натхненною та напруженою працею, глибоким змістом, професійними звершеннями й особистісними здобутками. 2017 рік подарував нам радість зустрічей та відкриттів, перемог і досягнень, новий професійний і життєвий досвід.

Ще з дитинства ми знаємо, що на Новий рік варто загадати бажання, і воно обов’язково здійсниться. Від усієї душі бажаю вам великого людського щастя, міцного здоров’я, добра й радості, вірних друзів та близьких людей поруч. Нехай прийдешній рік виправдає ваші добрі надії й найсміливіші сподівання, принесе достаток і благополуччя вашим родинам! Нехай панують у ваших домівках мир, взаємопорозуміння й любов!

22 Грудень 2017

Високоповажна студентська громадо! З Днем Святого Миколая!

День Святого Миколая Чудотворця – одне з найпрекрасніших та світлих християнських свят, яке сповнене благословенням, надією, добром. Воно привносить у стрімкий життєвий ритм сучасної людини душевну гармонію, мир та віру в людяність, яких так не вистачає в сучасному глобалізованому світі.

Безкорисна, щира, наївна віра в чудо залишається неабиякою емоційною мотиваційною складовою життя кожної дорослої людини та головною умовою втілення в життя найсміливіших мрій, сподівань, прагнень. Саме такий підхід лежить в основі всіх без виключення концепцій із саморозвитку людини! Мріяти – значить жити!

Від усієї душі вітаю Вас із цим святом! Бажаю міцного здоров’я вам та вашим рідним, успіхів в усіх починаннях, реалізації життєвих планів, якими б амбітними вони не були. Нехай мир та спокій панує у вас у душі, а справжні друзі завжди будуть надійною опорою та підтримкою в житті.

Нехай Всевишній оберігає Вас від всіх негараздів, направляє на істинний шлях! 

19 Грудень 2017

ШАНОВНІ ЗАХИСНИКИ УКРАЇНСЬКОЇ ДЕРЖАВИ!

Сьогодні ми будуємо для наших нащадків Нову Україну – державу, засновану на принципах демократії, рівності, толерантності! Нелегкий шлях утвердження європейських політичних цінностей в українському суспільстві супроводжується складними надвипробуваннями для нашого народу. Історія випробовувала українців на міцність неодноразово, змушувала відстоювати своє право на самовизначення!

Ключову роль в історичному поступі України відіграли військові – славні хранителі національного духу, непідробного патріотизму та самопожертви заради Батьківщини; починаючи з військових традиції Київської Русі, звитяг Козацької доби, героїзму борців із фашизмом у Другій світовій війні. Сьогодні ж українська армія проходить складаний етап становлення. Під тиском зовнішньої військової агресії, внутрішніх територіальних і політичних протиріч наші захисники відважно та самовіддано захищають національну єдність України!

Я щиро і безальтернативно вірю в те, що Збройні сили України є національною гордістю, еталоном патріотизму, відваги та самовідданості в захисті національної безпеки, стабільності та територіальної цілісності!

Високоповажні Захисники України! Прийміть найщиріші вітання з нагоди святкування Дня Збройних сил України! Ви є уособленням українського національного та патріотичного духу! Саме завдяки Вашим особистим та громадянським якостям Ви є взірцем для молодого покоління. Бажаю вам та вашим родинам здоров’я, миру та злагоди! Подальших успіхів в удосконаленні бойової майстерності, добра та достатку вашим оселям.


Ректор ПУЕТ

О.О.Нестуля

06 Грудень 2017

ВИСОКОПОВАЖНІ СТУДЕНТИ!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Міжнародного дня студента!

Ви є частиною величезної родини Полтавського університету економіки і торгівлі, яка нараховує понад 75 тисяч студентів. Саме у стінах нашого університету проходить один із найкращих періодів вашого життя: закладаються основи професійної компетентності, відбувається становлення як особистості, розкриваються й отримують огранку таланти, народжуються дружні стосунки й кохання…

Історія нашого університету налічує величезну кількість знакових подій, якісних змін і перетворень. Наш виш пройшов шлях від регіонального освітнього пункту до одного з найкращих економічних навчальних закладів України. В університеті створено потужні наукові та професійні школи, підтверджено відповідність світовим освітнім стандартам, налагоджено розгалужену систему міжнародних зв’язків. Однак, беззаперечним доказом ефективності діяльності вищого навчального закладу залишаються успіхи його студентів.

Взаємодопомога, взаємопідтримка, консолідованість, толерантність і відкритість – ось характерні риси нашої студентської команди. Студентська родина ПУЕТ завжди демонструє високий рівень самоорганізації, а розбудова та успішне функціонування самоврядних традицій є доказом соціального та суспільного розвитку студентського колективу.

Ви – покоління українців, на яких покладено Велику місію – відбудова Української держави, створення унікального самобутнього національного середовища, сприятливого для реалізації найсміливіших економічних, політичних, комерційних ідей. Завдяки вашій добросовісності, відповідальності та активній життєвій позиції вам це вдасться! Вами пишатимуться прийдешні покоління!

Від щирого серця бажаю вам успіхів в усіх починаннях, якими б амбітними й часом нереалістичними вони не були б! Нехай ваші мрії та сподівання завжди перетворюються на реалізовані життєві, особисті та професійні цілі!

 

Ректор ПУЕТ

О.О.Нестуля

 

17 Листопад 2017

ДОРОГІ КОЛЕГИ!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята – Дня працівників освіти!

Ви – представники найпочеснішої та найшанованішої професії в усі часи, носії морально-етичних, загальнолюдських цінностей і чеснот! Ваші педагогічні таланти допомогли розкрити професійні, особистісні таланти не одного покоління наших випускників! Завдяки Вам слава про наш рідний університет впевнено крокує світом!

Завдяки самопожертві, самовідданості спільній справі, умінню працювати на перспективу ми створили потужний навчальний, науковий та інноваційний освітній осередок у нашому регіоні! Наполегливість, далекоглядність, стратегічне мислення, витривалість завжди допомагали нам долати важкі виклики долі, часу. Попри всі життєві та  професійні перепони, Ви продовжуєте передавати свої знання, досвід, професіоналізм спраглим до знань студентам в ім’я одвічного історичного прагнення українського народу – заможної та процвітаючої Батьківщини!

Бажаю Вам і Вашим рідним міцного здоров’я, добробуту та благополуччя! Натхнення й  успіхів у всіх починаннях!

З повагою
Ректор  О. О. Нестуля

28 Вересень 2017

ВИСОКОПОВАЖНІ СТУДЕНТИ, ВИКЛАДАЧІ, СПІВРОБІТНИКИ І ПРИХИЛЬНИКИ ПУЕТ

Щиро вітаю вас із Днем знань і початком нового навчального року!

«Серце тоді насичується, коли воно освічується», – казав наш великий любомудр Сковорода. Правду казав, адже знання – це свобода мислення й діяння, бо освічена людина не піддається маніпулюванню; це майстерність володіння найпотужнішою зброєю, бо освічена людина здатна вщент розбити брехню чи розвінчати міф; це упевненість у майбутньому, бо освічена людина знає, як змінити світ на краще.

Дорогі студенти! Ми пишаємося вами, як найдорожчим скарбом, цінуючи ваш молодечий запал, творчу обдарованість, амбітність, індивідуальність та ініціативність. В університету тривала історія, але саме ви визначаєте його обличчя, характер, дух, потенціал і поступ. Нехай успіхи племені молодого в опануванні професійних знань, сміливість у досягненні накреслених цілей підтверджують правильність обраного шляху й перспективність багаторічної діяльності вишу.

Високодостойні викладачі! Вам властиві високий професіоналізм, любов і відповідальне служіння справі, котра стала життєвим сенсом, «сродністю». Тож хай ваші наукові осягнення і дослідницька вибагливість, педагогічний досвід та добрий приклад сприяють вихованню фахівців найвищої проби та істинних співгромадян.

Люба ПУЕТівська родино! Хай новий навчальний рік відкриє перед молоддю нові обрії пізнання себе і світу, викладачів і співробітників надихне успіхами студентів, а батьків – гордістю за своїх дітей. Бажаю кожному з вас щастя, здоров’я, відчуття повноти й радості життя, жаги пізнання й відкриття незвіданого, сімейного тепла і взаєморозуміння, кохання, яке вивищує над земним, буденним, щирої й діяльної підтримки друзів, колег, однодумців. Бажаю миру і згоди країні, в якій живемо, яку любимо, яку, за Шевченковим заповітом, творимо разом роботящими руками й роботящими умами. Хай світло науки і знання просвітить кожне серце і засяє над рідною Україною!

 

З повагою –

ректор Полтавського університету

економіки і торгівлі                                                    Олексій Нестуля

01 Вересень 2017

ШАНОВНІ ВИКЛАДАЧІ, СПІВРОБІТНИКИ, СТУДЕНТИ, ДІЛОВІ ПАРТНЕРИ, ПРИХИЛЬНИКИ ТА ВІДДАНІ ДРУЗІ!

Щиро вітаю вас із 56-ю річницею від Дня заснування Полтавського університету економіки і торгівлі!

Рік пройдешній, як і всі попередні, видався для нас складним і неповторним. У ньому ми багато чого пізнали, набули досвіду та отримали нагороди. Цей рік надихнув нас на нові мрії, плани, програми, дії. Ми училися, досліджували, працювали, здобували визнання, виборювали перемоги у сфері науки, освіти, спорту та культури. До нас приїздили відомі особистості, телеканали, видатні випускники. Цей рік став плідним на події – добрі й перспективні.

Усі ми розуміємо, що в ці складні економічні, соціально-культурні й політико-правові часи для громадянського суспільства нашої країни зростає інтерес із боку держави та бізнесу до нової хвилі сучасних висококваліфікованих фахівців, здатних вирішувати проблеми сьогодення, а саме: забезпечення інфраструктури товарного ринку країни, упровадження новітніх технологій у сферу торгівлі й виробництва. Беззаперечно, у країні зростає потреба на спеціалістів із певним досвідом роботи, комунікативними навичками та лідерськими якостями.

Усвідомлюючи повною мірою ту роль, яку відіграє наш університет у суспільному житті, вивчаючи досвід  діяльності університетів інших країн, ми дотримуємося гасла «Університет для студентів!». Практична реалізація його – складне, водночас почесне завдання, бо саме так можна підготувати фахівців майбутнього, успішних і цікавих особистостей. Адже ще Джон Хіббен, президент Прінстонського університету, педагог та філософ стверджував: «Освіта – це вміння правильно діяти в будь-яких життєвих ситуаціях». Саме тому останніми роками спільними зусиллями професорсько-викладацького складу нашого вишу й ділових партнерів активно впроваджується в освітній процес філософія практико-орієнтованого навчання, де кожен студент Полтавського університету економіки і торгівлі, починаючи з 1 курсу, навчаючись за сучасними технологіями, має можливість пройти цікаву практику або закордонне стажування, розширити свій світогляд, набути комунікативних навичок, стати фінансово незалежним.

Тож професіоналізм і сумлінна праця викладачів університету, наполегливе та творче навчання студентів дозволяє нам сподіватися на щасливе майбутнє.

Ми пишаємося тим, що спільними зусиллями ПУЕТ став для наших студентів центром життя. 


Дозвольте привітати нас усіх із Днем УНІВЕРСИТЕТУ! Побажати миру, злагоди, міцного здоров'я, енергії, натхнення, великих творчих здобутків, любові та добробуту. 

  Щиро ваш Олексій Нестуля 

20 Травень 2017

Шановні студенти та співробітники!

З нагоди великого свята Воскресіння Христового прийміть найкращі вітання і побажання Божого благословення, здоров'я і добробуту!

Сердечно бажаю, щоб переможний дух надії, радості, всепрощення і надалі супроводжували нас, давав сили, енергії, наснагу для добрих і корисних справ на добробут і процвітання нашої рідної України.

Нехай радісні Пасхальні дні покладуть благодатні початки нових перемог і звершень на Вашому життєвому шляху.

Христос воскрес!

14 Квітень 2017