Ректор університету

Ректор університету


Нестуля Олексій Олексійович
Нестуля Олексій Олексійович

ВИСОКОПОВАЖНІ СТУДЕНТИ!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Міжнародного дня студента!

Ви є частиною величезної родини Полтавського університету економіки і торгівлі, яка нараховує понад 75 тисяч студентів. Саме у стінах нашого університету проходить один із найкращих періодів вашого життя: закладаються основи професійної компетентності, відбувається становлення як особистості, розкриваються й отримують огранку таланти, народжуються дружні стосунки й кохання…

Історія нашого університету налічує величезну кількість знакових подій, якісних змін і перетворень. Наш виш пройшов шлях від регіонального освітнього пункту до одного з найкращих економічних навчальних закладів України. В університеті створено потужні наукові та професійні школи, підтверджено відповідність світовим освітнім стандартам, налагоджено розгалужену систему міжнародних зв’язків. Однак, беззаперечним доказом ефективності діяльності вищого навчального закладу залишаються успіхи його студентів.

Взаємодопомога, взаємопідтримка, консолідованість, толерантність і відкритість – ось характерні риси нашої студентської команди. Студентська родина ПУЕТ завжди демонструє високий рівень самоорганізації, а розбудова та успішне функціонування самоврядних традицій є доказом соціального та суспільного розвитку студентського колективу.

Ви – покоління українців, на яких покладено Велику місію – відбудова Української держави, створення унікального самобутнього національного середовища, сприятливого для реалізації найсміливіших економічних, політичних, комерційних ідей. Завдяки вашій добросовісності, відповідальності та активній життєвій позиції вам це вдасться! Вами пишатимуться прийдешні покоління!

Від щирого серця бажаю вам успіхів в усіх починаннях, якими б амбітними й часом нереалістичними вони не були б! Нехай ваші мрії та сподівання завжди перетворюються на реалізовані життєві, особисті та професійні цілі!

 

Ректор ПУЕТ

О.О.Нестуля

 

17 Листопад 2017

ДОРОГІ КОЛЕГИ!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята – Дня працівників освіти!

Ви – представники найпочеснішої та найшанованішої професії в усі часи, носії морально-етичних, загальнолюдських цінностей і чеснот! Ваші педагогічні таланти допомогли розкрити професійні, особистісні таланти не одного покоління наших випускників! Завдяки Вам слава про наш рідний університет впевнено крокує світом!

Завдяки самопожертві, самовідданості спільній справі, умінню працювати на перспективу ми створили потужний навчальний, науковий та інноваційний освітній осередок у нашому регіоні! Наполегливість, далекоглядність, стратегічне мислення, витривалість завжди допомагали нам долати важкі виклики долі, часу. Попри всі життєві та  професійні перепони, Ви продовжуєте передавати свої знання, досвід, професіоналізм спраглим до знань студентам в ім’я одвічного історичного прагнення українського народу – заможної та процвітаючої Батьківщини!

Бажаю Вам і Вашим рідним міцного здоров’я, добробуту та благополуччя! Натхнення й  успіхів у всіх починаннях!

З повагою
Ректор  О. О. Нестуля

28 Вересень 2017

ВИСОКОПОВАЖНІ СТУДЕНТИ, ВИКЛАДАЧІ, СПІВРОБІТНИКИ І ПРИХИЛЬНИКИ ПУЕТ

Щиро вітаю вас із Днем знань і початком нового навчального року!

«Серце тоді насичується, коли воно освічується», – казав наш великий любомудр Сковорода. Правду казав, адже знання – це свобода мислення й діяння, бо освічена людина не піддається маніпулюванню; це майстерність володіння найпотужнішою зброєю, бо освічена людина здатна вщент розбити брехню чи розвінчати міф; це упевненість у майбутньому, бо освічена людина знає, як змінити світ на краще.

Дорогі студенти! Ми пишаємося вами, як найдорожчим скарбом, цінуючи ваш молодечий запал, творчу обдарованість, амбітність, індивідуальність та ініціативність. В університету тривала історія, але саме ви визначаєте його обличчя, характер, дух, потенціал і поступ. Нехай успіхи племені молодого в опануванні професійних знань, сміливість у досягненні накреслених цілей підтверджують правильність обраного шляху й перспективність багаторічної діяльності вишу.

Високодостойні викладачі! Вам властиві високий професіоналізм, любов і відповідальне служіння справі, котра стала життєвим сенсом, «сродністю». Тож хай ваші наукові осягнення і дослідницька вибагливість, педагогічний досвід та добрий приклад сприяють вихованню фахівців найвищої проби та істинних співгромадян.

Люба ПУЕТівська родино! Хай новий навчальний рік відкриє перед молоддю нові обрії пізнання себе і світу, викладачів і співробітників надихне успіхами студентів, а батьків – гордістю за своїх дітей. Бажаю кожному з вас щастя, здоров’я, відчуття повноти й радості життя, жаги пізнання й відкриття незвіданого, сімейного тепла і взаєморозуміння, кохання, яке вивищує над земним, буденним, щирої й діяльної підтримки друзів, колег, однодумців. Бажаю миру і згоди країні, в якій живемо, яку любимо, яку, за Шевченковим заповітом, творимо разом роботящими руками й роботящими умами. Хай світло науки і знання просвітить кожне серце і засяє над рідною Україною!

 

З повагою –

ректор Полтавського університету

економіки і торгівлі                                                    Олексій Нестуля

01 Вересень 2017

ШАНОВНІ ВИКЛАДАЧІ, СПІВРОБІТНИКИ, СТУДЕНТИ, ДІЛОВІ ПАРТНЕРИ, ПРИХИЛЬНИКИ ТА ВІДДАНІ ДРУЗІ!

Щиро вітаю вас із 56-ю річницею від Дня заснування Полтавського університету економіки і торгівлі!

Рік пройдешній, як і всі попередні, видався для нас складним і неповторним. У ньому ми багато чого пізнали, набули досвіду та отримали нагороди. Цей рік надихнув нас на нові мрії, плани, програми, дії. Ми училися, досліджували, працювали, здобували визнання, виборювали перемоги у сфері науки, освіти, спорту та культури. До нас приїздили відомі особистості, телеканали, видатні випускники. Цей рік став плідним на події – добрі й перспективні.

Усі ми розуміємо, що в ці складні економічні, соціально-культурні й політико-правові часи для громадянського суспільства нашої країни зростає інтерес із боку держави та бізнесу до нової хвилі сучасних висококваліфікованих фахівців, здатних вирішувати проблеми сьогодення, а саме: забезпечення інфраструктури товарного ринку країни, упровадження новітніх технологій у сферу торгівлі й виробництва. Беззаперечно, у країні зростає потреба на спеціалістів із певним досвідом роботи, комунікативними навичками та лідерськими якостями.

Усвідомлюючи повною мірою ту роль, яку відіграє наш університет у суспільному житті, вивчаючи досвід  діяльності університетів інших країн, ми дотримуємося гасла «Університет для студентів!». Практична реалізація його – складне, водночас почесне завдання, бо саме так можна підготувати фахівців майбутнього, успішних і цікавих особистостей. Адже ще Джон Хіббен, президент Прінстонського університету, педагог та філософ стверджував: «Освіта – це вміння правильно діяти в будь-яких життєвих ситуаціях». Саме тому останніми роками спільними зусиллями професорсько-викладацького складу нашого вишу й ділових партнерів активно впроваджується в освітній процес філософія практико-орієнтованого навчання, де кожен студент Полтавського університету економіки і торгівлі, починаючи з 1 курсу, навчаючись за сучасними технологіями, має можливість пройти цікаву практику або закордонне стажування, розширити свій світогляд, набути комунікативних навичок, стати фінансово незалежним.

Тож професіоналізм і сумлінна праця викладачів університету, наполегливе та творче навчання студентів дозволяє нам сподіватися на щасливе майбутнє.

Ми пишаємося тим, що спільними зусиллями ПУЕТ став для наших студентів центром життя. 


Дозвольте привітати нас усіх із Днем УНІВЕРСИТЕТУ! Побажати миру, злагоди, міцного здоров'я, енергії, натхнення, великих творчих здобутків, любові та добробуту. 

  Щиро ваш Олексій Нестуля 

20 Травень 2017

Шановні студенти та співробітники!

З нагоди великого свята Воскресіння Христового прийміть найкращі вітання і побажання Божого благословення, здоров'я і добробуту!

Сердечно бажаю, щоб переможний дух надії, радості, всепрощення і надалі супроводжували нас, давав сили, енергії, наснагу для добрих і корисних справ на добробут і процвітання нашої рідної України.

Нехай радісні Пасхальні дні покладуть благодатні початки нових перемог і звершень на Вашому життєвому шляху.

Христос воскрес!

14 Квітень 2017

Привітання з 8 Березня

08 Березень 2017

Дорогі жінки!

Від щирого серця вітаю Вас із прекрасним весняним святом - 8 березня!

Усе найсвітліше, що є в нашому житті, пов’язано з Жінкою - берегинею людського роду.

Низький Вам уклін за Вашу відданість, відповідальність, сумлінність!

Упевнений, що й надалі ми разом успішно долатимемо нові сходинки розвитку Університету.

Бажаю Вам, дорогі колеги, щастя в житті, родинного затишку та любові!

 

З повагою ректор ПУЕТ                    О. О. Нестуля

07 Березень 2017

Дорогі наші студенти!

Щиросердно вітаю вас, молодих, енергійних, сповнених свіжих мрій і надій, із Днем студента – святом, що для кожного з нас є щасливою сходинкою до вершин знань й самоствердження! Студентські роки – час сміливих ідей і надій. У вас є прекрасна мета – присвятити своє життя обраній професії! Цей час – особливий, найбільш вирішальний, красивий і неповторний. Нехай ці роки стануть для Вас стартовим майданчиком у професійній кар’єрі та громадянському становленні. Бажаю вам енергійного творчого життя, здоров’я, радості, щасливої студентської юності, вірних друзів, гарної долі! Нехай щастить вам на всіх життєвих дорогах!

Ректор ПУЕТ                               О.О.Нестуля

25 Січень 2017

Новорічне привітання ректора ПУЕТ Олексія Олексійовича Нестулі

27 Грудень 2016

Шановні колеги, студенти та співробітники!

Щиро вітаю вас із Днем Збройних сил України! Незважаючи на досить невелику офіційну історію українського війська, справжній вік Української армії сягає кількох століть, а її бойові традиції формувалися у важких кривавих війнах і конфліктах від Київської Русі до Великої Вітчизняної війни.

І сьогодні солдати й офіцери Збройних сил України гідно продовжують традиції своїх дідів і батьків. Не всі нині, на превеликий жаль, розуміють значення власної армії, призначення якої – захищати суверенітет і незалежність держави. Армія – це один з основних елементів стабільного та впевненого розвитку Української держави.

Щиро вітаємо всіх із Днем Збройних сил України та бажаємо незламної волі в подоланні труднощів буття, надійного родинного тилу, богатирського здоров’я та звершення всіх ваших мрій і побажань.

 

З повагою ректор                                О. О. Нестуля

05 Грудень 2016