Ректор університету

Ректор університету


Нестуля Олексій Олексійович
Нестуля Олексій Олексійович

Шановні студенти та співробітники!

З нагоди великого свята Воскресіння Христового прийміть найкращі вітання і побажання Божого благословення, здоров'я і добробуту!

Сердечно бажаю, щоб переможний дух надії, радості, всепрощення і надалі супроводжували нас, давав сили, енергії, наснагу для добрих і корисних справ на добробут і процвітання нашої рідної України.

Нехай радісні Пасхальні дні покладуть благодатні початки нових перемог і звершень на Вашому життєвому шляху.

Христос воскрес!

14 Квітень 2017

Привітання з 8 Березня

08 Березень 2017

Дорогі жінки!

Від щирого серця вітаю Вас із прекрасним весняним святом - 8 березня!

Усе найсвітліше, що є в нашому житті, пов’язано з Жінкою - берегинею людського роду.

Низький Вам уклін за Вашу відданість, відповідальність, сумлінність!

Упевнений, що й надалі ми разом успішно долатимемо нові сходинки розвитку Університету.

Бажаю Вам, дорогі колеги, щастя в житті, родинного затишку та любові!

 

З повагою ректор ПУЕТ                    О. О. Нестуля

07 Березень 2017

Дорогі наші студенти!

Щиросердно вітаю вас, молодих, енергійних, сповнених свіжих мрій і надій, із Днем студента – святом, що для кожного з нас є щасливою сходинкою до вершин знань й самоствердження! Студентські роки – час сміливих ідей і надій. У вас є прекрасна мета – присвятити своє життя обраній професії! Цей час – особливий, найбільш вирішальний, красивий і неповторний. Нехай ці роки стануть для Вас стартовим майданчиком у професійній кар’єрі та громадянському становленні. Бажаю вам енергійного творчого життя, здоров’я, радості, щасливої студентської юності, вірних друзів, гарної долі! Нехай щастить вам на всіх життєвих дорогах!

Ректор ПУЕТ                               О.О.Нестуля

25 Січень 2017

Новорічне привітання ректора ПУЕТ Олексія Олексійовича Нестулі

27 Грудень 2016

Шановні колеги, студенти та співробітники!

Щиро вітаю вас із Днем Збройних сил України! Незважаючи на досить невелику офіційну історію українського війська, справжній вік Української армії сягає кількох століть, а її бойові традиції формувалися у важких кривавих війнах і конфліктах від Київської Русі до Великої Вітчизняної війни.

І сьогодні солдати й офіцери Збройних сил України гідно продовжують традиції своїх дідів і батьків. Не всі нині, на превеликий жаль, розуміють значення власної армії, призначення якої – захищати суверенітет і незалежність держави. Армія – це один з основних елементів стабільного та впевненого розвитку Української держави.

Щиро вітаємо всіх із Днем Збройних сил України та бажаємо незламної волі в подоланні труднощів буття, надійного родинного тилу, богатирського здоров’я та звершення всіх ваших мрій і побажань.

 

З повагою ректор                                О. О. Нестуля

05 Грудень 2016

Дорогі наші студенти!

Щиросердно вітаю вас, молодих, енергійних, сповнених свіжих мрій і надій, із Днем студента – святом, що для кожного з нас є щасливою сходинкою до вершин знань й самоствердження!

Студентські роки – час сміливих ідей і надій. У вас є прекрасна мета – присвятити своє життя обраній професії! Цей час – особливий, найбільш вирішальний, красивий і неповторний.

Переконаний, що студентство Полтавського університету економіки і торгівлі за роки навчання використає весь потужний науковий, творчий потенціал для здобуття знань і духовного зростання. 

Нехай ці роки стануть для Вас стартовим майданчиком у професійній кар’єрі та громадянському становленні.

Науково-педагогічний колектив університету бачить вас активними учасниками та творцями майбутнього нашої держави, палкими патріотами свого народу.

Бажаю вам енергійного творчого життя, здоров’я, радості, щасливої студентської юності, вірних друзів, гарної долі!

Нехай щастить вам на всіх життєвих дорогах!

 
Ректор ПУЕТ            О.О. Нестуля
17 Листопад 2016

Шановні колеги! Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята – Дня працівників освіти!

Ви вносите визначальний вклад у розвиток України, формуєте нове покоління її громадян, передаючи кожній молодій людині неоціненний скарб високої освіченості, багатої духовності та прагнення змінювати на краще своє життя і долю своєї країни.

Висловлюю щиру вдячність за творчу, самовіддану та подвижницьку працю, відповідальне ставлення до свого покликання, педагогічну майстерність і безкорисливе добро, які повсякчас Ви даруєте своїм вихованцям.
Переконаний, що спільними зусиллями ми повною мірою реалізуємо нашу мету – забезпечимо доступну та якісну освіту кожному громадянину, створимо належні умови для самореалізації особистості.
Натхнення вам, мудрості й терпіння в нелегкій справі навчання та виховання підростаючого покоління – майбутнього нашої Батьківщини.
Нехай Вам завжди всміхається доля, дарує міцне здоров’я, тепло, радість та затишок у Ваших родинах!

 

З повагою ректор                      О. О. Нестуля

30 Вересень 2016

Шановні викладачі, співробітники, студенти та прихильники Полтавського університету економіки і торгівлі!

Щиро вітаю вас з ювілейним Днем народження рідного вишу!

Цьогоріч Полтавський університет економіки і торгівлі розгортає свою 55-ту сторінку діяльності. Позаду – довгий шлях від навчально-консультаційного пункту, факультету, Полтавського кооперативного інституту до сучасного вищого навчального закладу, університету ХХІ століття.

З-поміж вагомих і значущих здобутків вишу – неодноразове присвоєння Міністерством освіти й Національною академією наук України високого звання „Лідер сучасної освіти”, нагородження золотими і срібними медалями за досягнення в інноваційному розвитку освіти, отримання сертифікатів якості міжнародних організацій, прийняття закладу до Великої Хартії Університетів.

„Серце тоді насичується, коли воно освічується”, – говорив наш великий любомудр Григорій Сковорода. Правду казав, адже знання – це свобода мислення і діяння, це тверда хода сьогоденням і впевненість у майбутньому, бо освічена людина знає, що робити нині, аби змінити світ на краще. Тож сердечно дякую всім, хто вже 55 літ сіє зерна знань і хто їх спрагло й шанобливо приймає на щедрій на добро, мудрість і любов освітянській ниві – у Полтавському університеті економіки і торгівлі. Вклоняюся всім, хто присвятив своє життя служінню рідному вишу, за багаторічну чесну працю, професіоналізм, людяність, активну громадянську позицію. Щиро вірю у молодечу енергію і творчу силу студентів як майбутнього нашого університету. Бажаю миру, згоди і любові кожному серцю, кожному дому і всій Україні!

Ректор,   Олексій Нестуля

19 Травень 2016

Щиросердечно вітаю Вас із Днем Світлого Христового Воскресіння!

30 Квітень 2016