Ректор університету

Ректор університету


Нестуля Олексій Олексійович
Нестуля Олексій Олексійович

МИЛІ ТА ЧАРІВНІ НАШІ ЖІНКИ! ПРИЙМІТЬ НАЙЩИРІШІ ВІТАННЯ ЗІ СВЯТОМ НІЖНОСТІ ТА КРАСИ – МІЖНАРОДНИМ ЖІНОЧИМ ДНЕМ!

Дорогі, любі наші жінки! Від імені всіх чоловіків ПУЕТ та від себе особисто вітаю вас із весняним святом – Міжнародним жіночим днем 8 березня!

Цей день несе у світ ніжність і красу. Адже все найдорожче, що є в нашому житті – щастя, радість, надія, кохання, пов’язане із жінкою. Без вас, дорогі жінки, не було б стільки світла, любові й тепла. Ви наповнюєте будні яскравими фарбами, спонукаєте до шляхетних вчинків і добрих справ. 

У  цей святковий день хочу побажати всім жінкам  міцного здоров’я, невичерпної творчої енергії, добра й упевненості у своїх силах, розуміння, кохання та вірності ваших близьких. Будьте красиві, щасливі, даруйте усмішки, радійте й отримуйте чудові враження.

Нехай у цей березневий день посміхаються всі навколо, нехай всі дивляться на вас із захопленням і, яка не була б за вікном погода, хай у вашому серці буде світло та ясно від уваги й любові друзів, рідних і коханих. Відчуйте у свято 8 березня себе королевою і залишайтесь нею назавжди!

 

Зі святом!

05 Березень 2020

ДОРОГІ ВИКЛАДАЧІ, СПІВРОБІТНИКИ ТА СТУДЕНТИ!

Дозвольте від щирого серця привітати вас із Новим роком та Різдвом Христовим!

Новий рік – це завжди старт. Початок чогось непередбачуваного та незвіданого.

Бажаю залишити у старому році все, що вас обтяжує й непокоїть. А в новий взяти тільки ті емоції, що приносять справжнє щастя. Збережіть у душі любов, дитячу безпосередність, віру в щасливе майбутнє, атмосферу затишку та дружелюбності.

Нехай із вами завжди перебуває впевненість у власних силах, і успіх супроводжує в повсякденних справах! Нехай серця наповнюються щастям, у душі завжди горить вогонь любові, а в хаті панують затишок, мир, спокій та достаток.

Загадуйте швидше ваші бажання, адже в таку чудову пору вони просто зобов’язані здійснитися!

Щиро ваш Олексій Нестуля

 

З Новим 2020 роком! З Різдвом Христовим!

 

28 Грудень 2019

ШАНОВНІ ВИКЛАДАЧІ, СПІВРОБІТНИКИ ТА СТУДЕНТИ!

Прийміть найщиріші вітання із Днем святого Миколая!

Це одне з найочікуваніших свят і дітлахів, і дорослих, яке зароджує в наших серцях дух зимової казки, а домівки наповнює світлом і добрими сподіваннями!

Святий Миколай, якого здавна шанували українці, прославився своєю добротою і готовністю допомогти кожному, хто цього потребує. Саме до нього зверталися в молитвах для здійснення своєї найзаповітнішої мрії.

У День святого Миколая від чистого серця бажаю радості й добрих посмішок близьких, світлої надії душі та вірної удачі, казкових чудес і чарівних моментів! Нехай святий Миколай оберігає вас від бід та напастей, будьте завжди здорові, успішні й щасливі!

Щиро ваш Олексій Нестуля

19 Грудень 2019

Сердечно вітаю вас із нашим спільним святом – Днем Університету!

Шановні викладачі, співробітники та студенти Вищого навчального закладу Укоопспілки «Полтавський університет економіки і торгівлі»! Щиро вітаю вас із 58-ю річницею освітньої діяльності! Ми – велика дружна родина, яка любить свій університет, удосконалюючи його, завдяки чому він стає кращим в Україні.

 Роки існування ПУЕТ  були насичені знаковими подіями, здобутками, досягненнями. Наполеглива та самовіддана робота науково-педагогічного колективу,  постійний науковий і творчий пошук студентами, загальнонаціональне визнання успіхів десятків тисяч наших випускників – основні критерії ефективної освітньої діяльності ПУЕТ.

Колектив університету працює над розвитком потенціалу нашої держави, готує висококваліфіковані кадри,  що відповідають викликам часу, вимогам роботодавців та сподіванням студентів. Саме це робить нас унікальними й дає повне право називати себе лідером сучасної освіти в Україні. Переконаний, що ви й надалі будете зберігати та примножувати традиції нашої Альма-матер!

Нехай кожен день, проведений в улюбленому університеті, наповнює душі втіхою й натхненням, нехай завжди у вас будуть сили та впевненість для підкорення поставлених вершин, а ваша відданість і професіоналізм принесуть вагомі здобутки!

 Від щирого серця бажаю Полтавському університету економіки і торгівлі процвітання, успіхів у починаннях, примноження славних традицій, гідно тримати високу планку освітніх стандартів! Студентам, науково-педагогічному складу, співробітникам, ветеранам – міцного здоров’я, взаєморозуміння, злагоди та нових творчих звершень на благо України!

Щиро ваш Олексій Нестуля

 

11 Жовтень 2019

Високоповажні колеги!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята – Дня працівника освіти!

Ви – основа та початок усіх якісних перетворень у нашій державі на її шляху Євроінтеграційних прагнень і громадянських перетворень. З ваших лекцій, практичних занять та семінарів починається становлення й утвердження нового покоління українців – успішних, цілеспрямованих і натхненних громадян, які будуть розбудовувати та примножувати національні й громадянські цінності українського суспільства.

Саме ваш особистий і професійний приклад надихає вже не одне покоління наших випускників, які прославляють Університет, Полтаву та Україну в усьому світі! Завдяки педагогічній мудрості та професійній далекоглядності ви вмієте розгледіти й розкрити потенціал усіх студентів, мотивувати та надихати їх на особистісний і професійний розвиток, стверджуватися за рахунок своїх досягнень та успіхів!

Показником успіху та професіоналізму педагога, педагогічної майстерності й синергетичного наставництва завжди були, є і будуть здобутки його студентів! І наші студенти щоденно підтверджують це! Ми горді з того, що з іменами наших студентів справедливо закріпився статус успішних, креативних, професійних, самовідданих! Отже, ми йдемо правильним шляхом, повною мірою виправдовуємо сподівання студентів і суспільства, яке постійно вимагає фахівців та професіоналів принципово нового покоління!

Пишаюся своєю приналежністю до команди високопрофесійних педагогів наставників Полтавського університету економіки і торгівлі!

Бажаю вам не втрачати професійного запалу, можливостей підтримувати мотивацію до нових професійних та особистих звершень, наснаги й витримки перед професійними викликами!

 

03 Жовтень 2019

ДОРОГІ СТУДЕНТИ, ВИКЛАДАЧІ ТА СПІВРОБІТНИКИ ПОЛТАВСЬКОГО УНІВЕРСИТЕТУ ЕКОНОМІКИ І ТОРГІВЛІ!

Прийміть мої найщиріші вітання з нагоди Дня знань та початку нового навчального року!

Уже багато років поспіль ми входимо до рейтингів кращих закладів вищої освіти України. Таке визнання стало результатом кропіткої роботи не одного покоління професіоналів-педагогів, науковців, студентів та випускників нашої альма-матер. За роки освітньої діяльності університет пройшов складний шлях від навчально-консультативного пункту до потужної синергійної команди викладачів-науковців та студентів, яка працює на засадах національної гідності, професіоналізму й соціальної, громадянської відповідальності.

Шановні студенти ПУЕТ! Вдячний вам за вашу активну професійну, наукову та громадянську активність! Ми пишаємося вашими здобутками, перемогами та звершеннями в усіх сферах життєдіяльності. Вони є показником нашої ефективної співпраці в навчальних аудиторіях, виробничих практиках і стажуваннях, позанавчальній тренінговій роботі. Зі свого боку, гарантуємо продовження й подальше нарощування інтенсивності нашої взаємодії і співпраці, інноваційних підходів до особистісного та професійного зростання студентів – майбутнього нашої України!

Високоповажні викладачі, члени університетської команди! Ваш професіоналізм, наукові й фахові здобутки є безцінними та затребуваними студентською громадою нашого університету! Ви – яскраве втілення життєвої і професійної мудрості, далекоглядності та педагогічної майстерності! Під вашим наставництвом сформовані особистісні та професійні якості тисяч успішних випускників, які працюють на благо України та десятків країн світу!

Високошановна університетська родина! Хай новий навчальний рік відкриє перед нашою студентською молоддю нові освітні та професійні можливості, викладачів і співробітників надихне успіхами студентів, а батьків – гордістю за своїх дітей! Бажаю миру та злагоди кожному з нас, здоров’я та наснаги для нових звершень!

 

31 Серпень 2019

МИЛІ, ДОБРІ ТА ЧАРІВНІ ПАНІ ПУЕТ! ПРИЙМІТЬ НАЙЩИРІШІ ВІТАННЯ ЗІ СВЯТОМ НІЖНОСТІ ТА КРАСИ – МІЖНАРОДНИМ ЖІНОЧИМ ДНЕМ!

Дорогі, любі наші жінки! Від імені всіх чоловіків ПУЕТ та від себе особисто вітаю вас з весняним святом – Міжнародним жіночим днем 8 Березня! Без жінки уявити наш світ неможливо. Бо світ, у якому є жінка, – прекрасний. Вона є носієм вічних цінностей, без яких саме життя втрачає всякий сенс.

У  цей святковий день хочу побажати всім жінкам  міцного здоров’я, невичерпної творчої енергії, добра й упевненості у своїх силах, розуміння, кохання та вірності ваших близьких. Нехай весняний, квітковий і райдужний  день подарує багато загадкових і бажаних сюрпризів!

Від усієї душі бажаю вам із кожним днем весни ставати прекраснішими і щасливішими. Нехай у ваших серцях поселяться спокій і кохання, а в будинках – тепло і взаєморозуміння. Залишайтеся й надалі дороговказами та натхненням для нас, чоловіків!

 

З повагою ректор ПУЕТ О. О. Нестуля

 

07 Березень 2019

ШАНОВНІ ВИКЛАДАЧІ, СПІВРОБІТНИКИ ТА СТУДЕНТИ!

Сердечно вітаю з Новим Роком та Різдвом Христовим!

Зі святами, що здавна є найбільш світлими й урочистими, дарують радість спілкування з рідними і близькими, наповнюють серця вірою й любов’ю, несуть у кожну родину тепло, спокій та добро.

Нехай  новорічні свята будуть наповнені посмішками ваших близьких, теплотою сердець і радістю.  У ці дні ми завжди замислюємось над найзаповітнішими бажаннями,  новими життєвими надіями, плануємо нові кроки. Тож я щиро вірю, що все омріяне здійсниться в новому році, а ваша мудрість допоможе здолати всі негаразди.

Зичу вам, дорогі друзі, здоров’я та сил, творчого натхнення та духовної величі, подоланих рубежів та благополуччя. Позитивного мислення, відмінного настрою, невичерпного оптимізму й удачі. Нехай Новий рік і Різдвяна зоря принесуть  у ваші сім’ї затишок, добро та злагоду! Бажаю, щоб усі труднощі оминали вас, а душі сповнилися любов’ю й вірою у світле майбутнє!

З Новим Роком! З Різдвом Христовим!

 

27 Грудень 2018

ВИСОКОПОВАЖНІ ЗАХИСНИКИ УКРАЇНСЬКОЇ ДЕРЖАВИ!

Сьогодні ми будуємо для наших нащадків Нову Україну, засновану на принципах демократії, рівності, толерантності! Нелегкий шлях утвердження європейських політичних цінностей в українському суспільстві супроводжується складними випробуваннями для нашого народу. Історія перевіряла українців на міцність неодноразово, змушувала відстоювати своє право на самовизначення!

Ключову роль у історичному поступі України відіграли військові – славні хранителі національного духу, взірці непідробного патріотизму та самопожертви заради Батьківщини: військові традиції Київської Русі, звитяги Козацької доби, героїзм борців із фашизмом  у Другій світовій війні. Сьогодні ж українська армія проходить складаний етап становлення. Під тиском зовнішньої військової агресії, внутрішніх територіальних і політичних протиріч наші захисники відважно та самовіддано захищають національну єдність України!

Я щиро й безальтернативно вірю в те, що Збройні Сили України є національною гордістю, еталоном патріотизму, відваги та самовідданості в захисті національної безпеки, стабільності та територіальної цілісності!

Високоповажні захисники України! Прийміть найщиріші вітання з нагоди святкування Дня Збройних Сил України! Ви є уособленням українського національного та патріотичного духу! Від усієї душі хочу побажати міцних сил і незламної віри, сміливих ідей і добрих надій, впевнених планів та обов’язкової удачі, незгасимого оптимізму й відмінного виконання всіх поставлених завдань. Ніколи не припиняйте виховувати в собі силу волі та мужності, виявляти в будь-якій справі відвагу і свій героїзм.

Бажаю Вам та Вашим родинам здоров’я, миру та злагоди! Подальших успіхів в удосконаленні бойової майстерності, добра й достатку Вашим оселям!

 

06 Грудень 2018

ВИСОКОПОВАЖНІ СТУДЕНТИ!

Міжнародний день студента  найпопулярніше й довготривале свято, що об’єднує перспективних, креативних, та натхнених молодих людей всього світу.

Ви є частиною величезної родини Полтавського університету економіки і торгівлі, що нараховує понад 90 тисяч студентів. Саме у стінах нашого університету проходить один із найкращих періодів вашого життя: закладаються основи професійної компетентності, проходить становлення як особистості, розкриваються й отримують огранку таланти, народжуються дружні стосунки й кохання…

Майбутнє належить молодим. Саме вони здатні генерувати прогресивні ідеї, ініціативи та якісні перетворення в суспільстві.  Твердо переконаний, ваш досвід  та професіоналізм визначатимуть долю держави.  Ви будете славними продовжувачами університетських традицій та гідними синами та доньками України!

Сердечно бажаю нинішньому й наступним студентським поколінням бути на рівні високих вимог сучасного життя. Нехай здійсняться всі ваші мрії та назавжди збережеться у ваших серцях романтика студентських літ. 

Я впевнений, що свої творчі, наукові, професійні досягнення, будете спрямовувати на розбудову Полтавського університету економіки і торгівлі та нашої держави.

Від щирого серця бажаю вам успіхів в усіх починаннях, якими б амбітними і часом нереалістичними вони не були б! Нехай ваші мрії та сподівання завжди перетворюються на реалізовані життєві, особистісні та професійні цілі!

 

16 Листопад 2018