Ректор університету

Ректор університету


Нестуля Олексій Олексійович
Нестуля Олексій Олексійович

МИЛІ, ДОБРІ ТА ЧАРІВНІ ПАНІ ПУЕТ! ПРИЙМІТЬ НАЙЩИРІШІ ВІТАННЯ ЗІ СВЯТОМ НІЖНОСТІ ТА КРАСИ – МІЖНАРОДНИМ ЖІНОЧИМ ДНЕМ!

Дорогі, любі наші жінки! Від імені всіх чоловіків ПУЕТ та від себе особисто вітаю вас з весняним святом – Міжнародним жіночим днем 8 Березня! Без жінки уявити наш світ неможливо. Бо світ, у якому є жінка, – прекрасний. Вона є носієм вічних цінностей, без яких саме життя втрачає всякий сенс.

У  цей святковий день хочу побажати всім жінкам  міцного здоров’я, невичерпної творчої енергії, добра й упевненості у своїх силах, розуміння, кохання та вірності ваших близьких. Нехай весняний, квітковий і райдужний  день подарує багато загадкових і бажаних сюрпризів!

Від усієї душі бажаю вам із кожним днем весни ставати прекраснішими і щасливішими. Нехай у ваших серцях поселяться спокій і кохання, а в будинках – тепло і взаєморозуміння. Залишайтеся й надалі дороговказами та натхненням для нас, чоловіків!

 

З повагою ректор ПУЕТ О. О. Нестуля

 

07 Березень 2019

ШАНОВНІ ВИКЛАДАЧІ, СПІВРОБІТНИКИ ТА СТУДЕНТИ!

Сердечно вітаю з Новим Роком та Різдвом Христовим!

Зі святами, що здавна є найбільш світлими й урочистими, дарують радість спілкування з рідними і близькими, наповнюють серця вірою й любов’ю, несуть у кожну родину тепло, спокій та добро.

Нехай  новорічні свята будуть наповнені посмішками ваших близьких, теплотою сердець і радістю.  У ці дні ми завжди замислюємось над найзаповітнішими бажаннями,  новими життєвими надіями, плануємо нові кроки. Тож я щиро вірю, що все омріяне здійсниться в новому році, а ваша мудрість допоможе здолати всі негаразди.

Зичу вам, дорогі друзі, здоров’я та сил, творчого натхнення та духовної величі, подоланих рубежів та благополуччя. Позитивного мислення, відмінного настрою, невичерпного оптимізму й удачі. Нехай Новий рік і Різдвяна зоря принесуть  у ваші сім’ї затишок, добро та злагоду! Бажаю, щоб усі труднощі оминали вас, а душі сповнилися любов’ю й вірою у світле майбутнє!

З Новим Роком! З Різдвом Христовим!

 

27 Грудень 2018

ВИСОКОПОВАЖНІ ЗАХИСНИКИ УКРАЇНСЬКОЇ ДЕРЖАВИ!

Сьогодні ми будуємо для наших нащадків Нову Україну, засновану на принципах демократії, рівності, толерантності! Нелегкий шлях утвердження європейських політичних цінностей в українському суспільстві супроводжується складними випробуваннями для нашого народу. Історія перевіряла українців на міцність неодноразово, змушувала відстоювати своє право на самовизначення!

Ключову роль у історичному поступі України відіграли військові – славні хранителі національного духу, взірці непідробного патріотизму та самопожертви заради Батьківщини: військові традиції Київської Русі, звитяги Козацької доби, героїзм борців із фашизмом  у Другій світовій війні. Сьогодні ж українська армія проходить складаний етап становлення. Під тиском зовнішньої військової агресії, внутрішніх територіальних і політичних протиріч наші захисники відважно та самовіддано захищають національну єдність України!

Я щиро й безальтернативно вірю в те, що Збройні Сили України є національною гордістю, еталоном патріотизму, відваги та самовідданості в захисті національної безпеки, стабільності та територіальної цілісності!

Високоповажні захисники України! Прийміть найщиріші вітання з нагоди святкування Дня Збройних Сил України! Ви є уособленням українського національного та патріотичного духу! Від усієї душі хочу побажати міцних сил і незламної віри, сміливих ідей і добрих надій, впевнених планів та обов’язкової удачі, незгасимого оптимізму й відмінного виконання всіх поставлених завдань. Ніколи не припиняйте виховувати в собі силу волі та мужності, виявляти в будь-якій справі відвагу і свій героїзм.

Бажаю Вам та Вашим родинам здоров’я, миру та злагоди! Подальших успіхів в удосконаленні бойової майстерності, добра й достатку Вашим оселям!

 

06 Грудень 2018

ВИСОКОПОВАЖНІ СТУДЕНТИ!

Міжнародний день студента  найпопулярніше й довготривале свято, що об’єднує перспективних, креативних, та натхнених молодих людей всього світу.

Ви є частиною величезної родини Полтавського університету економіки і торгівлі, що нараховує понад 90 тисяч студентів. Саме у стінах нашого університету проходить один із найкращих періодів вашого життя: закладаються основи професійної компетентності, проходить становлення як особистості, розкриваються й отримують огранку таланти, народжуються дружні стосунки й кохання…

Майбутнє належить молодим. Саме вони здатні генерувати прогресивні ідеї, ініціативи та якісні перетворення в суспільстві.  Твердо переконаний, ваш досвід  та професіоналізм визначатимуть долю держави.  Ви будете славними продовжувачами університетських традицій та гідними синами та доньками України!

Сердечно бажаю нинішньому й наступним студентським поколінням бути на рівні високих вимог сучасного життя. Нехай здійсняться всі ваші мрії та назавжди збережеться у ваших серцях романтика студентських літ. 

Я впевнений, що свої творчі, наукові, професійні досягнення, будете спрямовувати на розбудову Полтавського університету економіки і торгівлі та нашої держави.

Від щирого серця бажаю вам успіхів в усіх починаннях, якими б амбітними і часом нереалістичними вони не були б! Нехай ваші мрії та сподівання завжди перетворюються на реалізовані життєві, особистісні та професійні цілі!

 

16 Листопад 2018

ВІТАЄМО З ДНЕМ ПРАЦІВНИКІВ ОСВІТИ

03 Жовтень 2018

ДОРОГІ СТУДЕНТИ, ВИКЛАДАЧІ ТА СПІВРОБІТНИКИ ПОЛТАВСЬКОГО УНІВЕРСИТЕТУ ЕКОНОМІКИ І ТОРГІВЛІ!

Щиро вітаю вас із Днем знань та початком нового навчального року!

Завдяки спільним зусиллям та кропіткій праці над постійним особистим і професійним удосконаленням ми змогли створити та утвердити в нашому регіоні, Україні та світі успіхи й досягнення нашого університету – сучасного закладу вищої освіти – сприятливий освітній, науковий, інноваційний простір, який здатен виявити і розвивати особистісні, професійні якості майбутніх фахівців, викладачів, співробітників. Наша команда ПУЕТ завдяки високому рівню консолідації та корпоративної єдності  завжди враховує тенденції й високі вимоги національного й світового ринку праці, здійснює підготовку професійних кадрів нового покоління – лідерів у сфері економіки, інформаційних технологій, готельно-ресторанного та туристичного бізнесу, здатних швидко та ефективно адаптуватися в умовах динамічного, а інколи й  агресивного зовнішнього економічного середовища.

Шановна студентська громадо ПУЕТ! Ми переконані в тому, що беззаперечним доказом ефективності діяльності будь-якого ЗВО є успіхи його студентів. Ваша активна життєва і громадянська позиція, професійні та творчі здобутки – це той універсальний доказ нашої ефективної освітньої роботи та ваших величезних зусиль та постійної роботи над собою! Ваш внесок у розбудову і благополуччя України був, є й буде беззаперечним! Ви – рушійна сила якісних змін в українському суспільстві!

Високоповажні викладачі! Ваші педагогічні таланти допомогли розкрити професійні, особистісні таланти не одного покоління наших випускників! Завдяки Вам слава про наш рідний університет впевнено крокує світом! Наполегливість, далекоглядність, стратегічне мислення, витривалість завжди допомагали нам долати важкі виклики долі, часу. Попри всі життєві й професійні перепони Ви продовжуєте передавати свої знання, досвід, професіоналізм спраглим до знань студентам в ім’я одвічного історичного прагнення українського народу – заможної та процвітаючої Батьківщини!

Дорога університетська родино! Хай новий навчальний рік відкриє перед нашою студентською молоддю нові освітні й професійні можливості, викладачів і співробітників надихне успіхами студентів, а батьків – гордістю за своїх дітей! Бажаю миру та злагоди кожному з нас, здоров’я та наснаги для нових звершень!

 

 

З повагою

ректор Полтавського університету

економіки і торгівлі                                                    Олексій Нестуля

 

01 Вересень 2018

Щиросердно вітаю Вас із нашим спільним святом – Днем Університету!

Сьогодні Полтавський університет економіки і торгівлі – сучасний науково-освітній центр нашого регіону – святкує 57-му річницю освітньої діяльності! Ці роки були насичені знаковими подіями, здобутками, досягненнями. Наполеглива самовіддана робота над собою, постійний науковий і творчий пошук студентів, загальнонаціональне та світове визнання успіхів десятків тисяч наших випускників – основні критерії ефективної освітньої діяльності команди ПУЕТ.

Спираючись на фундаментальні гуманістичні принципи, на яких був заснований університет, нам вдалося створити ефективну культуру лідерського типу, започаткувати нові корпоративні традиції, здійснити перехід на нову освітню парадигму, що відповідає викликам часу, вимогам роботодавців, сподіванням студентів. Саме це робить нас унікальними й дає повне право називати себе лідером сучасної освіти в Україні.

Команда університету пишається науковими школами, видатними вченими, педагогами, унікальними розробками, науковими та практичними досягненнями; однак, найпереконливішим доказом ефективної освітньої діяльності будь-якого закладу освіти є успіхи його випускників!

88-тисячна родина професіоналів своєї справи об’єднує відомих наукових, громадських і політичних діячів, керівників великих компаній, бізнесменів зі світовим ім’ям, які є потужним вкладом університету в розвиток інноваційного, інтелектуального, трудового й економічного потенціалу Полтавщини, України та світу. 

Я твердо переконаний, що наш університет і надалі залишатиметься флагманом упрова­дження інновацій, світових освітніх стандартів, зберігатиме високі позиції в рейтингах кращих українських вишів, а випускники завжди будуть лідерами в усіх сферах життя суспільства. 

Від щирого серця бажаю Полтавському університету економіки і торгівлі процвітання, успіхів у починаннях, примноження славних традицій, гідно тримати високу планку освітніх стандартів! Студентам, професорсько-викладацькому складу, співробітникам, ветеранам – міцного здоров’я й нових творчих звершень на благо України!

Щиро ваш Олексій Нестуля

 

18 Травень 2018

Прийміть найщиріші та найтепліші вітання з нагоди Міжнародного Жіночого Дня!

Жінка – найпрекрасніший та найрозкішніший подарунок Долі для чоловіків! Багатовікова історія людства, знакові події в житті кожного народу, формування моральних й ціннісних орієнтирів не могли відбутися без Вашої мудрості, далекоглядності, чарівності та краси! Ваша життєдайна сила, натхнення, незломна віра у добро завжди були найкращою мотивацією для людства. Якщо правдивим є твердження про те, що краса врятує світ, я з впевненістю можу стверджувати, що це буде саме ваша краса!

В цей святковий день хочу побажати всім жінкам міцного здоров’я, благополуччя, щирого та самобутнього жіночого щастя, справжнього кохання! Нехай збуваються Ваші найзаповітніші мрії, втілюються в життя найсміливіші бажання! Залишайтеся і надалі дороговказами та натхненням для нас, чоловіків!

07 Березень 2018

Прийміть найщиріші вітання з Новим роком та Різдвом Христовим!

Шановні викладачі! Дорогі студенти!

Прийміть найщиріші вітання з Новим роком та Різдвом Христовим!

Можу з упевненістю стверджувати, що рік, який минає, був прожитий не дарма! Він був насичений знаковими подіями, натхненною та напруженою працею, глибоким змістом, професійними звершеннями й особистісними здобутками. 2017 рік подарував нам радість зустрічей та відкриттів, перемог і досягнень, новий професійний і життєвий досвід.

Ще з дитинства ми знаємо, що на Новий рік варто загадати бажання, і воно обов’язково здійсниться. Від усієї душі бажаю вам великого людського щастя, міцного здоров’я, добра й радості, вірних друзів та близьких людей поруч. Нехай прийдешній рік виправдає ваші добрі надії й найсміливіші сподівання, принесе достаток і благополуччя вашим родинам! Нехай панують у ваших домівках мир, взаємопорозуміння й любов!

22 Грудень 2017

Високоповажна студентська громадо! З Днем Святого Миколая!

День Святого Миколая Чудотворця – одне з найпрекрасніших та світлих християнських свят, яке сповнене благословенням, надією, добром. Воно привносить у стрімкий життєвий ритм сучасної людини душевну гармонію, мир та віру в людяність, яких так не вистачає в сучасному глобалізованому світі.

Безкорисна, щира, наївна віра в чудо залишається неабиякою емоційною мотиваційною складовою життя кожної дорослої людини та головною умовою втілення в життя найсміливіших мрій, сподівань, прагнень. Саме такий підхід лежить в основі всіх без виключення концепцій із саморозвитку людини! Мріяти – значить жити!

Від усієї душі вітаю Вас із цим святом! Бажаю міцного здоров’я вам та вашим рідним, успіхів в усіх починаннях, реалізації життєвих планів, якими б амбітними вони не були. Нехай мир та спокій панує у вас у душі, а справжні друзі завжди будуть надійною опорою та підтримкою в житті.

Нехай Всевишній оберігає Вас від всіх негараздів, направляє на істинний шлях! 

19 Грудень 2017