1 ВЕРЕСНЯ 2019 РОКУ - УРОЧИСТОСТІ З НАГОДИ ПОСВЯТИ У СТУДЕНТИ

Шановні першокурсники! Прийміть найщиріші вітання зі вступом до величезної, молодої, активної та амбітної студентської родини Полтавського університету економіки і торгівлі (ПУЕТ)!

Ми впевнені, що належати до родини ПУЕТ – одного з найсучасніших приватних закладів вищої освіти України, – велика честь і відповідальність. Наш університет уже понад 58 років готує висококваліфікованих фахівців. За ці роки він став передовим центром освіти до якого вступили на навчання й довірили свою долю понад 92 тис. осіб. Без сумнівів ПУЕТ є генератором грандіозних ідей і реальних успішних освітніх та суспільних проектів.

Пишаємося тим, що рушійною складовою головних сил розвитку місцевих громад, міст, областей, регіонів та країн стали зусилля і професіоналізм людей, чия доля пов’язана з ПУЕТ, – наших випускників. Про це необхідно добре пам’ятати нинішнім першокурсникам.

То ж, дорогі наші першокурсники, запрошуємо вас, ваших батьків та рідних, педагогічних працівників та співробітників університету на урочистості з нагоди Посвяти у студенти, які відбудуться 1 вересня  2019 року об 11:00 в Міському будинку культури (м. Полтавою, майдан Незалежності, 5).